اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال ۲۵

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵ برای این کاربری:

۱- کیفیت بسیار بالای الیاف

۲- ظاهر بسیار زیبا که در زمان تابش نور خورشید منظره ی زیبایی را پدید می آورد

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده+ مجعد

محل پروژه: بلوار اندرزگو تهران

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو

در این پروژه شرکت چمنزار تلاش کرد تا محیط خشک و بی روح پشت بام را به محیطی زیبا و منحصر به فرد تبدیل کند. صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو، جناب آقای انصاری، سلیقه بسیار خاصی داشتند و از میان چمن های پیشنهادی شرکت چمنزار، چمن مصنوعی سیلک، چمن مصنوعی رویال ۲۵ و چمن مصنوعی ورنال، چمن مصنوعی رویال ۲۵ را انتخاب کردند. این حسن سلیقه ایشان سبب شد که این پروژه به یکی از پروژه های خاص شرکت چمنزار تبدیل شود که زیبایی آن چشم هر بیننده ای را نوازش دهد.

ویژگی های چمن مصنوعی رویال ۲۵

کسانی که می خواهند از چمن مصنوعی در پشت بام خود استفاده کنند باید استفاده از چمن مصنوعی رویال ۲۵ را مد نظر داشته باشند. این چمن در زیر تابش نور خورشید ظاهری بسیار درخشان پیدا می کند. همچنین، وقتی این چمن بر روی زمین پهن می شود سطحی یک دست و صاف به وجود می آورد و این موضوع می تواند در زیبایی پشت بام نقش داشته باشد. الیاف این چمن در برابر اشعه یو وی خورشید مقاوم هستند و آسیب نمی بینند. طول عمر این چمن به طور متوسط ۱۰ سال است. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده این چمن را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آن در محیط بهره مند گردید.

آیا می توان چمن مصنوعی روف گاردن را شست؟

یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو در مورد نحوه شستشو این چمن بود. بهتر است بدانید شستشو چمن مصنوعی کار بسیار ساده ای است. مهم نیست شما از این محصول در کجا استفاده می کنید، بلکه به راحتی می توانید آن را شستشو دهید. شرکت چمنزار برای شستشو این چمن راهکار زیر را پیشنها داد:

 • سطح چمن را با استفاده از آب بشویید.
 • با استفاده از جارو تی بر خلاف الیاف آن بکشید.

یکی دیگر از مواردی که در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو مطرح شد این بود که آیا شستشو چمن در روف گاردن به ساختمان آسیب می رساند یا خیر! باید بدانید که شرکت چمنزار چمن مصنوعی را با استفاده از اصول مهندسی نصب می کند و از آبروهای موجود در ساختمان برای خروج آب استفاده می نماید. در نتیجه، آب بر روی سطح چمن باقی نمی ماند و خطر آسیب به ساختمان وجود ندارد.

نکات مهم در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو

شرکت چمنزار در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو نکات مهمی را در نظر گرفت که به شرح زیر هستند:

 • ارتفاع الیاف در این پروژه ۲۵ میلی متر بود.
 • در روف گاردن می توان از ارتفاع الیاف ۲۵ تا ۳۵ استفاده کرد.
 • هر چقدر ارتفاع الیاف بیشتر باشد، جلوه چمن در محیط بیشتر می شود.
 • برای شستشو چمن مصنوعی روف گاردن می توان از دستگاه واتر جت استفاده کرد.
 • دستگاه واتر جت آب را با هوا ترکیب می کند و آن را به صورت پودری بر سطح چمن می ریزد.
 • از دستگاه واتر جت می توان برای تمیز کردن وسایل دیگر نظیر میز و صندلی در روف گاردن استفاده کرد.
 • از چمن مصنوعی بهاره یا پاییزه برای روف گاردن می توان استفاده کرد.
 • این انتخاب به سلیقه صاحب پروژه بستگی دارد.
 • چمن مصنوعی روف گاردن باید تراکم بالایی داشته باشد.
 • تراکم بالا بر طول عمر چمن مصنوعی اثر می گذارد.

رعایت این نکات در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو سبب شد تا این پروژه به بهترین شکل اجرا شود و رضایت کامل صاحب پروژه را جلب کند. رضایت مشتری مهمترین مسئله ای است که شرکت چمنزار به دنبال آن است.

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو در این پروژه شرکت چمنزار تلاش کرد تا محیط خشک و بی روح پشت بام را به محیطی زیبا و منحصر به فرد تبدیل کند. صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو، جناب آقای انصاری، سلیقه بسیار خاصی داشتند و از میان چمن های […]