اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال ۲۵

ویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: ۲۰

رویال 25

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن

پروژه نصب چمن مصنوعی روف گاردن یکی از پروژه های خاص و متفاوت شرکت چمنزار بود. علت اصلی متفاوت بودن این پروژه، اختصاص دادن فضایی از روف گاردن برای بازی گلف بود و از کل فضا به بهترین شکل استفاده شد. صاحب پروژه بر این تاکید داشتند که علاوه بر ایجاد فضای سبز و زیبا در روف گاردن، فضای تفریحی ایجاد کند. این ایده ای کاملا متفاوت و خلاقانه ای است که می تواند برای گذراندن تعطیلات در کنار دوستان و خانواده، بسیار جذاب باشد.

به علت داشتن دو کاربری متفاوت یعنی فضای تزیینی و تفریحی در روف گاردن، شرکت چمنزار از دو چمن متفاوت استفاده کرد. از چمن رویال ۲۵ برای فضای نشیمن و آلاچیق ها استفاده شد و برای زمین مینی گلف از چمن پاتینگ استفاده شد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، فضای روف گاردن به یک محیط تفریحی و ورزشی بسیار زیبا و مدرن تبدیل شده است که می تواند ایده جالبی برای کسانی باشد که به دنبال ایجاد فضای سبز روف گاردن هستند.

قبل و بعد از اجرا چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن

چمن مصنوعی زمین مینی گلفچمن مصنوعی زمین مینی گلف

چمن روف گاردن چه ویژگی های باید داشته باشد؟

از آنجاییکه که روف گاردن فضای بازی است که در معرض نور خورشید و بارش باران و برف قرار دارد، بنابراین در انتخاب نوع چمن باید دقت شود. از مهم ترین ویژگی های چمن روف گاردن به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • این چمن باید در برابر نور خورشید، سرما و گرما مقاوم باشد.
  • چمن روف گاردن باید تراکم بالایی داشته باشد.
  • ارتفاع الیاف چمن روف گاردن بهتر است بین ۲۵ تا ۳۵ میلی متر باشد.

چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن

 

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین مینی گلف در روف گاردن پروژه نصب چمن مصنوعی روف گاردن یکی از پروژه های خاص و متفاوت شرکت چمنزار بود. علت اصلی متفاوت بودن این پروژه، اختصاص دادن فضایی از روف گاردن برای بازی گلف بود و از کل فضا به بهترین شکل استفاده شد. صاحب پروژه بر