پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل ارکیده

ویژگی های مثبت مدل ارکیده برای این کاربری:

۱-رنگ زیبا و یکدست

۲-عرض رول ۴متر برای یکدستی برای اجرا

۳-قیمت مناسب


ارتفاع چمن: ۱۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند

اجرای پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در این پروژه از چمن مصنوعی در بخش بسیار کوچکی از فضای پیاده رو استفاده شد. اما قدرت این چمن به حدی زیاد است که توانسته است بر محیط اثر بگذارد و ظاهری زیبا را خلق کند. این چمن مانند چمن طبیعی به نظر می رسد و ترکیب آن با سنگ و درختی که در این پیاده رو وجود دارند بسیار زیبا و چشم نواز است. صاحب این پروژه تمایل داشت که فضای بیرونی ویلای خود را تزیین کند. به همین دلیل استفاده از چمن مصنوعی بهترین گزینه برای انجام این کار بود. در این پروژه از چمن مصنوعی ارکیده استفاده شد.

ویژگی های چمن مصنوعی ارکیده

یکی از مهمترین مواردی که سبب شد استفاده از چمن مصنوعی ارکیده در پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند مورد توجه کارفرمای محترم قرار گیرد رنگ سبز و یک دست آن است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، این چمن بسیار سبز است و دقیقا چمنی را تداعی می کند که در اوایل فصل بهار می روید. باید بدانید که تراکم این چمن بالا نیست و برای استفاده در فضاهایی پیشنهاد می شود که تردد پایین است. با توجه به این موضوع که این چمن در باغچه رو به روی باغ ویلا نصب می شد و در آنجا امکان تردد و یا لگد مال شدن چمن وجود نداشت، این چمن انتخابی هوشمندانه و زیبا بود.

شماره تماس با شرکت چمنزار

آیا امکان کاشت درخت در این پروژه وجود دارد؟

یکی از سوالات پرتکرار کسانی که می خواهند چمن مصنوعی را سفارش دهند و همچنین صاحب پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند این بود که آیا بر روی این چمن می توان درخت پرورش داد! شاید متعجب شوید که بگوییم پاسخ به این سوال مثبت است. شما می توانید قبل از نصب چمن مصنوعی فضاهایی را که می خواهید درخت بکارید مشخص کنید. سپس چمن مصنوعی قبل از نصب در اینگونه فضاها برش داده می شود. در نتیجه شما به راحتی می توانید درخت خود را بکارید و به آن آب بدهید.

اگر تصمیم گرفتید در فضای جدیدی از چمن مصنوعی درخت پرورش دهید، می توانید با تیم اجرایی چمنزار دوباره تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا برش جدیدی را بر روی چمن برای کاشت درختان جدید ایجاد کنند. در نتیجه، همانطور که متوجه شده اید این چمن مانند چمن طبیعی عمل می کند و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

شستشوی پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند

گروه چمنزار پس از نصب چمن مصنوعی در این پروژه مشاوره های لازم را در مورد نگهداری از این چمن به صاحب پروژه اعلام کرد. بهتر است بدانید که شستشوی این چمن بسیار ساده است و نیاز به وسایل خاص و ویژه ای ندارید. گروه چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند گفت هر زمان که جلوی در ویلا را می شوید و یا به درختان آب می دهد می تواند روی چمن را با آب شستشو دهید. تنها موردی که اهمیت دارد این است که آب نباید با فشار زیاد بر روی سطح چمن بریزد، در غیر اینصورت خطر آسیب به الیاف چمن مصنوعی وجود دارد. بهتر است در زمان شستشو دست در زاویه ۳۰ درجه با زمین نگه داشته شود.

نکات مهم دیگر در پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند

موارد دیگری که گروه چمنزار برای افزایش طول عمر در پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند در اختیار صاحب پروژه گذاشت به شرح زیرند:

  • در فصول سرد سال و زمانی که برف می بارد، پس از قطع بارش برف باید برف از روی سطح چمن مصنوعی زدوده شود.
  • بهتر است ماهی یکبار سطح چمن مصنوعی با استفاده از جاروی تی بر خلاف الیاف چمن مصنوعی جارو بخورد.

اجرای پروژه چمن مصنوعی پیاده روی دماوند همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در این پروژه از چمن مصنوعی در بخش بسیار کوچکی از فضای پیاده رو استفاده شد. اما قدرت این چمن به حدی زیاد است که توانسته است بر محیط اثر بگذارد و ظاهری زیبا را خلق کند. این چمن مانند چمن […]