اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی صدف

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تیولون هلند

محل پروژه: منزل شخصی

چمن مصنوعی مدل صدف

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی

اجرای چمن مصنوعی در روف گاردن به منزله ایجاد فضای سبز به سبک یک باغ ایرانی است. این ایده به حدی می تواند زیبا و تاثیر گذار باشد که به طور کلی فضای پشت بام را تغییر می دهد و باغی خاص و منحصر به فرد را ایجاد می کند. صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی تصمیم گرفت تا با استفاده از چمن مصنوعی فضای پشت بام خود را از دیگران متمایز سازد. همچنین، در این روف گاردن از رنگ های طبیعی گل ها استفاده شده است و همین امر فضایی خاص را به وجود آورده است.

در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی از کدام چمن مصنوعی استفاده شد؟

شرکت چمنزار به صاحب  پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی چمن های متعددی را پیشنهاد داد. در پایان صاحب پروژه چمن مصنوعی صدف را برای اجرا در پشت بام به کار برد. چمن مصنوعی صدف به دلیل رنگ یک دست سبز و جلوه بهاری و همین‌طور الیاف لطیف و متراکم اولین انتخاب بیشتر مشتریان ما برای کاربری‌های مسکونی مانند تراس و حیاط روف گاردن است، البته که انتخاب چمن مصنوعی کاملا سلیقه‌­ای انجام می­‌شود و اگر شما می­‌خواهید با سلیقه­‌های دیگر هم آشنا شوید باید به بخش فروشگاه چمن مصنوعی مراجعه کنید تا با گزینه‌­های مختلف که مناسب اجرا در روف گاردن هستند بیشتر آشنا شوید.

هزینه پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی چقدر بود؟

این پروژه در سال ۹۸ به اجرا در آمد. در سال ۹۸ قیمت چمن مصنوعی صدف حدود متری ۱۳۰ هزار تومان بود. روف گاردن این پروژه ۸۰ متر بود و صاحب پروژه در پایان حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه کرد تا فضای پشت بام خود را به فضایی خاص تبدیل کند.

آیا شستشو چمن مصنوعی روف گاردن راحت است؟

شاید بتوان گفت یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی و افراد دیگری که برای خرید چمن مصنوعی روف گاردن اقدام می کنند در مورد نحوه شستشو این چمن است. بهتر است بدانید شما به سادگی می توانید این چمن را شستشو دهید. چمن مصنوعی نیاز به مواد شوینده ندارد، زیرا الیاف آن از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند و همین امر سبب می شود باکتری ها و آلودگی ها بر روی چمن مصنوعی جمع نشوند. شما می توانید سطح چمن مصنوعی را آبپاشی کنید و سپس آب از طریق آبروهایی که در پشت بام قرار دارد از روی چمن مصنوعی خارج می شود.

آیا نصب چمن مصنوعی به ساختمان آسیب می رساند؟

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی در یکی از برج ها معتبر تهران اجرا شد. به همین دلیل این دغدغه وجود داشت که آیا چمن مصنوعی به ساختمان آسیب می رساند یا خیر! بهتر است بدانید اگر چمن مصنوعی با توجه به استانداردهای خاص اجرا شود هرگز خطر آسیب به ساختمان وجود ندارد. در نتیجه شما می توانید بدون هیچ گونه دغدغه ای چمن مصنوعی روف گاردن را سفارش دهید و باغ شخصی خود را خلق کنید!

نکات مهم در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی

در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی موارد مهمی مد نظر قرار گرفتند که به شرح زیرند:

  • بهتر است الیاف چمن مصنوعی بین ۲۵ تا ۳۰ میلی متر باشد.
  • با توجه به اینکه در زیر چمن مصنوعی لایه ژئوتکس نصب می شود انعطاف پذیری آن بالا می رود.
  • شما می توانید از مبلمان سبک برای تزیین روف گاردن استفاده کنید.

شرکت چمنزار در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی تمامی این نکات را رعایت کرد تا در پایان رضایت کامل مشتری بدست آمد.

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی اجرای چمن مصنوعی در روف گاردن به منزله ایجاد فضای سبز به سبک یک باغ ایرانی است. این ایده به حدی می تواند زیبا و تاثیر گذار باشد که به طور کلی فضای پشت بام را تغییر می دهد و باغی خاص و منحصر به فرد را