باغ-تالار-عمارت 21

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال۲۵

ویژگی های مثبت مدل رویال برای این کاربری:

۱-تراکم بالا

۲-مقاوم در برابر کوبش

۳-مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی

۴-بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

چمن مصنوعی مدل رویال


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: انعطاف پذیر

باغ تالار عمارت ۲۱ جزء لوکس ترین عمارات برای برگزاری مراسم و مهمانی ها است. این باغ دارای معماری خاص با فضای سبزی دلنشین است که توسط پرچین و استخر زیبا طراحی شده است. مدیریت این عمارت تصمیم گرفت تا فضای سبزی را با استفاده از چمن مصنوعی در بسیاری از محوطه های این مجموعه به وجود بیاورد و شرکت چمنزار وظیفه پیاده سازی این اجرا را بر عهده داشت. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص نوع چمن و ویژگی های آن صحبت خواهد شد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

اجرای پروژه چمن مصنوعی باغ تالار عمارت۲۱

تشخیص تیم متخصص شرکت چمنزار در این پروژه استفاده از چمن مصنوعی رویال۲۵ بود. زیرا با توجه به نوع چمن و محیط مورد استفاده، بهترین گزینه در مورد این پروژه است. از آنجا که این فضاها پر رفت و آمد هستند، استفاده از چمنی که در برابر فرسایش و کوبش و تردد مقاوم باشد جز مهم ترین ویژگی های اساسی در انتخاب چمن مصنوعی در نظر گرفته شده است. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ استفاده شده است که در ادامه به صورت کامل در خصوص ویژگی های آن صحبت خواهد شد.

باغ-تالار-عمارت 21
باغ-تالار-عمارت 21

ویژگی چمن مصنوعی رویال ۲۵ در پروژه چمن مصنوعی عمارت۲۱

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ با توجه به ارتفاع الیاف آن جزء چمن های مصنوعی با ارتفاع متوسط به شمار می آید. کارکرد این چمن دو منظوره است که هم می توان به عنوان چمن مصنوعی تزینی و هم به صورت ورزشی از آن استفاده نمود. از ویژگی های اساسی این مدل از چمن های مصنوعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر کوبیدگی
  • لایه زیرین مقاوم

از این چمن می توان در مکان های مانند، زمین های ورزشی، حیاط مدارس، تراس، روف گاردن و … استفاده کرد.

نصب و اجرای چمن مصنوعی

برای خرید چمن مصنوعی و اجرای آن می توانید با شماره های ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۷۰ و ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۴۰ در تماس باشید.

باغ تالار عمارت ۲۱ جزء لوکس ترین عمارات برای برگزاری مراسم و مهمانی ها است. این باغ دارای معماری خاص با فضای سبزی دلنشین است که توسط پرچین و استخر زیبا طراحی شده است. مدیریت این عمارت تصمیم گرفت تا فضای سبزی را با استفاده از چمن مصنوعی در بسیاری از محوطه های این مجموعه