اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رینبو

ویژگی های مثبت مدل رینبو برای این کاربری:

۱-ظاهر زیبای بافت

۲-طول عمر بالا و مقاومت بسیار بالا در برابر اشعه خورشید


ارتفاع چمن: ۳۰ میلی متر

الیاف چمن: مونو فیلامنت با شکل نیم لوزی (بیضی)

محل پروژه: تهران

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن خانم گشتاسبی

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن خانم گشتاسبی

این پروژه یکی از پروژه های درخشان چمن مصنوعی روف گاردن است و چمن مصنوعی در فضایی یک دست نصب گردید و جلوه ای بسیار زیبا به وجود آورد. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در این پروژه گیاهان طبیعی زیادی وجود دارند و ترکیب این گیاهان با چمن مصنوعی فضایی خارق العاده را خلق کرده است. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل رینبو استفاده شد. این چمن در برابر نور خورشید مقاوم است و هرگز آسیب نمی بیند این موضوع در انتخاب چمن مصنوعی برای روف گاردن اهمیت زیادی دارد و به شما کمک می کنید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

ویژگی های چمن مصنوعی مدل رینبو

شاید بتوان گفت مهمترین ویژگی که سبب شده است استفاده از چمن رینبو مورد توجه قرار گیرد ظاهر طبیعی آن است. وقتی این چمن بر روی سطح نصب می شود ظاهری یک دست و زیبا را به وجود می آورد و این موضوع سبب می شود فضایی خیره کننده خلق شود. این چمن در برابر کوبش و راه رفتن مقاومت بسیار بالایی دارد و شما می توانید مدت ها بدون هیچ گونه آسیب دیدگی از این چمن استفاده کنید. این چمن دارای زیره دو بافت است و سبب شده است که به چمنی مناسب برای استفاده در روف گاردن تبدیل شود.

شماره تماس با شرکت چمنزار

ویژگی مهم پروژه چمن مصنوعی روف گاردن خانم گشتاسبی

اگر به تصویر نگاه کنید متوجه می شوید مهمترین ویژگی که سبب شده است این پروژه مورد توجه قرار گیرد استفاده از المان های طبیعی در این پروژه است. دور تا دور این پشت بام را گل های طبیعی پوشش داده شده اند و ترکیب گیاهان طبیعی با چمن مصنوعی ظاهری زیبا را به وجود آورده است. بنابراین اگر شما تمایل دارید که از چمن مصنوعی در پشت بام استفاده کنید می توانید ظاهر پشت بام را با استفاده از گل های طبیعی تغییر دهید و این چیزی است که در این پروژه به خوبی رعایت شده است. دیواره های کناری در این پروژه سفید رنگ هستند و ترکیب آن با رنگ سبز خیره کننده است.

چگونه چمن مصنوعی روف گاردن را بشوییم؟

یکی از سوالات مهم کسانی که می خواهند چمن مصنوعی روف گاردن را سفارش دهند در مورد این است که این چمن چگونه شسته می شود. گروه چمنزار به کارفرما پروژه چمن مصنوعی روف گاردن خانم گشتاسبی پیشنهاد داد که برای شستشو این چمن از آب طبیعی استفاده کند و آن را آبپاشی کند. در زمان نصب این چمن به آبروهای موجود در پشت بام توجه گردید و در نتیجه دیگر آب بر روی این چمن باقی نمی ماند و خطر تخریب ساختمان وجود ندارد.

آیا می توان چمن مصنوعی را بر روی ایزوگام نصب کرد؟

گروه چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن خانم گشتاسبی اطمینان خاطر داد که امکان نصب چمن مصنوعی بر روی ایزوگام وجود دارد و هرگز نباید نگران این موضوع باشد. همچنین، چمن مصنوعی به افزایش طول عمر چمن مصنوعی کمک می کند و این موضوع می تواند برای افراد مهم باشد.

نکات ویژه در مورد پروژه چمن مصنوعی روف گاردن خانم گشتاسبی

شرکت چمنزار به صاحب این پروژه گارانتی ۲۴ ماهه برای چمن مصنوعی ارائه داد. همچنین، در مشاوره های خود روش های مناسب نگهداری از این چمن را آموزش داد و به صاحب پروژه پیشنهاد داد در صورتی که بخشی از چمن آسیب دید نیاز ندارد تمامی چمن را تعویض کند و می تواند قسمت آسیب دیده را جدا کند و با قسمت جدید جایگزین کند. شرکت چمنزار تمامی این خدمات را به مشتریانش ارائه می دهد.