پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل افرا

ویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

۱- استفاده از الیاف نرم و لطیف تیولون هلند

۲- ساختار تک بافت ‏

۳- ارتفاع الیاف ۲۰ میلی­متر که برای این کاربری ایده­ آل است

۴- رنگ سبز یکدست که ترکیب رنگ زیبایی در کنار استخر به وجود آورده است

پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: مونو فیلامنت با شکل نیم لوزی (بیضی)

پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت

همانطور که در عکس مشاهده می کنید پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت یکی از پروژه های زیبای شرکت چمنزار است. در این عکس ترکیب رنگ آبی آب و رنگ سبز چمن مصنوعی ترکیب بی نظیری را به وجود آورده است که چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل افرا استفاده گردید. این چمن ویژگی های متعددی دارد که از مهمترین آنها می توان به رنگ سبز و پر انرژی چمن اشاره کرد. شرکت چمنزار به تمامی کسانی که استخر دارند توصیه می کند که از چمن مصنوعی در فضای کنار استخر خود استفاده کنند. قابلیت های این چمن به حدی زیاد است که هرگز نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

ویژگی های چمن مصنوعی افرا

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم رنگ طبیعی و سبز چمن مصنوعی افرا سبب شد که این چمن برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت انتخاب گردد. الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند و حتی وقتی با پای برهنه بر روی آن راه می روید احساس خراش نمی کنید. تراکم این چمن بالاست و فشار و کوبش به الیاف چمن آسیبی وارد نمی کند. همچنین، باید بدانید که برگ های این چمن در برابر نور خورشی مقاوم هستند و آسیب نمی ببیند. تمامی این ویژگی ها این چمن را به محصولی ایده آل برای استفاده در کنار استخر تبدیل کرده اند.

روش شستشو چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت

یکی از دغدغه های اصلی کسانی که چمن مصنوعی را سفارش می دهند در مورد روش شستشو آن است. بهتر است بدانید که روش شستشو این چمن بسیار ساده است و شما به سادگی می توانید آن را تمیز کنید. چمن مصنوعی کنار استخر نیاز به شستشو ندارد. هر زمان که آب استخر را تعویض کردید می توانید چمن را آبشویی کنید و سپس با جاروی تی بر خلاف الیاف چمن بکشید، تا الیاف آن حالت ایستا به خود بگیرند.

چمن مصنوعی کنار استخر چند سال عمر می کند؟

یکی دیگر از سوالات پرتکراری که گروه چمنزار در زمان نصب چمن مصنوعی با آن رو به رو می شود در مورد طول عمر چمن مصنوعی است. صاحب پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت نیز در این باره سوال داشت. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چمن مصنوعی به طور متوسط ۵ تا ۷ سال در محیط قابل استفاده است و اگر از آن به خوبی استفاده شود می توان تا ۱۰ سال نیز آن را مورد استفاده قرار داد. در نتیجه، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این چمن را در محیط کنار استخر خود استفاده کنید و سالیان زیادی از زیبایی خیره کننده آن لذت ببرید.

نکات مهم در مورد پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت

اگر می خواهید از چمن مصنوعی در فضای کنار استخر استفاده کنید، باید به این موارد توجه داشته باشید:

  • الیاف چمن مصنوعی بسیار نرم هستند و شما می توانید بدون زیر انداز بر روی آن دراز بکشید و حمام آفتاب بگیرید.
  • بهتر است برای چمن مصنوعی کنار استخر از چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف بالاتر از ۲۰ میلی متر استفاده شود.
  • در زمان خرید چمن مصنوعی به این موضوع توجه داشته باشید که این چمن در مقابل نور خورشید مقاوم باشد تا دچار رنگ پریدگی و یا پوسیدگی نشود.
  • پس از خرید از فروشنده ضمانت نامه بخواهید.

جلب رضایت مشتریان یکی از مواردی است که شرکت چمنزار به آن پایبند است. در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت شرکت چمنزار توانست رضایت کامل مشتری را بدست بیاورد و افتخار دیگری کسب کند.