اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال بلژیکی پلاس

ویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: بلژیکی

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

رویال بلژیکی 25


کارفرما: آقای قاسم آبادی متراژ: ۱۵۰ متر

نصب چمن مصنوعی روف گاردن

یکی از ویژگی‌های چمن مصنوعی این است که قابلیت ترکیب شدن با انواع دیگر کف‌پوش‌ها مانند سنگ را دارد و این توانایی را به فرد می‌بخشد تا محیط اطراف خود را بنا بر سلیقه شخصی خود طراحی کند. صاحب این پروژه نیز تلاش داشت تا روف گاردن خود را با فرمت شخصی خود بسازد و با ترکیب سنگ و چمن مصنوعی فضایی منحصر به فرد ایجاد کند. در این پروژه از چمن مصنوعی رویال بلژیکی ۲۵ میل استفاده گردید. با توجه به اینکه این چمن، چمنی پاییزه است و از الیاف زرد و نسکافه‌ای رنگ در میان الیاف آن استفاده شده است، کنتراست رنگی این چمن با سنگ همخوانی داشت و فضای بسیار زیبایی را ایجاد کرد.

ویژگی‌های چمن مصنوعی رویال بلژیکی ۲۵ میل برای نصب در روف گاردن

وقتی به ظاهر چمن مصنوعی رویال بلژیکی ۲۵ میل نگاه می‌کنیم بسیار پرتوده به نظر می‌رسد. الیاف این چمن تراکم بالایی دارند و در برابر کوبش، لگدمال شدن و تردد بسیار مقاوم هستند. این چمن، چمنی پاییزه است و رنگ آن تداعی کننده چرخه زندگی چمن طبیعی است. رویال بلژیکی در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی بسیار مقاوم است و گرما را به خود جذب نمی‌کند. به همین دلیل این چمن در تابستان در مقایسه با انواع دیگر چمن مصنوعی سطح خنک‌تری دارد.

لطفا برای مشاهده این چمن روی عکس کلیک کنید:

چمن مصنوعی مدل رویال بلژیکی

بکینگ (لایه زیرین) این چمن از جنس لاتکس است و همین امر مقاومت آن را در برابر کوبش، کشش، سرما و رطوبت بالا می‎‌برد. با توجه به این موضوع که قرار بود در این پروژه، این چمن در روف گاردن به کار برده شود وجود لایه زیرین سه لایه یک مزیت اصلی این چمن به شمار می‌رفت. زیرا لایه سه رویال بلژیکی سبب می‌شود که الیاف چمن مصنوعی به یکدیگر متصل شوند و وقتی چمن در لایه‌های کوچک برش خورده می‌شود، الیاف از یکدیگر گسسته نشود و سطح چمن زیبایی خود را حفظ کند. الیاف این چمن همیشه در حالت ۹۰ درجه هستند و حتی در برش‌های کوچک نیز مانند چمن تازه روییده شده خودنمایی می‌کنند.

ویژگی مهم دیگر این چمن عرض دو متر آن بود. با توجه به اینکه در این پروژه چمن مصنوعی در لایه‌های کوچکی برش خورده شد، دور ریز آن بسیار کم بود.

روش نصب چمن مصنوعی رویال بلژیکی ۲۵ میل در روف گاردن

با توجه به اینکه سیمان سطحی نفوذ ناپذیر به شمار می‌رود، روش نصب چمن مصنوعی در اینگونه فضاها برای خروج آب از سطح چمن مصنوعی اهمیت بسیار زیادی دارد. در این پروژه آبروهای موجود در پشت بام برای خروج آب از روی سطح این چمن در نظر گرفته شدند. سپس، لایه ژئوتکس بر روی زمین پهن گردید. این لایه یک لایه نمدی شکل است و از کپک زدگی چمن مصنوعی جلوگیری به عمل می‌آورد و همچنین انعطاف پذیری آن را افزایش می‌دهد.

بعد از نصب ژئوتکس، لایه‌های چمن مصنوعی بر روی زمین پهن شدند و با استفاده از چسب پلی اورتان به یکدیگر متصل شدند. قیمت چسب پلی اورتان کمی گران‎‌تر از چسب‌های معمولی است، اما ویژگی منحصر به فرد آن مقاومت این چسب در برابر رطوبت و سرماست و همین امر زمان بهره وری از چمن مصنوعی را بالا می‌برد. بهترین ارتفاع الیاف برای ترکیب چمن مصنوعی با کفپوش سنگ ۲۰ تا ۲۵ میلی‌متر است. در این پروژه ارتفاع الیاف ۲۰ میلی‌متر بود.

شستشو چمن مصنوعی رویال بلژیکی در روف گاردن

گروه چمنزار برای شستشو چمن مصنوعی روف گاردن استفاده از دستگاه واترجت را پیشنهاد داد. این دستگاه، دستگاهی مشابه به جارو برقی است که آب را بر روی سطح چمن می‌ریزد و گرد و خاک و آلودگی را از روی آن برطرف می‌کند.

طول عمر چمن مصنوعی در روف گاردن

اگر مراقبت‌های لازم از چمن مصنوعی رویال بلژیکی در روف گاردن به خوبی صورت گیرد طول عمر آن ۷  سال است.

ضمانت چمن مصنوعی در روف گاردن

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی رویال بلژیکی ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد.  الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

قیمت چمن مصنوعی رویال بلژیکی در روف گاردن

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی روف گاردن را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی روف گاردن در اختیار شما قرار دهد.