چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تیولون هلند

اجرای پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، شرکت چمنزار در این پروژه از چمن مصنوعی برای فضاسازی در باغ تالار صدرا استفاده کرد. این سومین همکاری شرکت چمنزار با باغ تالار صدرا است. باغ تالار صدرا مجموعه ای عظیم در یک باغ وسیع است که سالانه تعداد زیادی مراسم عروسی در آنجا برگزار می شود. در این باغ تالار با وجود وسعت زیاد فضای سبز و درختان ابنوع باز هم می شود کمبود فضای سبز را احساس کرد. به همین دلیل صاحب پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا ، جناب آقای صادقی، تصمیم گرفت تا با استفاده از چمن مصنوعی این کمبود را جبران کند و فضای امنی را برای افراد آنجا فراهم سازد.

چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

از کدام چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا  استفاده شد؟

در این پروژه از چمن مصنوعی رویال ۲۵ استفاده گردید. در ترکیب این چمن از الیاف سبز، زرد و نسکافه ای استفاده شده است و همین امر این چمن را به محصولی تبدیل کرده است که شباهت بسیار زیادی به چمن طبیعی دارد. در واقع، وقتی به این چمن نگاه می کنید می توانید متوجه چرخه زندگی چمن طبیعی شوید و همین امر سبب شده است استفاده از این محصول مورد توجه بسیاری از کسانی قرار گیرد که به دنبال چمنی زیبا برای فضاسازی هستند.

چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

ویژگی ها چمن مصنوعی رویال ۲۵

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ظاهر طبیعی چمن مصنوعی رویال ۲۵ سبب شد که این چمن در پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا  مورد استفاده قرار گیرد. این چمن تراکم متوسطی دارد و ساختار آن به صورت لوزی طراحی شده اند. در نتیجه این الیاف مقاومت بالایی دارند و همین موضوع می تواند بر طول عمر چمن مصنوعی اثر بگذارد.

نکات مهم برای اجرای پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

شرکت چمنزار برای اجرای پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا  مواردی را در نظر گرفت که به شرح زیر هستند:

  • چمن مصنوعی که در این پروژه به کار رفته است تراکم قابل قبولی دارد.
  • با این وجود شرکت چمنزار برای افزایش مقاومت چمن مصنوعی از سیلیس استفاده کرد.
  • این کار به طول عمر چمن مصنوعی می افزاید.
  • ماسه سیلیس از شعله ور شدن چمن مصنوعی در باغ تالارها به دلیل استفاده از وسایل آتش بازی جلوگیری می کند.
  • زیرسازی این چمن با بتون و با شیت ۱/۰ درصد به مرکز انجام شود.
  • این زیرسازی سبب می شود آب با سرعت از روی چمن مصنوعی تخلیه شود.

روش شستشو چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا 

یکی از دغدغه های صاحب این پروژه در مورد روش شستشوی آن بود. شرکت چمنزار پس از اتمام این پروژه تمامی مشاوره های لازم را در مورد نحوه شستشو و موارد دیگر در اختیار صاحب پروژه قرار داد. بهتر است برای شستشوی این چمن از دستگاه واتر جت استفاده شود. دستگاه واتر جت دستگاهی است که آب را با هوا ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن می ریزد. با توجه به این موضوع که در این چمن از ماسه سیلیس استفاده شده است، برای جلوگیری از خروج سیلیس از بین الیاف چمن مصنوعی بهتر است آب با زاویه ۳۰ درجه بر روی سطح چمن ریخته شود. برای شستشوی این چمن نیاز به مواد شوینده نیست. زیرا الیاف این چمن از مواد آنتی باکتریال درست شده اند و اجازه نمی دهند آلودگی و کثیفی در سطح چمن جمع شود.

رضایت صاحب پروژه پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

در پایان پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا  صاحب پروژه رضایت کاملی از چمن مصنوعی و نحوه اجرای آن داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار بسیار ارزشمند بود.

چمن مصنوعی باغ تالار صدرا

  ۵۷۷۳۲-٠٢١