اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵میل

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵میل برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش مقاوم
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت با آوند مرکزی

چمن مصنوعی رویال ۲۵ میل

پروژه باغ تالار عمارت دانیال از جمله پروژه‌های چمن مصنوعی است که در شهریورماه سال ۱۴۰۱ توسط تیم نصب و اجرای چمنزار با چمن ماهونیا ۲۵ میل در فضایی به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع انجام شد.

باغ تالار عمارت دانیال در شهرستان گرمدره تهران واقع بوده و میزبان مجالس عقد و عروسی در استان تهران می‌باشد که اخیرا برای محوطه خود از چمن مصنوعی حیاط استفاده کرده است

چمنزار را در کنار خود ببینید!

در صورتی که شما هم صاحب باغ تالار میباشید و به دنبال ایجاد فضایی زیبا و استفاده از چمن مصنوعی برای باغ‌ تالار خود هستید  در ابتدا می‌توانید با کارشناسان چمنزار تماس گرفته و خدمات مشاوره‌ای بگیرید و پس از آن بسته به کاربری مدنظر، چمن مناسب را تهیه کنید. همچنین تیم اجرایی ما در اسرع وقت نسبت به نصب و اجرای چمن مصنوعی اقدام خواهد کرد.

 

به منظور کسب ‌اطلاعات بیشتر درباره چمن مصنوعی می‌توانید به بخش مقالات سایت چمنزار مراجعه کرده و از آخرین اطلاعات روز دنیا درباره چمن مصنوعی و روش‌های نصب آن آگاه شوید.

پروژه باغ تالار عمارت دانیال از جمله پروژه‌های چمن مصنوعی است که در شهریورماه سال ۱۴۰۱ توسط تیم نصب و اجرای چمنزار با چمن ماهونیا ۲۵ میل در فضایی به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع انجام شد. باغ تالار عمارت دانیال در شهرستان گرمدره تهران واقع بوده و میزبان مجالس عقد و عروسی در استان تهران می‌باشد