اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سیلک ۲۵

ویژگی های مثبت مدل سیلک ۲۵ برای این کاربری:

۱-مقاومت بالا در برابر تابش نور خورشید

۲- زیبایی ظاهری فراوان، طول عمر بالا


ویژگی های منفی مدل سیلک ۲۵ برای این کاربری:

۱- با توجه به ساختار V شکل الیاف این محصول به نرمی رقبای خود مانند زئوس نیست.

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: V با آوند مرکزی MINT

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد یکی از پروژه های شرکت چمنزار است که با ظاهر زیبای خود توانست رضایت مشتری را به طور کامل کسب کند. در این پروژه از چمن مصنوعی سیلک استفاده شد و ترکیب آن با رنگ قهوه ای توانست فضا را بسیار خاص و زیبا کند. بسیاری از افراد در مورد ترکیب رنگ سبز و قهوه ای سوال می پرسند که آیا این دو رنگ بهم می آیند؟ همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ترکیب این دو رنگ یک کار هنرمندانه است و می تواند حسن سلیقه شما را به رخ دیگران بکشد.

ویژگی های چمن مصنوعی سیلک

ظاهر چمن مصنوعی سیلک مشابه به چمن طبیعی است و الیاف زرد و نسکافه ای ظاهری زیبا و خاص را به این چمن بخشیده اند. همانطور که از نام این چمن مشخص است از الیاف آن بسیار نرم هستند و اگر شما با پای برهنه بر روی آن راه بروید هرگز پای شما را خراش نمی دهد و یا زبری را در زیر پای خود احساس نمی کنید. الیاف این چمن وی شکل هستند و قدرت انعطاف پذیری بالایی دارند. در نتیجه، راه رفتن بر روی سطح این چمن به آن آسیب وارد نمی کند. این ویژگی ها سبب شدند که چمن مصنوعی سیلک در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد مورد استفاده قرار گیرد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

نصب چمن مصنوعی بر ایزوگام طول عمر آن را بالا می برد!

یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد این بود که آیا امکان نصب چمن مصنوعی بر روی ایزوگام وجود دارد. در اینجا به تمامی کسانی که در این باره سوال دارند پاسخ می دهیم که نصب چمن مصنوعی بر روی ایزوگام طول عمر چمن را بالا می برد و همین امر می تواند برای شما مقرون به صرفه باشد. در نتیجه، اگر تصمیم دارید باغ شخصی خود را در پشت بامتان راه اندازی کنید بدون هیچ گونه نگرانی می توانید اینکار را بکنید.

آیا می توان چمن مصنوعی روف گاردن را شست؟

یکی دیگر از سوالاتی که شرکت چمنزار در پروژه های روف گاردن از جمله پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد با آن رو به رو است در مورد شستشو این چمن است. بهتر است بدانید که شما به راحتی می توانید این چمن را شستشو دهید و هرگز نباید نگران جمع شدن آب بر روی سطح چمن باشد. برای شستشو چمن می توانید از شیر آبی که در پشت بام وجود دارد استفاده کنید و آن را بشویید. سپس با جارو تی بر خلاف الیاف چمن بکشید تا این الیاف حالت ایستا پیدا کنند. شرکت چمنزار چمن مصنوعی روف گاردن را به صورتی نصب می کند که آب از طریق آبروهای موجود در پشت بام خارج شود. همین امر خطر آسیب به ساختمان را از بین می برد. بنابراین، اگر می خواهید خودتان چمن مصنوعی روف گاردن را نصب کنید باید به این موضوع توجه داشته باشید.

نکات مهم در مورد چمن مصنوعی روف گاردن

شرکت چمنزار پس از نصب این چمن به صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن سعادت آباد نکات مهم را برای نگهداری از چمن آموزش داد. این نکات به شرح زیرند:

  • در روزهایی که از این چمن استفاده نمی کنید، سطح چمن را با استفاده از کاور مخصوص پوشش دهید.
  • اگر ذغال بر روی چمن افتاد نگران آتش سوزی نباشید. چمن مصنوعی آتش نمی گیرد و تنها نقطه سوز می شود.
  • در روزهای برفی پس از قطع بارش برف اگر از کاور بر روی چمن استفاده نکرده اید، آن را پارو کنید.