اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سیلک ۲۵

ویژگی های مثبت مدل سیلک ۲۵ برای این کاربری:

۱-مقاومت بالا در برابر تابش نور خورشید

۲- زیبایی ظاهری فراوان، طول عمر بالا


ویژگی های منفی مدل سیلک ۲۵ برای این کاربری:

۱- با توجه به ساختار V شکل الیاف این محصول به نرمی رقبای خود مانند زئوس نیست.

پروژه روف گاردن سعادت آباد


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: V با آوند مرکزی MINT

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد یکی از پروژه های شرکت چمنزار است که با ظاهر زیبای خود توانست رضایت مشتری را به طور کامل کسب کند. در این پروژه از چمن مصنوعی سیلک استفاده شد و ترکیب آن با رنگ قهوه ای توانست فضا را بسیار خاص و زیبا کند. بسیاری از افراد در مورد ترکیب رنگ سبز و قهوه ای سوال می پرسند که آیا این دو رنگ بهم می آیند؟ همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ترکیب این دو رنگ یک کار هنرمندانه است و می تواند حسن سلیقه شما را به رخ دیگران بکشد.

ویژگی های چمن مصنوعی سیلک

ظاهر چمن مصنوعی سیلک مشابه به چمن طبیعی است و الیاف زرد و نسکافه ای ظاهری زیبا و خاص را به این چمن بخشیده اند. همانطور که از نام این چمن مشخص است از الیاف آن بسیار نرم هستند و اگر شما با پای برهنه بر روی آن راه بروید هرگز پای شما را خراش نمی دهد و یا زبری را در زیر پای خود احساس نمی کنید. الیاف این چمن وی شکل هستند و قدرت انعطاف پذیری بالایی دارند. در نتیجه، راه رفتن بر روی سطح این چمن به آن آسیب وارد نمی کند. این ویژگی ها سبب شدند که چمن مصنوعی سیلک در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد مورد استفاده قرار گیرد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

 

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد یکی از پروژه های شرکت چمنزار است که با ظاهر زیبای خود توانست رضایت مشتری را به طور کامل کسب کند. در این پروژه از چمن مصنوعی سیلک استفاده شد و ترکیب آن با رنگ قهوه ای توانست فضا را