اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف

ویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری:

۱-تک رنگ بودن الیاف که در پروژه های ترکیبی به خوبی نمایان می شود.

۲- ظاهر بسیار زیبا ‏

۳- الیاف تیولون هلند


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

چمن مصنوعی مدل صدف

محل اجرای پروژه: اصفهان

اجرای چمن مصنوعی کنار استخر اصفهان

شاید بتوان گفت یکی از دلایلی که سبب شده است کار گروه چمنزار در میان رقبای خود به خوبی بدرخشد توجه به عناصری است که در طبیعت وجود دارند و به زیبایی هر چه بیشتر چمن مصنوعی کمک می کنند. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید این موضوع در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اصفهان به خوبی رعایت شده است. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل صدف استفاده شد و این چمن در فضای کنار استخر درخشش و زیبایی خود را بیش از پیش نشان داد.

چرا چمن مصنوعی صدف در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اصفهان انتخاب گردید؟

یکی از مهمترین مواردی که سبب شد استفاده از چمن مصنوعی صدف در این پروژه مورد توجه قرار گیرد الیاف بسیار نرم آن است. این الیاف به قدری نرم هستند که شما برای دراز کشیدن در کنار استخر نیازی به زیر انداز ندارید و به راحتی می توانید بر روی چمن مصنوعی دراز بکشید و حمام آفتاب بگیرید. باید بدانید که اگر زیرسازی این چمن به خوبی صورت گیرد، آب در میان الیاف آن گیر نمی افتد و چمن مصنوعی کپک و یا شوره نمی زند. این چمن ظاهری کاملا سبز دارد و وقتی به آن نگاه می کنید حس تابستان و شنا کردن به خوبی در محیط تداعی می شوند. تمامی این موارد صاحب  پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اصفهان را ترغیب کردند تا در پایان چمن مصنوعی صدف را انتخاب کند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

آیا چمن مصنوعی کنار استخر اصفهان نیاز به شستشو دارد؟

بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که این چمن در کنار استخر نصب می شود نیاز به شستشو ندارد. هر زمان که آب استخر عوض می شود این چمن شستشو داده می شود. به همین دلیل این چمن یکی از بی دردسرترین چمن هایی است که شما می توانید مورد استفاده قرار دهید. همچنین، اگر شما تمایل دارید که این چمن را بشویید می توانید سطح آن را آبشویی کنید و نیاز به شوینده ندارید. زیرا الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال هستند و خطر تجمع آلودگی ها و باکتری ها بر روی این چمن وجود ندارد.

نکات مهم در انتخاب چمن مصنوعی کنار استخر

شرکت چمنزار مشاوره های لازم را در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اصفهان در اختیار صاحب پروژه قرار داد. اگر شما می خواهید چمن مصنوعی را برای کنار استخر سفارش دهید بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • الیاف چمن مصنوعی کنار استخر می توانند ۱۵، ۲۵ و ۳۵ میلی متر باشند.
  • انتخاب ارتفاع الیاف چمن مصنوعی کنار استخر به سلیقه کارفرما بستگی دارد.
  • اما باید بدانید هرچقدر ارتفاع الیاف بیشتر باشد، چمن مصنوعی نرم تر است.
  • شما می توانید از چمن مصنوعی پاییزه و بهاره در فضای کنار استخر استفاده کنید.
  • چمن مصنوعی بهاره با رنگ آبی آب ترکیب می شود و فضای زیبایی را خلق می کند.
  • بهتر است تراکم چمن مصنوعی کنار استخر بالا باشد تا ضربه و فشار به آن آسیب وارد نکند.
  • چمن مصنوعی کنار استخر باید در برابر اشعه های خورشید مقاوم باشند.

طول عمر چمن مصنوعی کنار استخر

یکی دیگر از دغدغه های صاحب پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اصفهان در مورد طول عمر چمن بود. بهتر است بدانید طول عمر چمن مصنوعی در کنار استخر بسیار بالاست و به طور متوسط ۵ تا ۷ سال می توان از این چمن استفاده کرد. همچنین، اگر از این چمن به خوبی استفاده شود و پروتکل های نگهداری از آن رعایت شوند، طول عمر این چمن به ۱۰ سال نیز می رسد. بنابراین، با خیال راحت می توانید چمن مصنوعی مورد نیاز خود را برای استفاده در کنار استخر سفارش دهید.

اجرای چمن مصنوعی کنار استخر اصفهان شاید بتوان گفت یکی از دلایلی که سبب شده است کار گروه چمنزار در میان رقبای خود به خوبی بدرخشد توجه به عناصری است که در طبیعت وجود دارند و به زیبایی هر چه بیشتر چمن مصنوعی کمک می کنند. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید این