اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال بلژیکی پلاس

ویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: ۲۰

رویال بلژیکی 25

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن

پروژه نصب چمن مصنوعی روف گاردن یکی از پروژه های خاص و متفاوت شرکت چمنزار بود. علت اصلی متفاوت بودن این پروژه، اختصاص دادن فضایی از روف گاردن برای بازی گلف بود و از کل فضا به بهترین شکل استفاده شد. صاحب پروژه بر این تاکید داشتند که علاوه بر ایجاد فضای سبز و زیبا در روف گاردن، فضای تفریحی ایجاد کند. این ایده ای کاملا متفاوت و خلاقانه ای است که می تواند برای گذراندن تعطیلات در کنار دوستان و خانواده، بسیار جذاب باشد.

به علت داشتن دو کاربری متفاوت یعنی فضای تزیینی و تفریحی در روف گاردن، شرکت چمنزار از دو چمن متفاوت استفاده کرد. از چمن رویال ۲۵ برای فضای نشیمن و آلاچیق ها استفاده شد و برای زمین مینی گلف از چمن پاتینگ استفاده شد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، فضای روف گاردن به یک محیط تفریحی و ورزشی بسیار زیبا و مدرن تبدیل شده است که می تواند ایده جالبی برای کسانی باشد که به دنبال ایجاد فضای سبز روف گاردن هستند.

قبل و بعد از اجرا چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن

چمن مصنوعی زمین مینی گلفچمن مصنوعی زمین مینی گلف

چمن روف گاردن چه ویژگی های باید داشته باشد؟

از آنجاییکه که روف گاردن فضای بازی است که در معرض نور خورشید و بارش باران و برف قرار دارد، بنابراین در انتخاب نوع چمن باید دقت شود. از مهم ترین ویژگی های چمن روف گاردن به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • این چمن باید در برابر نور خورشید، سرما و گرما مقاوم باشد.
  • چمن روف گاردن باید تراکم بالایی داشته باشد.
  • ارتفاع الیاف چمن روف گاردن بهتر است بین ۲۵ تا ۳۵ میلی متر باشد.

چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن

ویژگی چمن رویال ۲۵ برای فضای نشیمن روف گاردن

چمن رویال ۲۵ یکی از چمن های مصنوعی است که به دلیل داشتن رنگ زیبا و ظاهر طبیعی، برای فضاهای تزیینی مانند حیاط و روف گاردن، بسیار استفاده می شود. این چمن علاوه بر تراکم بالا، در برابر کوبش، ضربه و لگدمال شدن مقاومت بسیار خوبی دارد. یکی از فاکتورهایی که این چمن را برای استفاده در فضای باز مناسب می کند، مقاومت در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی است و اینکه گرما را به خود جذب نمی کند. همچنین به دلیل داشتن لایه زیرین از جنش لاتکس، به خوبی در برابر سرما و رطوبت دوام می آورد.

ویژگی چمن پاتینگ برای فضای مینی گلف در روف گاردن

همانطور که گفته شد، در این پروژه، فضایی از روف گاردن به بازی مینی گلف اختصاص داده شد. از آنجاییکه شرکت چمنزار پیشرو در نصب چمن های گلف است، برای چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن ، از چمن مصنوعی پاتینگ استفاده شد. چمن پاتینگ، یک چمن کاملا تخصصی برای بازی گلف است. الیاف این چمن تراکم بالایی دارند، کاملا مجعد و فرخورده هستند و در جهت خاصی متمایل نیستند. این ویژگی در بازی گلف بسیار اهمیت دارد، زیرا مانع از جهت دادن توپ هنگام ضربه زدن به آن می شود.

چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن

شستشوی چمن مصنوعی رویال ۲۵ و  چمن مصنوعی پاتینگ نصب شده در روف گاردن

یکی از دغدغه های اصلی صاحب این پروژه، نگه داری و شستشوی دو چمن متفاوتی بود که در روف گاردن نصب شدند. البته شرکت چمنزار با آموزش های لازم در مورد نگه داری و نحوه شستشوی چمن مصنوعی، نگرانی صاحب پروژه را در این مورد رفع کرد. باید گفت که نحوه شستشوی این دو چمن تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. در هر دو مورد نیازی به استفاده از شوینده خاصی نیست و تنها با فشار آب می توان گرد و غبار داخل الیاف چمن را از بین برد. البته بهترین و راحت ترین راه برای شستشوی چمن مصنوعی، استفاده از دستگاه واتر جت است که هم در مصرف آب صرفه جویی می کند و هم کار شستشو را آسان تر می کند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

شرکت چمنزار، پیشرو در نصب چمن های مصنوعی با کاربری های متفاوت

در پایان کار، صاحب پروژه از نتیجه نهایی بسیار راضی بودند و این موضوع برای شرکت چمنزار بسیار رضایت بخش بود.

گروه چمنزار با داشتن سال ها تجربه و تخصص در زمینه نصب چمن های مصنوعی در کاربری های مختلف از جمله زمین های ورزشی، محوطه های تفریحی و آموزشی، روف گاردن و غیره، می توان گفت یکی از  بهترین مشاوران و مجریان در زمینه نصب و اجرای چمن های مصنوعی است. جهت دریافت اطلاعات تخصصی می توانید به سایت فروشگاه چمنزار مراجعه نمایید یا با مشاوران شرکت به صورت تلفنی در تماس باشید.

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن پروژه نصب چمن مصنوعی روف گاردن یکی از پروژه های خاص و متفاوت شرکت چمنزار بود. علت اصلی متفاوت بودن این پروژه، اختصاص دادن فضایی از روف گاردن برای بازی گلف بود و از کل فضا به بهترین شکل استفاده شد. صاحب پروژه بر […]