چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف ملانژ

ویژگی های مثبت مدل صدف ملانژ ۲۵ برای این کاربری:

۱- استفاده از الیاف مونو ساخت کشور هلند

۲- دارای یکی از جذاب­ترین رنگ­ها در بین تمامی محصولات کشور

۳- استفاده از الیاف ساخت کشور هلند

چمن مصنوعی مدل صدف


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

محل اجرای پروژه: امیرآباد شمالی

متراژ پروژه: ۸۰ متر

کارفرمای پروژه: آقای مهاجر

نصب و اجرای چمن مصنوعی ملانژ در روف گاردن امیرآباد

در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد که متراژ آن حدود ۸۰ متر بود از چمن مصنوعی مدل ملانژ استفاده گردید. این چمن از چمن های بهاره شرکت چمنزار به شمار می رود و این شرکت استفاده از آن را به کسانی پیشنهاد می دهد که به رنگ سبز با طراوت علاقه مند هستند. این پروژه از پروژه هایی بود که بسیار ساده طراحی و اجرا گردید و کارفرما تلاش کرده بود با استفاده از المان های ساده فضای سبز را در پشت بام خود به وجود بیاورد.

باید بدانید که اگر کارفرمای این پروژه از چمن مصنوعی برای پوشش فضای پشت بام استفاده نمی کرد، هرگز نمی توانست از پشت بام خود استفاده کند. زیرا ایزوگام به کار رفته در این پشت بام ایزوگام فویل دار بود و تابش نور خورشید فضا را گرم می کرد و اگر شما در یک روز تابستانی بر روی پشت بام راه می رفتید، سوزش را در کف پای خود احساس می کردید.

البته در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد (چمن ملانژ ۲۵)، از چمن مصنوعی برای پوشش تمامی قسمت های پشت بام استفاده نگردید. به همین دلیل شرکت چمنزار به کارفرمای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد توصیه کرد که رویه فویل ها را بپوشاند تا نور خورشید از سطح این فویل ها منعکس نشود. زیرا انعکاس نور از روی فویل می تواند عملکرد ذره بینی داشته باشد و سطح چمن را بسوزاند. البته باید بدانید که این امر بدین معنا نیست که چمن مصنوعی به زودی سوخته می شود، بلکه حرارت فویل ها در روزهای گرم تابستانی بسیار بسیار زیاد است و می تواند آسیب رسان باشد.

ویژگی های چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد

چمن مصنوعی مدل صدف ملانژ ۲۵ یکی از چمن های ویژه شرکت چمنزار به شمار می رود. این چمن ظاهر بسیار زیبایی دارد و قیمت آن مقرون به صرفه است. ویژگی های این چمن به شرح زیرند:

  • ترکیب رنگ سبز تیره و روشن
  • درخشش در زیر نور آفتاب
  • ظاهری مشابه به چمن طبیعی
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا

چمن مصنوعی مدل صدف

فضای خاص در پشت بام با ترکیب چمن مصنوعی و گلدان

یکی از دلایلی که سبب شد پروژه چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد (چمن ملانژ ۲۵) مورد توجه قرار گیرد ترکیب چمن مصنوعی و گلدان هایی بود که در این روف گاردن به کار برده شده بودند. در این پشت بام از گلدان های پلاستیکی و قهوه ای رنگ استفاده شد. همین سادگی سبب شده است که زیبایی خاصی در فضای روف گاردن به وجود بیاید. در واقع، با استفاده از چمن مصنوعی و ترکیب گل ها فضایی در پشت بام خلق شده است که این خانواده را بی نیاز از پارک و محیط های سبز کرده است و این یعنی قدرت چمن مصنوعی!

چمن مصنوعی بر روی پله ها!

در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد (چمن ملانژ ۲۵) بر روی پله ها نیز از چمن مصنوعی نیز استفاده گردید. همین امر سبب می شود که پله ها ایمن شوند و اگر کسی بر روی این پله ها زمین خورد، آسیبی نمی بیند و بیشتر ضربه وارد شده توسط چمن مصنوعی جذب می گردد.

چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد

استفاده از آلاچیق بر روی چمن مصنوعی باران خورده

پیشنهاد چمنزار به کارفرمای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد این بود که در آینده از آلاچیق در فضای روف گاردن استفاده شود تا اعضای خانواده بتوانند در روزهای بارانی نیز از این فضا استفاده کنند. زیرا وقتی بر روی چمن مصنوعی باران می بارد، ظاهری مشابه به چمن طبیعی پیدا می کند و طراوت و زیبایی آن به چشم می آید.

شرکت چمنزار، شرکتی پیشرو برای نصب انواع چمن مصنوعی

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن امیرآباد (چمن ملانژ ۲۵) رضایت کاملی از اجرای این پروژه داشت.