اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال۲۵

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

چمن مصنوعی مدل رویال


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: انعطاف پذیر

پروژه نصب چمن مصنوعی بین سنگ جردن

از جدیدترین ایده‌ها برای طراحی محیط حیاط خانه‌ها و ویلاها با هزینه مناسب استفاده از ترکیب چمن مصنوعی با سنگ می‌باشد. شرکت چمنزار در این زمینه تخصص و تبحر لازم را دارد. این سبک از ترکیب طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. پروژه نصب چمن مصنوعی بین سنگ جردن یکی از پروژه های شاخص شرکت چمنزار است و در ادامه اطلاعات مرتبط با این پروژه را در اختیار شما قرار می دهیم.

نوع چمن استفاده شده و متراژ در پروژه نصب چمن مصنوعی بین سنگ جردن

برای استفاده از ترکیب چمن مصنوعی با سنگ، انتخاب چمن مصنوعی مناسب بسیار با اهمیت است. جمن مصنوعی که برای فضای بین سنگ انتخاب می شود، باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • دارای بافت دو یا سه لایه‌ای باشد تا بعد از برش، تراکم و استقامت کافی را داشته باشد.
  • دارای الیافت بلندی باشد که از بین سنگ ها زیبایی لازم را ارائه دهد.
  • ساختاری داشته باشد که برگ های آن از هم جدا و سست نشوند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

شرکت چمنزار با در نظر گرفتن تمام این گفته‌ها، در پروژه نصب چمن مصنوعی بین سنگ جردن، از مدل چمن مصنوعی رویال۲۵ در این پروژه استفاده کرده است. همانطور که در عکس‌های زیر مشاهده می‌کنید متراژ این پروژه حدود ۵۵ متر می‌باشد که با ترکیب چمن مصنوعی در بین سنگ‌ها عمق و زیبایی بیشتری در محیط ایجاد شده است. همانطور که در تصاویر بالا مشاهده کردید، چمن مصنوعی مدل رویال نمای بسیار زیبایی را در بین سنگ‌های این حیاط در این پروژه ایجاد کرده است.

ویژگی‌های چمن مصنوعی رویال۲۵ در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ جردن

چمن مصنوعی مدل رویال با ارتفاع ۲۵ در ایران تولید می‌شود. ارتفاع بلند این چمن باعث افزایش انعطاف پذیری آن در مقایسه با سایر مدل‌های چمن مصنوعی شده است. از چمن مصنوعی رویال می‌توان هم به عنوان تزیین و هم به عنوان کفپوش در مکان‌های ورزشی استفاده کرد. تراکم بالا و مقاوم بودن در برابر ضربه از ویژگی‌های اساسی این مدل از چمن‌های مصنوعی می‌باشد. ویژگی های این چمن به شرح زیرند:

  • تراکم بالا
  • مقام در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر پوسیدگی

همانطور که در تصاویر پروژه نصب چمن مصنوعی بین سنگ جردن مشاهده می‌کنید، ارتفاع بالای این چمن و تراکم و انعطاف پذیری آن جلوه بسیار دلنشینی را ایجاد کرده است.

نحوه نصب چمن در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ جردن

نحوه نصب چمن مصنوعی در بین سنگ، کاری ساده به نظر می‌رسد، اما برای نصب این مدل از ترکیب‌ها، باید به چندین موارد دقت کرد:

  • اندازه و نحوه برش زدن پهنای چمن
  • نحوه چسباندن چمن بر سطح مورد نظر

هنگام برش زدن چمن بهتر است چند سانتی متر بزرگتر از اندازه مورد نظر برش زده شود تا محکم‌تر در جای خود قرار بگیرد. همچنین برای چسباندن بهتر، سطح مورد نظر باید دارای شیار صاف باشد که هم نصب چمن بهتر صورت گیرد و هم چسب کمتری مصرف شود.

نحوه نگهداری و شستشوی چمن مصنوعی در پروژه نصب چمن مصنوعی بین سنگ جردن

نگهداری و شستشوی این مدل از چمن‌های مصنوعی بسیار ساده است. اگر از این مدل در حیاط و یا محیط‌های باز استفاده کرده اید با آب و شوینده‌های مانند شامپو فرش قابل شستشو می‌باشد. همچنین اگر در فضای کوچک مانند تراس از چمن مصنوعی رویال استفاده می‌کنید می توانید از جاروبرقی برای تمیز‌کاری استفاده کنید.
در پروژه نصب چمن مصنوعی بین سنگ جردن، در فضای حیاط و با فاصله بسیار کم از چمن رویال استفاده شده است. پیشنهاد کارشناش برای تمیز‌کاری این فضا استفاده از آب و جارو می‌باشد.

شرکت چمنزار، ارائه دهنده خدمات فروش، نصب و اجرای چمن مصنوعی

تمام تلاش شرکت چمنزار از رائه خدمات جلب رضایت مشتری می‌باشد. این شرکت تمام تلاش خود را کرده تا با راحت‌ترین روش بتوانید خرید خود را انجام دهید. برای این کار، می توانید از مشاوره های رایگان شرکت چمنزار بهره مند شوید و یا با شماره های ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۴۰ و ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۷۰ در تماس باشید.

پروژه نصب چمن مصنوعی بین سنگ جردن از جدیدترین ایده‌ها برای طراحی محیط حیاط خانه‌ها و ویلاها با هزینه مناسب استفاده از ترکیب چمن مصنوعی با سنگ می‌باشد. شرکت چمنزار در این زمینه تخصص و تبحر لازم را دارد. این سبک از ترکیب طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. پروژه نصب چمن مصنوعی