اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ استفاده از الیاف تنکاته هلند

۲- تناسب فوق العاده بین ارتفاع و تراکم الیاف

۳- ضربه‌پذیری بالا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلِیت

چمن مصنوعی صحرا


کارفرما: جناب آقای طباطبایی

اجرای چمن مصنوعی مدل صحرا در زمین بازی ویلای هشت بهشت

این ویلا متعلق به جناب آقای طباطبائی است که با ذوق و سلیقه فراوان ساخته شده است. با توجه به این موضوع  که ایشان به ورزش تنیس علاقه‌­مند هستند در بخشی از ویلایشان زمینی را به ابعاد حدود ۱۳×۱۷ متر ایجاد کردند تا تا برای این منظور بهره‌­برداری شود. در اصل جنس این زمین تنیس چمن مصنوعی است که با حاشیه­‌ای از جنس کفپوش تایل P.V.C طراحی و اجرا گردیده است.  این حاشیه به عنوان یک بخش مجزا برای دویدن و گرم کردن دور زمین مورداستفاده قرار می ­‌گیرد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

خرید چمن مصنوعی تنیس به چه صورت انجام می شود؟

یکی از سوالات صاحب پروژه چمن مصنوعی زمین بازی ویلای هشت بهشت در این مورد بود که چگونه می تواند چمن مصنوعی بخرد. اگر شما به خرید آنلاین علاقه مند هستید،  خرید چمن مصنوعی تنیس می‌­تواند از فروشگاه چمن مصنوعی چمنزار انجام شود. البته لازم است قبل از آن مشاوره­‌ای مبنی بر چگونگی شکل­‌گیری این زمین ورزشی انجام شود. در این مشاوره موارد زیر مورد بررسی قرار می­‌گیرند:

  • مورد اول: زیرسازی چمن مصنوعی تنیس
  • مورد دوم: نوع مناسب چمن مصنوعی
  • مورد سوم: نصب و اجرای چمن مصنوعی تنیس

توضیحات مورد اول در مورد پروه چمن مصنوعی زمین بازی ویلای هشت بهشت

زیرسازی پروژه چمن مصنوعی زمین بازی ویلای هشت بهشت از مرکز صورت گرفت و شیبی ملایم برای خروج آب تدارک دیده شد. لازم به ذکر است که این زیرسازی غیر از بتن می­ تواند ترکیبی از لایه‌­های شنی متخلل کوبیده شده باشد.

قیمت زیرسازی چمن مصنوعی تنیس در پروژه چمن مصنوعی زمین بازی ویلای هشت بهشت

قیمت این زیرسازی از حدود متری ۲۰۰/۰۰۰ ریال تا ۳۵۰/۰۰۰ ریال معتبر است.

زمان اجرای زیرسازی پروژه چمن مصنوعی زمین بازی ویلای هشت بهشت

زمان اجرای زیرسازی بین ۲ تا ۳ روز است.

توضیحات دیگر در مورد پروژه چمن مصنوعی زمین بازی ویلای هشت بهشت

چمن مصنوعی مناسب ورزش تنیس نوعی از چمن­‌های مصنوعی است که الیاف فیریل شده دارند این نوع الیاف انعطاف‌­پذیری و برگشت­‌پذیری بالایی در برابر ضربات وارده دارند. ارتفاع الیاف مناسب چمن مصنوعی تنیس بین ۱۸ تا ۲۲ میل متغییر است. نصب و اجرای چمن مصنوعی تنیس پس از مرحله زیرسازی که توضیحات آن واحد بخش اول داریم. نوبت به مرحله نصب و اجرا می­‌رسد این مرحله شامل موارد زیر می­‌شود:

– پهن کردن لایه ژئوتکس تایل ۳۰۰ گرم روی سطح زیرسازی شده

– پهن کردن رول­‌های چمن مصنوعی روی سطح ژئوتکس

– متصل کردن رول­‌ها به یکدیگر با نوار سینگ تیپ

– تزریق متریال سلیس روی چمن مصنوعی

توضیح این­که سیلیس ماده‌­ای معدنی و شن مانند است که باعث بالا رفتن قدرت حرکت توپ و بازیکن روی سطح زمین چمن مصنوعی تنیس می­‌شود. پروژه چمن مصنوعی تنیس ویلای آقای طباطبائی در مدت ۵ روز انجام شد که ۳ روز آن شامل زیرسازی و ۲ روز آن شامل نصب و اجرای چمن مصنوعی شد.

گارانتی چمن مصنوعی زمین بازی ویلای هشت بهشت

هر چند که ایشان هنوز برگه گارانتی خود را دریافت نکرده‌­اند اما این چمن مصنوعی حدود ۳ سال گارانتی پوسیدگی و تغییر رنگ دارد. در صورت بروز هرگونه تغییر رنگ یا پوسیدگی در سطح این چمن مصنوعی عملیات ترمیم یا تعویض رایگان از سمت شرکت چمن مصنوعی چمنزار انجام خواهد شد.

اجرای چمن مصنوعی مدل صحرا در زمین بازی ویلای هشت بهشت این ویلا متعلق به جناب آقای طباطبائی است که با ذوق و سلیقه فراوان ساخته شده است. با توجه به این موضوع  که ایشان به ورزش تنیس علاقه‌­مند هستند در بخشی از ویلایشان زمینی را به ابعاد حدود ۱۳×۱۷ متر ایجاد کردند تا تا […]