اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیا

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵ آسیا برای این کاربری:

۱-استفاده از الیاف با ۴ رنگ مختلف

۲-مقاومت بالا در برابر تابش خورشید

۳-تراکم بالا

ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت ساده

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن زاهدی


کارفرما: جناب آقای زاهدی

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن زاهدی

فضای پشت بام یکی از فضاهایی است که اغلب بی استفاده رها می شود. اما باید بدانید در این فضا پتانسیل زیادی وجود دارد که می تواند به فضایی زیبا و آرامش بخش تبدیل شود. آنچه در این عکس مشاهده می کنید، شور و شوق، صاحب پروژه، آقای زاهدی است که تصمیم گرفته است از نیروی بالقوه پشت بام استفاده نماید و فضای خاصی را برای خود خلق کند. در این پروژه چمن مصنوعی با سنگ ها ترکیب شده است. رنگ خاکستری سنگ ها و رنگ سبز چمن همخوانی زیادی با یکدیگر دارند و تداعی کننده طبیعت هستند. همچنین، دیواره های کناری این پشت بام سفید هستند و با انعکاس نور خورشید فضایی بسیار خیره کننده را به وجود می آورد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

زیر سازی پروژه چمن مصنوعی برای روف گاردن زاهدی

برای نصب این پروژه به صورت زیر عمل شد:

  • ابتدا سنگ ها طبق الگویی که مورد تایید کارفرما بود بر روی سطح زمین نصب شد.
  • سپس چمن مصنوعی بر طبق این الگو برش داده شد.
  • پس از آن لایه ژئوتکس بر روی زمین نصب شد.
  • سپس نوارهای بر روی این لایه قرار گرفتند.
  • بر روی این نوارها چمن مصنوعی پهن گردید.

متخصصان گروه چمنزار این کار را با نهایت دقت و ظرافت انجام می دهند.

موارد دیگر در پروژه چمن مصنوعی برای روف گاردن زاهدی

با توجه به این موضوع که قرار بود این روف گاردن برای مهمانی ها و دور همی های خانوادگی نیز مورد استفاده قرار گیرد، از چمن مصنوعی متراکم استفاده گردید. الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند و می توان بدون پوشش پا بر روی آنها قدم زد. این چمن رنگ سبز خیره کننده ای دارد و پس از نصب یک دست و زیبا به نظر می آمد.

آیا ارتفاع الیاف در انتخاب چمن مصنوعی مهم است؟

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین سوالاتی که تمامی افراد در مورد چمن مصنوعی روف گاردن می پرسند در مورد ارتفاع الیاف است. باید بدانید که اگر ارتفاع الیاف به درستی انتخاب نشود، چمن مصنوعی بین سنگ نمی تواند زیبایی خود را نشان دهد. به همین دلیل توصیه می شود ارتفاع الیاف بین ۲۵ تا ۳۵ میلی متر باشد تا برگهای چمن ظاهری مشابه به چمن طبیعی را در محیط تداعی کنند. ا

گاهی در برخی از پروژه ها، کارفرمایان از چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف کوتاه استفاده می کنند. البته رنگ سبز چمن مصنوعی به قدری خیره کننده است که این پروژه ها نیز زیبایی های خاص خود را دارند، اما با توجه به این موضوع که چمن مصنوعی روف گاردن وقتی که ارتفاع الیاف آن به درستی انتخاب شود، ظاهری بسیار خیره کننده پیدا می کند، گروه چمنزار به تمامی کارفرمایان عزیز قبل از اجرای پروژه مشاوره های لازم را می دهد تا در پایان فضایی دنج و خاص خلق شود و همه بتوانند از آن لذت ببرند.

شستشوی پروژه چمن مصنوعی برای روف گاردن زاهدی

شستشوی این چمن بسیار ساده است. گروه چمنزار به آقای زاهدی پیشنهاد داد برای شستشوی این چمن از شلنگ و شیر آبی که در پشت بام وجود دارد استفاده نماید. آب موجود بر روی چمن با استفاده از آبروهای پشت بام خارج می شود و هیچ گونه نگرانی در مورد جمع شدن آب بر روی سطح چمن وجود ندارد.

گروه چمنزار در نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی در فضاهای مختلف در کنار شماست!

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن زاهدی فضای پشت بام یکی از فضاهایی است که اغلب بی استفاده رها می شود. اما باید بدانید در این فضا پتانسیل زیادی وجود دارد که می تواند به فضایی زیبا و آرامش بخش تبدیل شود. آنچه در این عکس مشاهده می کنید، شور و شوق، صاحب پروژه، آقای […]