اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سیلک ۳۵

ویژگی های مثبت مدل سیلک ۳۵ برای این کاربری:

۱-ارتفاع الیاف بالا که چمن پروژه را برجسته¬تر کرده است.

۲- مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید

۳- خاصیت برگشت­پذیری الیاف که در دراز مدت از کوبیده شدن الیاف جلوگیری می­کند


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: V با آوند مرکزی MINT

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مهندس عبدالوهاب

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مهندس عبد الوهاب

این پروژه را می توان یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار دانست. در این پروژه مطابق با نظر کارفرما از ترکیب چمن مصنوعی سیلک و سنگ واش بتون استفاده شده است. سنگ واش بتون یکی از بهترین سنگ های تزیینی  است که در ترکیب با چمن مصنوعی فضایی خاص و منحصر به فرد را خلق می کند و چشم هر بیننده ای را به سوی خود می کشاند. الیاف این چمن ۳۵ میلی متر هستند و از فضای بین سنگ کاملا مشخص شده اند. همین امر سبب شده است فضایی خاص به وجود بیاید. در فضای روف گاردن برای زیبایی بیشتر از باکس گل استفاده شده است. همانطور که تصویر مشاهده می کنید، ترکیب المان های مختلف به خلق فضایی خاص برای صاحب این پروژه کمک کرده است و آنها می توانند از این فضا در لحظات خاص خود استفاده کنند.

ویژگی های چمن مصنوعی سیلک

این چمن مقاومت بسیار بالایی در برابر کوبش دارد و همین امر سبب شده است به محصولی منحصر به فرد برای استفاده در فضای روف گاردن تبدیل شود. الیاف این چمن v شکل هستند و قطرات آب را در بین خود نگه می دارند و این موضوع به خنک شدن چمن کمک می کند. زیره این چمن سه لایه است و طول عمر بسیار بالایی دارد. این چمن ظاهری مشابه به چمن طبیعی دارد و الیاف زرد و نسکافه ای در میان الیاف سبز رنگ این چمن ظاهری بسیار زیبا و درخشنده به آن بخشیده اند. تمامی این موارد سبب شدند کارفرما در میان چمن های پیشنهادی برای این پروژه چمن مصنوعی مدل سیلک را انتخاب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این چمن و چمن های دیگر می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید.

شماره تماس با شرکت چمنزار

آیا چمن مصنوعی در برابر نور خورشید در روف گاردن از بین می رود؟

یکی از سوالاتی که  شرکت چمنزار در مشاوره های رایگان خود قبل از پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مهندس عبد الوهاب توضیح داد مقاومت چمن های این شرکت در برابر نور خورشید است. همانطور که می دانید در پشت بام چمن مصنوعی در زیر تابش مستقیم خورشید قرار دارد و این نگرانی برای متقاضیان پیش می آید ممکن است این چمن به زودی ظاهر خود را از دست بدهد. به همین دلیل توصیه می شود در زمان انتخاب چمن مصنوعی به ویژگی یو وی چمن توجه داشته باشید و چمنی را انتخاب کنید که در برابر نور خورشید مقاوم باشد. اگر این چمن در برابر نور خورشید مقاوم باشد هیچ گونه آسیبی نمی بیند و این موضوع سبب می شود شما از چمن مصنوعی خود در روف گاردن لذت ببرید.

آیا آب بر روی چمن مصنوعی روف گاردن باقی می ماند؟

یکی دیگر از سوالاتی که شرکت چمنزار در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مهندس عبد الوهاب توضیح داد عدم تجمع آب بر روی چمن مصنوعی است. زیرا اگر به این موضوع توجه نشود خطر تخریب ساختمان وجود دارد. بهتر است بدانید تمامی پروژه های شرکت چمنزار با توجه به اصول مهندسی انجام می شوند و برای جلوگیری تجمع آب بر روی چمن از آبروهای موجود در پشت بام استفاده می شود. در نتیجه، صاحب این پروژه با خیالی آسوده از چمن مصنوعی برای پشت بام خود استفاده کرد و فضایی خاص و منحصر به فرد به وجود آورد.

چگونه می توان این چمن را شست؟

شستشوی این چمن بسیار ساده است. شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مهندس عبد الوهاب پیشنهاد داد تا  با استفاده از آب سطح چمن را آب بپاشد تا فضایی کاملا طبیعی را به وجود بیاورد. بهتر است این چمن ماهی یکبار آب پاشی شود.

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مهندس عبد الوهاب این پروژه را می توان یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار دانست. در این پروژه مطابق با نظر کارفرما از ترکیب چمن مصنوعی سیلک و سنگ واش بتون استفاده شده است. سنگ واش بتون یکی از بهترین سنگ های تزیینی  است که در ترکیب با […]