چمن مصنوعی سرزمین فکر بازیای باغ کتاب

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف

ویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری:

۱- استفاده از الیاف مونو ساخت کشور هلند

۲- دارای یکی از جذاب­ترین رنگ­ها در بین تمامی محصولات کشور

۳- استفاده از الیاف ساخت کشور هلند

چمن مصنوعی برتر سال


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

اجرای چمن مصنوعی در سرزمین فکر بازیای باغ کتاب تهران

چمن مصنوعی مدل صدف نرم‌­ترین و لطیف­‌ترین مدل برای کودکان سرزمین فکر بازیای باغ کتاب تهران شناخته شد. یکی از اماکن دیدنی جدید شهر ما تهران باغ کتاب است. این مکان پر است از رنگ­ها و المان­هایی که ما را به دوران کودکی­‌مان می­‌برند و کودکان را نیز وارد دنیای هیجان­‌انگیز باورهای شیرین­شان می­‌کنند. یکی از جذاب­ترین قسمت‌های باغ کتاب تهران که پوشیده از چمن مصنوعی می­‌باشد سرزمین فکر بازیا است.

سرزمین فکر بازیا مجموع‎ه‌­ای علمی و تفریحی است که بازی­های آن بر اساس هوش هشت گانه گاردنر طراحی شده است. در این بخش کودکان و نوجوانان با انجام فعالیت­‌های علمی در قالب بازی و سرگرمی به تقویت هوش و خلاقیت خود می‌­پردازند و در جهت توانمندسازی اندیشه و فکر فعالیت می­‌کنند. در اصل فعالیت در حوزه اندیشه و توانمندسازی هوش محور اصلی ایجاد این مجموعه است.

دلیل اجرای چمن مصنوعی سرزمین فکر بازیای باغ کتاب چیست؟

رنگ سبز نماد طبیعت و باروری است، رنگ سبز آرامش‌­بخش است، به همین سبب نیز در سرزمین فکر بازیا از این رنگ به عنوان رنگ غالب و پوشش‌­دهنده کف استفاده شده است. اما به شیوه‌­ای توأم با ایمنی برای کودکان سرزمین فکر بازیا چمن مصنوعی ایمن است. قانون به ما می­‌گوید که بستر فضای بازی کودکان باید برای سقوط از ارتفاع ۵/۱ متر ایمن باشد. این در صورتی‌است که چمن مصنوعی زمین بازیا می­‌تواند تا سقوط از ارتفاع ۳۰/۲ ایمنی لازم را به وجود آورد.

چرا چمن مصنوعی مدل صدف برای زمین بازی ایده‌آل است؟

چمن مصنوعی مدل صدف الیاف ساخته شده در شرکت تنکاته هلند را دارد که این یعنی مقاومت بالا در برابر تردد این محصول و همچنین این محصول دارای ثبات رنگ بالایی­ست و سبزی خود را تا مدت­‌های زیادی حفظ می­‌کند، به علاوه چمن صدف الیافی نرم و لطیف دارد تا به پوست بدن کودکان آسیبی وارد نشود.

اجرای چمن مصنوعی در سرزمین فکر بازیای باغ کتاب تهران چمن مصنوعی مدل صدف نرم‌­ترین و لطیف­‌ترین مدل برای کودکان سرزمین فکر بازیای باغ کتاب تهران شناخته شد. یکی از اماکن دیدنی جدید شهر ما تهران باغ کتاب است. این مکان پر است از رنگ­ها و المان­هایی که ما را به دوران کودکی­‌مان می­‌برند و