اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵میل


چمن مصنوعی ساخت: کشور ایران

مجری پروژه: جناب آقای مهندس عابدینی

نصب و اجرای چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در ویلای مسکونی در آبسرد

شرکت چمنزار در کنار نصب و اجرای چمن مصنوعی به زیباسازی فضا و ایجاد محیطی چشم‌نواز اهمیت بسیار زیادی می‌دهد و تلاش می‌کند تا برای هر پروژه چمن مصنوعی را به کار ببرد تا زیبایی فضا را دو چندان کند. نصب چمن مصنوعی برای فضای بین سنگ یکی از پروژه‌های سخت و پر چالشی است که باید موارد مختلفی از جمله هم‌خوانی رنگ چمن با رنگ سنگ در نظر گرفته شود. همچنین، با توجه به اینکه چمن مصنوعی در ابعاد کوچک برش داده می‌شود، اینکار نیازمند دقت و ظرافت بسیاری زیادی است. در پروژه نصب چمن مصنوعی در ویلای مسکونی در منطقه آبسرد از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل استفاده گردد. یکی از دلایل انتخاب این چمن رنگ سبز منحصر به فرد آن بود که جلوه خاصی را به فضا می‌بخشد. بهتر است بدانید پروژه چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در ویلای مسکونی در آبسرد یکی از پروژه های چشم نواز شرکت چمنزار است.

شماره تماس با شرکت چمنزار

ویژگی‌های چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل برای استفاده در فضای بین سنگ

چمن ماهونیا ۲۵ میل چمنی بهاره و تک بافت است. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به قیمت بسیار مناسب و طول عمر نسبتا بالای آن اشاره کرد. چمن مصنوعی ماهونیا به سادگی قابل نظافت است. زیرا این چمن کم‌توده است و جایی برای گیر افتادن گرد و خاک و خورده زباله در روی سطح آن وجود ندارد. الیاف این چمن نرمی و لطافت بسیار زیادی دارند اگر بخواهیم نگاهی کلی به ویژگی‌های چمن مصنوعی مدل ماهونیا در پروژه چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در ویلای مسکونی در آبسرد داشته باشیم، این موارد به شرح زیرند:

  • رنگ سبز زیبا و با انرژی
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا
  • تک بافت

بهترین ارتفاع الیاف برای پوشش فضای بین سنگ ۲۵ تا ۳۵ میلی‌متر هستند. زیرا چمن مصنوعی از فضای بین سنگ بیرون می‌آید و محیط را زیبا می‌کند. بسیاری از افراد این نگرانی را دارند که اگر چمن مصنوعی از فضای بین سنگ بیرون زده شود خطر آسیب دیدن و یا کنده شدن چمن وجود دارد.

گروه چمنزار با اطمینان به شما اعلام می‌کند که جای هیچ نگرانی در این مورد نیست! با توجه به اینکه چمن مصنوعی در بین سنگ‌ها قرار گرفته است، این سنگ‌ها به خوبی از چمن مصنوعی محافظت می‌کنند و نیروی کوبشی و سایشی به این چمن آسیبی وارد نمی‌کند. پروژه چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در ویلای مسکونی در آبسرد به خوبی و با رعایت تمامی موارد اجرا شد.

روش نصب چمن مصنوعی ماهونیا در فضای بین سنگ

برای نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ ابتدا باید فاصله و عمق فضای بین سنگ سنجیده می‌شود. در این پروژه سطح زمین با استفاده از سنگ واش بتون‌ با ابعاد ۳۰ در ۶۰ پوشیده شده بود، عمق فضای بین سنگ ۵ سانتی‌متر و فاصله هر سنگ ۶ سانتی‌متر بود. این فواصل، فواصلی ایده‌آل برای نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ هستند. به طور کلی هر چقدر فاصله سنگ‌ها از هم بیشتر باشد، چمن مصنوعی جلوه بیشتری به محیط می‌بخشد و فضای سبزی چشم‌نواز به وجود می‌آورد.

در پروژه چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در ویلای مسکونی در آبسرد،  چمن مصنوعی ماهونیا بر طبق این مقادیر برش داده شد. نکته قابل توجه در این پروژه این بود، با توجه به اینکه منطقه آبسرد منطقه‌ای سردسیر محسوب می‌شود باید از چسبی استفاده می‌شد که مقاومت بالایی در برابر سرما و رطوبت داشته باشد. گروه چمنزار چسب‌های خود را از شرکت آلارنگ تهیه می‌کند. این چسب‌ها در برابر سرما و یخ زدگی بسیار مقاوم هستند و هرگز آسیبی به چمن مصنوعی وارد نمی‌کنند.

طول عمر چمن مصنوعی ماهونیا در فضای بین سنگ

اگر مراقبت‌های لازم از چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در ویلای مسکونی در آبسرد به درستی صورت گیرد، طول عمر آن بین ۵ تا ۷ سال است.

قیمت چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در ویلای مسکونی در آبسرد

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی ماهونیا و دیگر چمن‌های مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با مشاورین چمنزار برای اطلاع در مورد جزییات پروژه خود در تماس باشید. مشاورین چمنزار تمامی مشاوره‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند و در صورت نیاز به طور رایگان از محل پروژه بازدید می‌کنند.

رضایت مشتریان هدف اصلی چمنزار

در پایان پروژه چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در ویلای مسکونی در آبسرد رضایت کامل مشتری بدست آمد و این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت زیادی دارد.

نصب و اجرای چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در ویلای مسکونی در آبسرد شرکت چمنزار در کنار نصب و اجرای چمن مصنوعی به زیباسازی فضا و ایجاد محیطی چشم‌نواز اهمیت بسیار زیادی می‌دهد و تلاش می‌کند تا برای هر پروژه چمن مصنوعی را به کار ببرد تا زیبایی فضا را دو چندان کند. نصب […]