اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال بلژیکی

ویژگی های مثبت مدل رویال بلژیکی برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

چمن مصنوعی مدل رویال بلژیکی

اجرای چمن مصنوعی در پروژه لواسان بزرگ

همانطور که بارها شنیده اید چمن مصنوعی می تواند فضای کنار استخر را متحول کند و آن را به مکانی زیبا و محیطی خاص برای استفاده تبدیل نمایید. چمن مصنوعی الیاف بسیار نرم و لطیفی دارد و شما می توانید به راحتی بر روی این چمن دراز بکشید و حمام آفتاب بگیرید و یا با پای برهنه بر روی آن قدم بزنید و لحظات خوشی را سپری کنید. در پروژه کنار استخر لواسان بزرگ از چمن مصنوعی رویال بلژیکی برای زیباسازی فضا استفاده شد.

در پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی در پروژه لواسان بزرگ،  آقای دیانی تصمیم گرفت تا با ترکیب رنگ سبز چمن و رنگ آبی آب محیطی زیبا و دوست داشتنی را به وجود بیاورد. نتیجه این پروژه بسیار زیبا بود و در پایان صاحب پروژه رضایت کاملی از آن داشت.

شماره تماس با شرکت چمنزار

ویژگی های چمن مصنوعی رویال بلژیکی برای استفاده در پروژه لواسان بزرگ

در نصب و اجرای چمن مصنوعی در پروژه لواسان بزرگ از چمن مصنوعی رویال بلژیکی استفاده شد. این چمن ویژگی های قدرتمندی دارد و همین امر سبب شده است استفاده از این چمن مورد توجه قرار گیرد. اولین و مهمترین ویژگی این چمن ظاهر آن است که مشابه به چمن طبیعی است. در این چمن الیاف زرد و نسکافه ای به کار رفته اند و همین امر این چمن را به چمن طبیعی تبدیل کرده است.

همچنین، این چمن تراکم بالایی دارد و نیروی فشار به آن آسیب وارد نمی کند. یکی دیگر از ویژگی هایی که در زمان تهیه چمن مصنوعی کنار استخر باید به آن توجه داشته باشید، مقاومت چمن در برابر اشعه نور خورشید است. اگر چمن در برابر نور خورشید مقاوم نباشد، به زودی رنگ خود را از دست می دهد و نازیبا می شود. تمامی این موارد سبب شده اند که این چمن برای استفاده در محیط کنار استخر مورد توجه قرار گیرد.

چمن مصنوعی در پروژه لواسان بزرگ

آیا این چمن کپک می کند؟

یکی از نگرانی های صاحب پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی در پروژه لواسان بزرگ این بود که آیا ممکن است این چمن که در مجاورت مستقیم با آب قرار دارد کپک بزند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بکینگ چمن مصنوعی به گونه ای طراحی شده است که هوا را به راحتی عبور می دهد. در نتیجه جایی برای گیر افتادن آب و ایجاد کپک یا شوره وجود ندارد. در نتیجه شما به راحتی می توانید چمن مصنوعی را برای استفاده در محیط کنار استخر سفارش دهید.

آیا چمن مصنوعی کنار استخر در پروژه لواسان بزرگ  نیاز به شستشو دارد؟

یکی دیگر از سوالاتی صاحب پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی در پروژه لواسان بزرگ در مورد نحوه شستشو این چمن بود. بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که چمن مصنوعی در کنار آب استخر قرار دارد، نیاز به شستشو آن نیست. هر زمان که آب استخر تعویض می شود شما می توانید سطح چمن را با آب شستشو دهید و همین آلودگی و کثیفی را از روی چمن از بین می برد. زیرا چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است که اجازه رشد آلودگی ها را نمی دهد. در نتیجه شما به راحتی می توانید از چمن مصنوعی کنار استخر استفاده کنید.

نکات مهم در نصب و اجرای چمن مصنوعی در پروژه لواسان بزرگ

چمن مصنوعی در پروژه لواسان بزرگ نکات مهمی مد نظر قرار گرفتند که به شرح زیرند:

  • در این پروژه از چسب ضد آب استفاده گردید.
  • در نتیجه آب استخر باعث جدا شدن چمن مصنوعی نمی شود.
  • طول عمر این چمن بین ۵ تا ۷ سال است.
  • اگر از این چمن به درستی استفاده شود طول عمر آن به ۱۰ سال نیز می رسد.
  • نصب این چمن به صورتی بود که هیچ گونه جای ردی باقی نماند.

در پایان صاحب پروژه لواسان بزرگ رضایت کاملی داشت.

خرید چمن مصنوعی

برای خرید چمن مصنوعی و دریافت مشاوره برای نصب آن می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. شماره های تماس برای ارتباط با کارشناسان: ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۴۰ و ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۷۰

اجرای چمن مصنوعی در پروژه لواسان بزرگ همانطور که بارها شنیده اید چمن مصنوعی می تواند فضای کنار استخر را متحول کند و آن را به مکانی زیبا و محیطی خاص برای استفاده تبدیل نمایید. چمن مصنوعی الیاف بسیار نرم و لطیفی دارد و شما می توانید به راحتی بر روی این چمن دراز بکشید […]