چمن مصنوعی باغ تالار سورینو

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۳۵

ویژگی های مثبت مدل رویال ۳۵ برای این کاربری:

۱- استفاده از الیاف تنکاته هلند

۲- تراکم مناسب

۳- ظاهر بسیار طبیعی که پس از اجرا کیفیت فضای باغ تالار را افزایش میدهد

پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: تنکاته هلند

اجرای پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو

تالار عروسی سورینو یکی از تالارهای پذیرایی ۵ ستاره واقع در گرمدره کرج است. این تالار به مساحت ۳۲۰۰۰ متر مربع است و جز مجهزترین تالارهای عروسی در رده خود محسوب می شود که دارای گنجایش بسیار بالا و حتی هتل برای اقامت مهمانان در داخل مجموعه است. مدیریت مجموعه برای نصب چمن مصنوعی با شرکت چمنزار تماس گرفتند و در پایان چمن مصنوعی رویال ۳۵ برای استفاده در این باغ تالار انتخاب گردید.

چرا صاحب پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو از چمن مصنوعی استفاده کرد؟

تالارهای عروسی به جهت زیبایی و سهولت برای تمیز نگه داشتن و ایجاد چشم انداز ماندگار و سبز از چمن های مصنوعی استفاده می کنند و باغ تالار سورینو یکی باغ تالارهایی است که به زیبایی خود اهمیت می دهد. طی جلساتی که مدیریت پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو با شرکت چمنزار داشت بهترین مدل چمن مصنوعی را برای استفاده در باغ تالار پیشنهاد داد.

ویژگی های چمن مصنوعی رویال ۳۵

چمن مصنوعی رویال ۳۵ یکی از مرغوب ترین چمن های مصنوعی لنداسکیپ با الیاف تنکاته هلند است. این چمن از ساختار دو بافت و پاییزه بهره می برد. چمن های مصنوعی پاییزه که در فضای لند اسکیپ استفاده می شوند متشکل از سه بافت و تارهای ابریشمی هستند تا بتوانند تداعی کننده چرخه زندگی چمن طبیعی باشند. شرکت چمنزار توانست در طی سال های ۹۶ تا ۹۷ بخش قابل توجهی از فضای این باغ تالار را با چمن های مصنوعی نسل جدید پوشش دهد.

نصب و اجرای چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو چقدر زمان برد؟

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو شامل سه مرحه بود:

  • پهن کردن لایه ژئوتکس
  • پهن کردن رول های چمن مصنوعی، برس زنی و قواره بندی
  • عملیات چسب زنی با استفاده از نوار اتصال

با توجه به مراحل فوق و اجرای حساس کار در پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو، این پروژه توسط دو نیروی بسیار مجرب انجام شد. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که تمامی چمن های مصنوعی در یک فضای مستطیل شکل نصب می شوند و این امر سبب می شود حداقل نیاز را به برش کاری داشته باشد. ویژگی هایی که سبب شدند صاحب پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو از چمن مصنوعی برای پوشش باغ تالار استفاده کند به شرح زیرند:

  • جلوه زیبا
  • نگهداری آسان
  • پوشش سبز زمین در چهار فصل

نحوه شستشو چمن مصنوعی پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو

شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو پیشنهاد داد تا از دستگاه واتر جت برای شستشوی چمن مصنوعی استفاده کند. دستگاه واتر جت دستگاهی است که آب را با هوا ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. در نتیجه آب به میان الیاف چمن مصنوعی نفوذ می کند و همین امر سبب می شود تا آلودگی از چمن مصنوعی خارج شود. همچنین، الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند و امکان تجمع آلودگی ها بر روی سطح چمن وجود ندارد. در نتیجه امنیت و سلامت کسانی که از این باغ تالار استفاده می کنند تامین می شود و این موضوع اهمیت زیادی دارد.

تامین رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو

شرکت چمنزار در پایان پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو توانست رضایت کامل صاحب پروژه را بدست بیاورد و این یکی از افتخارات بزرگ شرکت چمنزار به شمار می رود که توانسته است این پروژه را مطابق با ترجیحات صاحب پروژه پیاده سازی کند.

اجرای پروژه چمن مصنوعی در باغ تالار سورینو تالار عروسی سورینو یکی از تالارهای پذیرایی ۵ ستاره واقع در گرمدره کرج است. این تالار به مساحت ۳۲۰۰۰ متر مربع است و جز مجهزترین تالارهای عروسی در رده خود محسوب می شود که دارای گنجایش بسیار بالا و حتی هتل برای اقامت مهمانان در داخل مجموعه […]