پروژه چمن مصنوعی سهیلیه

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مایا

ویژگی های مثبت مدل مایا برای این کاربری:

  • مقاومت بالا الیاف
  • مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی
  • الیاف منعطف و برگشت پذیر
  • ضربه گیری بالا

پروژه چمن مصنوعی سهیلیه


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

متراژ: ۴۴ متر مربع

کارفرما: آقای عرب احمدی

اجرای پروژه چمن مصنوعی سهیلیه

شاید بتوان گفت یکی از چشم نواز ترین پروژه های چمن مصنوعی در شرکت چمنزار پروژه چمن مصنوعی سهیلیه کرج است. در این پروژه از چمن مصنوعی مایا ۲۵ میل برای تراس خانه استفاده گردید و ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز در این خانه به وجود آمد. چمن مایا ظاهر سبز رنگ و مشابه به چمن تازه روییده شده در فصل بهار دارد و همین امر سبب شده است که استفاده از این چمن ظاهر تراس را متفاوت کند. اگر شما نیز به دنبال خلق فضایی خاص و منحصر به فرد در تراس خانه خود هستید، می توانید از چمن مصنوعی استفاده کنید. مطمئن باشید که با این کار به زودی حسن سلیقه شما زبانزد خاص و عام می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”10601″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”10602″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ویژگی های چمن مصنوعی مایا

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم چمن مصنوعی ظاهری بسیار سبز دارد و حس طراوت را در محیط به وجود می آورد. الیاف این چمن تراکم بالایی دارند و فشار و کوبش به سطح این چمن آسیب وارد نمی کند. الیاف این چمن در برابر نور آفتاب مقاوم هستند و تغییر رنگ نمی دهند. تمامی این ویژگی ها سبب شدند که صاحب پروژه چمن مصنوعی سهیلیه تصمیم بگیرد این چمن را برای فضای تراس خانه خود سفارش دهد.

طول عمر چمن مصنوع در پروژه چمن مصنوعی سهیلیه چقدر است؟

شاید بتوان گفت اولین سوالی که تمامی مشتریان چمنزار پس از انتخاب و نصب چمن مصنوعی می پرسند این است که این چمن چقدر عمر می کند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چمن مصنوعی به طور متوسط ۵ تا ۷ سال در محیط دوام می آورد. اگر پروتکل های استفاده از چمن مصنوعی به خوبی رعایت شوند، طول عمر این چمن به ۱۰ سال نیز می رسد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”10606″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”10605″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text]

روش شستشو چمن مصنوعی تراس

اگر شما نیز در مورد شستشو چمن مصنوعی تراس نگران هستید، باید بگوییم که این نگرانی کاملا بی مورد است. زیرا شما به سادگی می توانید چمن مصنوعی تراس را شستشو دهید. شرکت چمنزار پس از اجرای پروژه چمن مصنوعی سهیلیه به صاحب پروژه پیشنهاد داد در صورت نیاز به تمیز کردن چمن مصنوعی می تواند سطح چمن را با جارو برقی بکشد. پس از آن با دستمال خیس الیاف چمن مصنوعی را تمیز کند و با جاروی تی بر خلاف جهت برگهای چمن مصنوعی بکشد. این کار نه تنها باعث تمیز شدن چمن مصنوعی می شود، بلکه طول عمر چمن مصنوعی را نیز افزایش می دهد.

استفاده از چمن مصنوعی در تراس ایده هوشمندانه ای است!

شرکت چمنزار به صاحب پروژه پروژه چمن مصنوعی سهیلیه تاکید کرد که او از ایده هوشمندانه ای برای تغییر دکوراسیون تراس خود استفاده می کند. رنگ سبز چمن مصنوعی با طیف گسترده ای از رنگ ها همخوانی دارد و همین امر سبب می شود که شما با خیال راحت بتوانید از این محصول در محیط تراس خود استفاده کنید. همچنین، چمن مصنوعی در فصول سرد و گرم سال سبز است. در نتیجه نگاه کردن به این چمن حس خوشی را در شما به وجود می آورد.

پروژه چمن مصنوعی سهیلیه

نکات مهم برای انتخاب چمن مصنوعی تراس

شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی سهیلیه نکات مهم را برای انتخاب بهترین چمن آموزش داد. این نکات به شرح زیر هستند:

  • بهتر است ارتفاع الیاف چمن مصنوعی تراس ۲۵ تا ۳۵ میلی متر باشد.
  • این چمن باید در برابر نور خورشید مقاومت داشته باشد.
  • چمن مصنوعی باید تراکم متوسط و رو به بالایی داشته باشد.
  • چمن مصنوعی می تواند پاییزه و یا بهاره باشد.

در پایان شرکت چمنزار توانست رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی سهیلیه را به طور کامل جلب کند و این افتخاری برای این شرکت است.

اجرای پروژه چمن مصنوعی سهیلیه شاید بتوان گفت یکی از چشم نواز ترین پروژه های چمن مصنوعی در شرکت چمنزار پروژه چمن مصنوعی سهیلیه کرج است. در این پروژه از چمن مصنوعی مایا ۲۵ میل برای تراس خانه استفاده گردید و ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز در این خانه به وجود آمد. چمن مایا […]