اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

رویال ۲۵ میل

ویژگی های مثبت مدل رویال بلژیکی برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

ارتفاع چمن: ۲۵ mm

چمن مصنوعی مدل رویال بلژیکی


کارفرما: آقای ارزان‌لو

اجرای چمن ویلای جاجرود

امروز اجرای چمن مصنوعی ورزشی نه تنها در زمین­‌های فوتبال بلکه در بسیاری از زمین­‌های ورزشی حرفه‌­ای و آماتور مورد استقبال قرار گرفته است صاحبان ویلاهای تفریحی یکی از مخاطبان اصلی و پرُپاقُرص چمن­‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره هستند آنها برای خود و خانواده­‌شان پوشش ورزشی نیاز دارند که در کنار ایمنی فضای مناسبی را نیز برای انجام بازی­‌های پرانرژی مانند؛ والیبال و تنیس ایجاد کند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

اگر شما نیز مشتاق کسب اطلاعات درخصوص چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره هستید مطالب زیر را مطالعه کنید:

چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره چیست و چه ساختاری دارد؟!

چمن مصنوعی‌ای که چمن مصنوعی‌ای که در پروژه چمن مصنوعی ویلای جاجرود اجرا شده یک چمن چندمنظوره است. ما به چمن­‌هایی لقب چند منظوره را می­‌دهیم که در کنار فوتبال می‌­توان رویش ورزش‌­هایی مانند والیبال، بسکتبال، تنیس و بسیاری دیگر را انجام داد چمن­‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره تفاوت زیادی از لحاظ ساختار با دیگر چمن­‌های مصنوعی تزئینی یا فوتبالی حرفه­‌ای دارند:

عمده تفاوت چمن مصنوعی چند منظوره با چمن‌­های مصنوعی دیگر ارتفاع الیاف و تراکم آن‌ها می­‌باشد که متناسب با ورزش­‌هایی است که نام برده شد. به عنوان مثال چمن مصنوعی ورزشی اجرا شده در این پروژه ارتفاع الیاف ۲۵ میل با تراکم عرضی و طولی ۲ برابری به نسبت یک چمن مصنوعی فوتبال می­‌باشد.

نام چمن مصنوعی ورزشی اجرا شده در این پروژه رویال بلژیکی می­‌باشد، از این رو به این چمن رویال می­‌گویند که الیافش از بلژیک می­‌آید و در ایران با لایه زیره سه لایه بافت می­‌شود. عرض رول این چمن مصنوعی دو متر می‌­باشد که در هنگام اجرا با نوار سیمیگ شیپ به هم متصل و کاملاً یکپارچه  می­‌شود یعنی پس از نصب این چمن مصنوعی هیچ­گونه درزی در سطح زمین دیده نمی­‌شود.

طول رول این چمن مصنوعی ۲۵ متر است که با توجه به ابعاد زمین­‌های مختلف ورزشی برش می­‌خورد با توجه به آنچه که در مورد طول و عرض این چمن مصنوعی مشاهده گردید باید گفت پرت و دورریز چمن­‌های مصنوعی به هنگام اجرا معمولاً زیر ۳% می‌­باشد یعنی هیچ بخشی از هزینه شما دور ریخته نمی­‌شود.

سوالات متداول خریداران چمن مصنوعی ورزشی برای ویلا

چمن مصنوعی ورزشی چند سال عمر می‌­کند؟

معمولاً چمن مصنوعی ورزشی در کاربری ویلا ۷ سال عمر می­‌کند:

به شرطی که چمنی که می‌­خرید نوع ورزشی باشد نه چمن مصنوعی تزئینی و دوم این که اصول اجرا در آن رعایت شده باشد.

یک نکته این که چمن مصنوعی ورزشی در ویلا نیاز به تزریق سیلیس دارد سیلیس هم پاک و تمیز است و هم باعث بالا رفتن مقاومت الیاف در برابر کوبیدگی می­‌شود.

قیمت چمن مصنوعی ورزشی در کاربری ویلا چقدر است؟!

این قیمت تا شهریور ماه سال ۹۹  اعتبار دارد. قیمت میانگین هر مترمربع چمن مصنوعی ورزشی در کاربری ویلا حدود ۱۸۰ هزار تومان با اجرای کامل می­‌باشد در اصل این قیمت برای محصول رویال بلژیکی اجرا شده در همین پروژه برآورد گردیده است.

آیا چمن مصنوعی ورزشی دچار تغییر رنگ می­‌شود؟!

خیر، الیاف چمن رویال بلژیکی دارای بالاترین استاندارد مقاومت در برابر اشعه‌­های مضر خورشید می­‌باشد و شرکت چمن مصنوعی چمنزار این محصول را تا ۳ سال گارانتی می­‌کند. همچنین گارانتی پوسیدگی این محصول نیز ۵ سال می‌­باشد.

وقتی روی چمن مصنوعی برف آمد و یخ زد چه کنیم؟!

هیچ کاری انجام نشود تا برف‌­ها خودبه­‌خود آب شوند اگر چمن مصنوعی یخ زد روی آن پارو نکشید اما قبل از یخ­‌زدگی می‌­توان به جهت خواب چمن روی آن را پارو کشید. پیشنهاد چمنزار در این خصوص این است که روی سطح زمین چمن مصنوعی ورزشی یک کاور از جنس برزنت یا غیره، … کشیده شود و فقط هنگام استفاده از چمن مصنوعی آن کاور برداشته شود.

کاور می­‎تواند از چمن مصنوعی در برابر تغییرات جوی محافظت کند، اما این را نیز باور داشته باشید که چمن مصنوعی ورزشی بدون کاور هم می‌­تواند تا ۷ سال عمر مفید در این کاربری داشته باشد.

خرید چمن مصنوعی ورزشی مدل رویال بلژیکی از شرکت چمنزار

اگر قصد خرید چمن مصنوعی از شرکت چمنزار را دارید ما می‌­توانیم به دو طریق این ارتباط را شروع کنیم ابتدا به صورت تلفنی مشاوره‌­های لازم را که بخش مهمش مربوط به زیرسازی می­‌شود عرض نماییم سپس از پروژه شما بازدید به عمل آوریم تا در مراحل بعدی خرید چمن مصنوعی ورزشی توسط شما صورت گیرد.

در کنار این باید گفت این متن برای بالا بردن اطلاعات شما در خصوص چمن مصنوعی ورزشی براساس یکی از پروژه‌­های شرکت چمن مصنوعی چمنزار تنظیم شد که امیدواریم مفید واقع شود.

اجرای چمن ویلای جاجرود امروز اجرای چمن مصنوعی ورزشی نه تنها در زمین­‌های فوتبال بلکه در بسیاری از زمین­‌های ورزشی حرفه‌­ای و آماتور مورد استقبال قرار گرفته است صاحبان ویلاهای تفریحی یکی از مخاطبان اصلی و پرُپاقُرص چمن­‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره هستند آنها برای خود و خانواده­‌شان پوشش ورزشی نیاز دارند که در کنار