اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مایا

ویژگی های مثبت مدل مایا برای این کاربری:

ارتفاع چمن: ۲۵

 • مقاومت بالا الیاف
 • مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی
 • الیاف منعطف و برگشت پذیر
 • ضربه گیری بالا

پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران


میلی متر کارفرما: آقای خاوری

متراژ: ۲۰۰ متر مربع

چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران

چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران

چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران

چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران

پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران یکی از پروژه های بسیار زیبا و چشم نواز شرکت چمنزار به شمار می رود. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید ترکیب چمن مصنوعی و سنگ فرش در این پروژه بسیار خاص است. در این پروژه از آلاچیق و باربیکو استفاده شده است تا فضایی کاملا بکر و خاص برای آقای خاوران خلق شود. در پایان پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران، آقای خاوران رضایت کاملی از نتیجه پروژه داشت و این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای شرکت چمنزار دارد.

چرا چمن مایا برای پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران انتخاب گردید؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا چمن مصنوعی مدل مایا برای این پروژه انتخاب گردید. در پاسخ به این سوال باید بگوییم ویژگی هایی که در دل این چمن نهفته است، آن را به یکی از بهترین چمن های مصنوعی برای استفاده در فضای روف گاردن تبدیل کرده است. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

 • مقاومت الیاف این چمن بسیار بالاست و این موضوع برای چمن مصنوعی روف گاردن بسیار مهم است.
 • الیاف این چمن متراکم هستند و در برابر ضربه و فشار آسیب نمی بینند.
 • الیاف این چمن در زیر نور خورشید مقاوم هستند و دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نمی شوند.
 • این الیاف بسیار برگشت پذیر هستند و پایه مبل و یا صندلی به آنها آسیب وارد نمی کند.

همانطور که متوجه شده اید، این ویژگی ها سبب شدند صاحب پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران نظر مثبتی به این چمن داشته باشد و در میان چندین چمنی که شرکت چمنزار به او معرفی کرده بود، این چمن را انتخاب کند.

در انتخاب چمن مصنوعی روف گاردن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

شرکت چمنزار همواره طیف گسترده ای از چمن ها را در اختیار مشتریانش قرار می دهد تا آنها بر حسب سلیقه یکی را انتخاب کنند. برای آشنایی با انواع چمن مصنوعی روف گاردن می توانید به فروشگاه چمنزار وارد شوید. در زمان انتخاب چمن مصنوعی روف گاردن باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • ارتفاع الیاف چمن مصنوعی روف گاردن باید بین ۲۵ تا ۳۵ میلی متر باشد.
 • این چمن باید در برابر نور خورشید مقاوم باشد.
 • چمن مصنوعی که برای روف گاردن انتخاب می شود باید متراکم باشد.

روش شستشو چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین دغدغه های صاحب پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران در مورد نحوه شستشوی چمن مصنوعی بود. بهتر است بدانید که برای شستشو این چمن می توانید از شلنگ آبی که در پشت بام وجود دارد استفاده نمایید. شرکت چمنزار چمن مصنوعی روف گاردن را با توجه به شیب موجود در آبروهای پشت بام نصب می کند در نتیجه آب بر روی سطح چمن باقی نمی ماند و خطر آسیب به ساختمان وجود ندارد. پس اگر می خواهید برای خرید چمن مصنوعی اقدام کنید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

الیاف چمن مصنوعی آنتی باکتریال هستند!

مسئله بسیار مهم دیگر این است که الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند و همین امر سبب می شود خطر رشد آلودگی ها در میان الیاف چمن مصنوعی به صفر برسد. چمن مصنوعی یکی از خاص ترین کالاهایی است که هیچ گونه آسیبی برای محیط زیست به همراه ندارد و اگر شما جز طرفداران محیط زیست هستید، می توانید بدون نگرانی از وجود چمن مصنوعی در محیط اطراف خود لذت ببرید و باغ شخصی خود را خلق کنید.

 

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در روف گاردن نیاوران یکی از پروژه های بسیار زیبا و چشم نواز شرکت چمنزار به شمار می رود. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید ترکیب چمن مصنوعی و سنگ فرش در این پروژه بسیار خاص است. در این […]