اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل
  • تراکم بالا

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد


محل پروژه: سنقر آباد

صاحب پروژه: آقای حنایی

متراژ پروژه: ۱۰۰ متر

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار است که توانست با استفاده از چمن مصنوعی به این فضا عمق و شادابی ببخشد. حیاط این ویلا بی روح و خشک بود، اما رنگ سبز چمن مصنوعی این فضا را به طور کلی دگرگون کرد. متراژ این پروژه حدود ۱۰۰ متر بود و در آن از ترکیب چمن مصنوعی مدل بهار و ملانژ ۲۵ میل استفاده گردید.

چه چیزی در پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد قابل توجه است؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه چیزی در پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد سبب شده است این چمن به چشم بیاید! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در این پروژه ترکیب چمن مصنوعی و سنگ به خوبی مشهود است و همین امر سبب شده است که زیبایی و ویژگی چمن مصنوعی در عمق بخشیدن به محیط به خوبی مشخص شود. در نتیجه شما می توانید به راحتی چمن مصنوعی را برای فضای بین سنگ و یا حیاط خود سفارش دهید.

شماره تماس با شرکت چمنزار

آیا چمن های مصنوعی بهار و ملانژ مقاومت مناسبی دارند؟

یکی از نگرانی های آقای حنایی، صاحب پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد ، در این رابطه بود با توجه به این موضوع که سنقرآباد زمستان های سردی دارد، آیا مقاومت سرمایشی این چمن ها مناسب است! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چمن مصنوعی بهار و ملانژ مقاومت سرمایشی تا دمای -۳۰ درجه و مقاومت گرمایشی تا دمای +۷۰ درجه سانتی گراد دارند. در نتیجه، هیچ گونه نگرانی در مورد چمن های مصنوعی شرکت چمنزار وجود ندارد و اگر در مناطق گرمسیر و یا سردسیر زندگی می کنید می توانید این چمن ها را سفارش دهید.

چمن مصنوعی حس خوش طبیعت را در محیط تداعی می کند!

صاحب پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد در این مورد نگران بود نکند چمن مصنوعی در محیط غیر طبیعی به وجود بیاید. اما شرکت چمنزار در طی جلسه مشاوره خود به این موضوع اشاره کرد چمن های مصنوعی این شرکت از جلمه چمن مصنوعی بهاره و ملانژ مشابه چمن طبیعی هستند و وقتی بر روی زمین پهن شوند هیچ تفاوتی با چمن طبیعی ندارند و این موضوع اهمیت زیادی دارد.

روش شستشو چمن در پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد

یکی دیگر از مواردی که دائما پرسیده می شود در مورد روش شستشو چمن مصنوعی است. باید بدانید که چمن مصنوعی به سادگی شسشته می شود و هیچ گونه نگرانی در مورد استفاده از این چمن وجود ندارد. شرکت چمنزار روش شستشو چمن مصنوعی را پس از اتمام پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد به آقای حنایی اعلام کرد.

برای شستشو این چمن می توان از روش آبشوری استفاده کرد. با توجه به این موضوع که الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال هستند امکان رشد آلودگی ها در سطح چمن وجود ندارد. همچنین، برای شستشو این چمن نیاز به مواد شوینده نیست. از طرفی دیگر می توان برای شستشو چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد از دستگاه واتر جت استفاده نمود. این دستگاه آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن می ریزد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد

یکی از افتخارات شرکت چمنزار این است که تمامی مشتریانش رضایت کاملی از نحوه انجام کار دارند و آقای حنایی نیز بسیار خرسند بود و این موضوع برای این شرکت اهمیت زیادی دارد.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید پروژه چمن مصنوعی حیاط و بین سنگ سنقرآباد یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار است که توانست با استفاده از چمن مصنوعی به این فضا عمق و شادابی ببخشد. حیاط این ویلا بی روح و […]