اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل ونر

ویژگی های مثبت مدل ونر برای این کاربری:

ارتفاع چمن: ۳۰ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

 

 1. ظاهر بسیار طبیعی
 2. قیمت بالا نسبت به نمونه های مشابه در بازار
 3. سطح نرم و لطیف

چمن مصنوعی - پروژه روف گاردن


محل پروژه: تهران

اجرای چمن مصنوعی پروژه روف گاردن

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شما می توانید فضایی وصف نشدنی را در پشت بام خود به وجود بیاورید و روزهای گرم تابستان و سرد زمستان را به خوبی در این محیط سپری کنید! این چیزی است که صاحب پروژه چمن مصنوعی – پروژه روف گاردن تصمیم گرفت آن را عملی کند و محیطی زیبا را برای خود و خانواده اش به وجود بیاورد. همانطور که در عکس مشاهده می کنید صاحب این پروژه از آلاچیق، باکس گل و المان های دیگر برای زیبا سازی فضا استفاده کرد. هر چقدر المان هایی که در این فضا به کار برده می شوند بیشتر باشند زیبایی چمن مصنوعی بیشتر به چشم می آید و این چیزی است که تمامی افراد به دنبال آن هستند.

در چمن مصنوعی پروژه روف گاردن از کدام چمن مصنوعی استفاده شد؟

صاحب این پروژه تصمیم گرفت از چمن مصنوعی مدل ونر برای روف گاردن استفاده کند. یکی از ویژگی هایی که سبب شده است استفاده از این چمن مورد توجه قرار گیرد ظاهر طبیعی آن است. در میان الیاف این چمن از برگ های زرد و نسکافه ای استفاده شده است و همین امر ظاهری زیبا به چمن بخشیده است و هیچ تفاوتی با چمن طبیعی ندارد. الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند و شما می توانید با پای برهنه بر روی آن راه بروید و یا حتی دراز بکشید. تمامی این ویژگی ها سبب شده اند این چمن به چمنی پر طرفدار برای استفاده در روف گاردن تبدیل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی روف گاردن می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید.

نکات مهم در مورد چمن مصنوعی پروژه روف گاردن

شرکت چمنزار قبل از نصب چمن مصنوعی مشاوره های رایگان را در اختیار صاحبان پروژه قرار می دهد. نکاتی که در این پروژه مهم بودند بدین شرحند:

 • برای جلوگیری از تجمع آب بر روی چمن مصنوعی – پروژه روف گاردن از آبروهای موجود در پشت بام استفاده شد.
 • همین امر به تضمین پروژه کمک می کند و دیگر نگرانی تخریب ساختمان وجود ندارد.
 • چمن مصنوعی – پروژه روف گاردن بر روی ایزوگام نصب شد. باید بدانید که چمن مصنوعی به ایزوگام آسیب وارد نمی کند و حتی طول عمر ایزوگام را بالا می برد.
 • زیرا مانند محافظ بر روی ایزوگام اثر می کند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.
 • شرکت چمنزار به صاحب این پروژه پیشنهاد داد که می تواند به راحتی و ماهی یکبار سطح چمن مصنوعی را آبپاشی کند.
 • این کار طول عمر چمن مصنوعی را افزایش می دهد و سبب می شود که گرمای باقی مانده در میان الیاف چمن مصنوعی آزاد شود.
 • همچنین، آبپاشی چمن مصنوعی حس طبیعت را تداعی می کند.
 • قرار دادن آلاچیق در این پروژه سبب شد که صاحب پروژه بتواند در گرمای ظهر و یا سرمای زمستان از این فضا استفاده کند.
 • بنابراین کسانی که می خواهند چمن مصنوعی روف گاردن را سفارش دهند باید به استفاده از المان های دیگر از جمله آلاچیق توجه داشته باشند.

چمن مصنوعی پروژه روف گاردن چند روزه انجام شد؟

شرکت چمنزار متعهد است که پروژه های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. این پروژه در طول یک هفته به اتمام رسید و این موضوع می تواند نشان دهنده سرعت عمل و توجه شرکت چمنزار به وقت کارفرمایان باشد. طول مدت اجرای هر پروژه با پروژه دیگر متفاوت است بنابراین اگر تصمیم دارید تا شرکت چمنزار نصب چمن مصنوعی را برای شما بر عهده گیرد می توانید با مشاوران این شرکت در تماس باشید و سوالات تکمیلی را از آنها بپرسید.