اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال بلژیکی پلاس

ویژگی­ های مثبت رویال بلژیکی برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن نیاوران


کارفرما: آقای بهرازنیا

متراژ: ۱۸۶ متر مربع

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن نیاوران

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن نیاوران یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار است که در آن از چمن مصنوعی رویال ۲۵ در فضایی به وسعت ۱۸۶ متر مربع استفاده گردید. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، استفاده از چمن مصنوعی در این پروژه توانست تغییرات شگرفی را به وجود بیاورد و فضای پشت بام را به طور کلی دگرگون سازد. به همین دلیل، شرکت چمنزار به تمامی افراد توصیه می کند چمن مصنوعی را در فضای پشت بام خود به کار ببرند و باغ شخصی خود را به وجود بیاورند.

ویژگی های چمن مصنوعی رویال ۲۵

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این چمن ظاهری مشابه به چمن طبیعی دارد و همین امر سبب شد تا کارفرمای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن نیاوران، آقای بهرازنیا، استفاده از این چمن را مد نظر قرار دهد. اگر می خواهید چمن مصنوعی برای روف گاردن خود انتخاب کنید، باید به ویژگی های متعددی توجه داشته باشید. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

  • الیاف چمن مصنوعی باید در برابر نور خورشید مقاوم باشند.
  • الیاف چمن مصنوعی باید تراکم بالایی داشته باشند.
  • توصیه می شود ارتفاع الیاف چمن مصنوعی بین ۲۵ تا ۳۵ میلی متر باشد تا بتواند حس طبیعت را در محیط تداعی کند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

تمام ویژگی هایی که در بالا ذکر گردیدند، در رابطه با چمن مصنوعی رویال ۲۵ صدق می کنند. اگر می خواهید با چمن های بیشتری برای نصب در روف گاردن آشنا شوید می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی مراجعه کنید. شما می توانید ویژگی های این چمن ها را به دقت مطالعه کنید و سپس برای خرید هر یک از آنها تصمیم گیری نمایید.

چمن مصنوعی روف گاردن به پشت بام آسیب نمی زند!

یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن نیاوران در مورد عدم آسیب رسیدن به ساختمان بود. همانطور که می دانید بسیاری از افراد این نگرانی را دارند نکند چمن مصنوعی باعث بار اضافی در پشت بام شود و به ساختمان آسیب وارد کند.

خبر خوب این است که شرکت چمنزار قبل از آنکه پروژه های روف گاردن خود را اجرا کند، ابتدا مهندسانش را به آن ساختمان می فرستد تا ویژگی های فیزیکی ساختمان را به خوبی بررسی کنند. پس از آنکه مهندسان از شرایط ساختمان اطمینان پیدا کردند، تاییدیه را برای نصب و اجرای چمن مصنوعی صادر می کنند.

همچنین، همانطور که شرکت چمنزار در جلسات مشاوره اش به صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن نیاوران اعلام کرد، چمن مصنوعی هرگز بار اضافی بر ساختمان ایجاد نمی کند. زیرا الیاف چمن مصنوعی از مونوفیلامنت هستند و از جمله الیاف سبک وزن به شمار می روند. در نتیجه شما می توانید با اطمینان خاطر چمن مصنوعی خود را سفارش دهید!

روش نصب چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن نیاوران

شاید شما مانند بسیاری از افراد دیگر تمایل داشته باشید تا با روش نصب چمن مصنوعی روف گاردن آشنا شوید. بهتر است بدانید که رویه کلی کار برای نصب این چمن به صورت زیر است:

  • ابتدا لایه ژئوتکس بر روی زمین پهن می شود.
  • سپس با استفاده از چسب و نوارهای مخصوص چمن مصنوعی به لایه ژئوتکس متصل می گردد.

اکنون شاید این سوال برای شما پیش بیاید که لایه ژئوتکس چه ویژگی هایی دارد! باید بدانید لایه ژئوتکس انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می برد و اتصال مستقیم چمن مصنوعی به زمین جلوگیری می کند. در نتیجه خطر انتقال آلودگی ها از سطح زمین به سطح چمن مصنوعی به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی در افزایش طول عمر چمن مصنوعی دارد. در پایان پروژه چمن مصنوعی روف گاردن نیاوران رضایت کامل صاحب پروژه حاصل شد و این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت زیادی دارد.