اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

چمن مصنوعی مدل ماهونیا 25

نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ تراورتن

شما می‌توانید با ترکیب رنگ سنگ و رنگ چمن مصنوعی در حیاط محیطی زیبا خلق کنید! گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب و اجرای چمن مصنوعی در فضای بین سنگ تراورتن در یک مجتمع مسکونی گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل استفاده شد. سنگ یک عنصر طبیعی است و ترکیب آن با چمن مصنوعی جلوه خاصی را به وجود می‎آورد و محیط را زیبا می‌کند. در این مجتمع، علاوه بر ترکیب سنگ با چمن مصنوعی، از درختان سیکاس، کاج، هلو، گوجه سبز، میخک و یاس استفاده شد تا حیاط این مجتمع جلوه زیبایی پیدا کند و میوه این درختان دلخوشی تازه‌ای را برای ساکنین این مجتمع به وجود بیاورد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

انتخاب چمن مصنوعی ماهونیا برای نصب در سنگ تراورتن

گروه چمنزار پس از بررسی نوع سنگ به کار رفته در این مجتمع استفاده از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل را پیشنهاد داد. مشاوران چمنزار همواره به این موضوع تاکید می‌ورزند که بهتر است ارتفاع الیاف چمنی که برای فضای بین سنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، ۲۵ تا ۳۵ میلی‌متر باشد. اینکار سبب می‌شود که الیاف چمن بلند باشند و ار فضای بین سنگ بیرون بیایند و محیط را زیبا کنند. در این پروژه سنگهای تراورتن به فاصله ۵ سانتی‌متری و با عمق ۱ سانتی‌متر از هم قرار داشتند. زیرسازی این سنگ‌ها از بتون بود. چمن مصنوعی ماهونیا که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفت، چمنی متراکم است و گزینه‌ای مدرن برای استفاده در فضای بین سنگ است.

تراکم بالای این محصول سبب شده است که ضربه‌گیری بالایی داشته باشد. همچنین این چمن بر روی سطوح پرتوده به نظر می‌رسد و همین امر بر زیبایی ظاهری آن می‌افزاید. الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند. اگر بخواهیم نگاهی به ویژگی‌های چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل برای نصب در فضای بین سنگ تراورتن داشته باشیم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

روش نصب چمن مصنوعی ماهونیا برای فضای بین سنگ تراورتن

برای نصب چمن مصنوعی ماهونیا برای فضای بین سنگ تراورتن از چسب دو منظوره پلی اورتان استفاده شد. در این روش هاردنر و چسب در فضای بین سنگ ریخته می‌شوند و با قلم مو مخصوص این چسب مخلوط می‌شود. سپس چمن در این فضا قرار می‌گیرد و با چکش سفت می‌شود، این روش نصب مقاومت زیادی در برابر سرما و رطوبت دارد.

روش شستشو چمن مصنوعی در فضای بین سنگ تراورتن

گروه چمنزار برای شستشو چمن مصنوعی در فضای بین سنگ تراورتن استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه، دستگاهی مشابه به جارو برقی است که آب را بر روی سطح چمن می‌ریزد و گرد و خاک و آلودگی را از روی آن برطرف می‌کند. از این دستگاه می‌توان برای تمیز کردن سطوح و وسایل دیگر در حیاط استفاده کرد. این وسیله آب بسیار کمی مصرف می‌کند و همین امر سبب می‌شود که در مصرف آب صرفه جویی شود.

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا در فضای بین سنگ تراورتن

اگر تصمیم گرفته‌اید که در فضای بین سنگ حیاط از چمن مصنوعی استفاده می‌کنید، می‌توانید وارد سایت فروشگاه چمنزار شوید. قیمت و ویژگی‌های هر محصول همراه با عکس‌های متنوع از این چمن در سایت فروشگاه موجود است.

چمنزار به شما کمک می کند آنچه را دوست دارید خلق کنید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در اختیار شما قرار دهد. شما می‌توانید عکس حیاط و سنگ‌هایی را که می‌خواهید چمن مصنوعی در فضای بین آن نصب شود، برای گروه چمنزار بفرستید. این گروه پس از بررسی عکس‌ها برآورد نهایی قیمت را به شما اعلام می‌کنند.

نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ تراورتن شما می‌توانید با ترکیب رنگ سنگ و رنگ چمن مصنوعی در حیاط محیطی زیبا خلق کنید! گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب و اجرای چمن مصنوعی در فضای بین سنگ تراورتن در یک مجتمع مسکونی گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی […]