اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ارکیده

ویژگی های مثبت مدل ارکیده برای این کاربری:

۱- کیفیت بالای الیاف

۲- ظاهر بسیار زیبا

۳- مقاومت بالای الیاف مدل ارکیده در برابر اشعه ­ی خورشید


ارتفاع چمن: ۱۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی

یکی از پروژه های زیبا و چشم نواز شرکت چمنزار پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی است. در این پروژه چمن مصنوعی به خوبی با سنگفرش و آلاچیق ترکیب شده است و صحنه چشم نوازی را به وجود آورده است. یکی از ویژگی های اصلی چمن مصنوعی که سبب شده است استفاده از آن در روف گاردن مورد توجه قرار گیرد همخوانی رنگ سبز با طیف وسیعی از رنگ هاست. در این پروژه از چمن مصنوعی ارکیده استفاده گردید. این چمن رنگ سبز و پرانرژی دارد و بر روی سطح زیبا و خاص به نظر می آید.

ویژگی های چمن مصنوعی ارکیده

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم رنگ سبز و پرانرژی چمن مصنوعی ارکیده از ویژگی های بارز این چمن به شمار می ورد. اما باید بدانید که تراکم الیاف این چمن پایین است و برای استفاده در فضاهای کم تردد پیشنهاد می شود. شرکت چمنزار با توحه به این موضوع که تراکم الیاف در این چمن پایین است به صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی پیشنهاد داد تا چمن مصنوعی دیگری را انتخاب کند. اما در پایان انتخاب صاحب این پروژه چمن مصنوعی ارکیده بود. این چمن در برابر نور آفتاب مقاوم است و این ویژگی در انتخاب چمن مصنوعی روف گاردن اهمیت بسیار زیادی دارد.

طول عمر چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی

یکی از دغدغه های صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی در مورد طول عمر چمن مصنوعی بود. ممکن است این سوال نیز یکی از سوالات پرتکرار شما باشد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که به طور متوسط چمن مصنوعی ۵ تا ۷ سال در محیط قابل استفاده است. با توجه به این موضوع اگر می خواهید چمن مصنوعی روف گاردن را سفارش دهید، می توانید با خیالی آسوده اینکار را انجام دهید. زیرا چمن مصنوعی مدت زمان زیادی برای شما باقی می ماند و ظاهری بسیار زیبا و دلچسب در محیط اطراف شما به وجود می آورد.

شستشو چمن مصنوعی در روف گاردن

شرکت چمنزار پس از اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی آموزش های لازم را در مورد نحوه شستشو این چمن به صاحب پروژه آموزش داد. برای شتسشو این چمن شما می توانید با استفاده از آبی که در پشت بام وجود دارد سطح چمن مصنوعی را آبپاشی کنید. آبروهایی که در پشت بام وجود دارند آب را از روی سطح چمن مصنوعی خارج می کنند، در نتیجه آسیبی به ساختمان وارد نمی شود.

آیا چمن مصنوعی به ایزوگام آسیب می رساند؟

ممکن است اکنون که شما در حال تماشای عکس های پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی هستید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا چمن مصنوعی به ایزوگام آسیب می رساند یا خیر! پاسخ به این سوال منفی است. باید بدانید نه تنها چمن مصنوعی به ایزوگام آسیب وارد نمی کند، بلکه استفاده از چمن مصنوعی بر روی ایزوگام طول عمر آن را افزایش می دهد.

نکات مهم برای استفاده از چمن مصنوعی در روف گاردن

شرکت چمنزار قبل از اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی، مشاوره های لازم را در اختیار صاحب پروژه قرار داد:

  • بهتر ارتفاع الیاف چمن مصنوعی برای استفاده در روف گاردن ۲۰ میلی متر به بالا باشد.
  • چمن مصنوعی که در روف گاردن استفاده می شود باید تراکم بالایی داشته باشد.
  • انتخاب چمن مصنوعی بهاره و یا پاییزه به سلیقه مشتری بستگی دارد.

در پایان، شرکت چمنزار توانست رضایت کامل صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی را کسب کند. این امر افتخار بزرگی برای شرکت چمنزار است که مشتریانش رضایت کاملی از نحوه اجرای چمن مصنوعی داشته باشند.

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی یکی از پروژه های زیبا و چشم نواز شرکت چمنزار پروژه چمن مصنوعی روف گاردن جامی است. در این پروژه چمن مصنوعی به خوبی با سنگفرش و آلاچیق ترکیب شده است و صحنه چشم نوازی را به وجود آورده است. یکی از ویژگی های اصلی چمن مصنوعی که […]