نصب چمن مصنوعی حیاط در تهرانپارس

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال بلژیکی پلاس

ویژگی های مثبت مدل رویال بلژیکی پلاس برای این کاربری:

۱- ارتفاع الیاف ۵۰ میل (طبق استاندارد زمین‌های فوتبال و فوتسال)

۲- عرض ۴ متر و طول ۲۵ متر

۳- الیاف منعطف و برگشت پذیر

۴- الیاف ایستا

چمن مصنوعی فوتبالی


محل پروژه: تهرانپارس

کارفرما: آقای اناری

نصب و اجرای چمن مصنوعی حیاط در تهرانپارس

این روزها در خواست نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه ها رو به افزایش است. یکی از مهم ترین دلایل این افزایش درخواست، نگهداری آسان و زیبایی و سرسبزی بیشترفضای آپارتمان ها است. در این پروژه، فضایی از حیاط که سیمانی و غیر قابل استفاده بود، با چمن مصنوعی پوشش داده شد و به فضایی کاربردی و قابل استفاده تبدیل شد. اجرا و نصب چمن مصنوعی حیاط در تهرانپارس، یکی دیگر از پروژه های شرکت چمنزار است که پس از نصب، فضای حیاط بسیار چشم گیر و زیبا شد. در این پروژه از چمن مصنوعی ۲۵ میل رویال استفاده شد.

دلیل انتخاب چمن مصنوعی رویال برای حیاط در تهرانپارس

مهم ترین دلیل انتخاب چمن مصنوعی رویال ۲۵ برای حیاط در تهرانپارس، مقاومت بالای آن و چشم نواز بودن رنگ چمن مصنوعی رویال بود. چمن رویال در کشور خودمان تولید می شود و الیاف آن از کشور بلژیک وارد می شوند. ارتفاع الیاف آن به ۲۵ میلی متر می رسد. این چمن بسیار پر توده است و تراکم بالای الیاف آن، چمن رویال را در برابر کوبش، لگدمال شدن و تردد، مقاوم کرده است. مقاومت چمن در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی، گرما و سرما و رطوبت، آن را به یک گزینه ایده آل برای حیاط خانه و مدارس تبدیل کرده است. ارتفاع بلند الیاف چمن رویال، باعث نرمی و انعطاف بیشتر چمن شده است که هنگام راه رفتن یا بازی روی آن، حس بسیار خوبی ایجاد می کند.

نصب چمن مصنوعی حیاط در تهرانپارس نصب چمن مصنوعی حیاط در تهرانپارس

روش شستشو و نگهداری چمن رویال نصب شده برای حیاط در تهرانپارس به چه صورت است؟

معمولا یکی از مهم ترین نگرانی های صاحبان پروژه پس از نصب و اجرای کار، نحوه نگهداری و شستشوی چمن مصنوعی است. آنچه شرکت چمنزار برای شستشوی چمن مصنوعی حیاط در تهرانپارس مشاوره داد این بود که برای شستشوی چمن رویال، نیازی به شوینده خاصی نیست و تنها با فشار زیاد آب، می توان تمامی غبار های موجود بین الیاف چمن را از بین برد. البته برای سهولت در اجرای کار و صرفه جویی در مصرف آب، استفاده از دستگاه واتر جت، پیشنهاد شد.

شرکت چمنزار به صاحب پروژه پیشنهاد داد که در صورت نیاز چمن به کف شویی، بهترین گزینه استفاده از شامپو فرش است. البته نباید شامپو فرش مستقیم روی سطح چمن ریخته شود، بلکه یک لیوان شامپو فرش را در ۴ لیتر آب رقیق کرد و با کمک برس تمام سطح چمن شسته شود.

نکاتی که طول عمر چمن مصنوعی نصب شده در حیاط را افزایش می دهد

یکی دیگر از دغدغه های صاحب این پروژه آشنایی با نکاتی بود که در افزایش طول عمر چمن مصنوعی نصب شده در حیاط تاثیر گذار هستند. نگه داری از چمن مصنوعی در فضای باز به مراقبت بیشتری نیاز دارد. نکاتی که شرکت چمنزار برای افزایش طول عمر چمن پیشنهاد می دهند شامل موارد زیر هستند:

  • در تابستان هنگام عصر، بهتر است سطح چمن آبپاشی شود تا گرمای داخل آن خارج شود.
  • در زمستان و هنگام بارش برف، بهتر است به کمک کاور سطح چمن پوشانده شود.
  • در صورت نشستن برف روی چمن، حتما سطح چمن از برف ها پاک شود.

گارانتی چمن مصنوعی رویال برای حیاط در تهرانپارس

چمن مصنوعی رویال همانند سایر چمن های موجود در فروشگاه چمنزار، دارای کیفیت و کارایی تایید شده است. این محصول به مدت ۲۴ ماه گارانتی شد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی حیاط در تهرانپارس

پس از اتمام کار، صاحب پروژه از نتیجه نهایی و فضای زیبای حیاط بسیار رضایت داشت. از آنجاییکه علاوه بر اجرا و نصب صحیح کار، رضایت دائم کارفرما برای شرکت چمنزار بسیار اهمیت دارد، مشاوره های لازم برای نگه داری صحیح از چمن مصنوعی جهت افزایش طول عمر چمن مصنوعی رویال به صاحب پروژه اعلام شد.

نصب و اجرای چمن مصنوعی حیاط در تهرانپارس این روزها در خواست نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه ها رو به افزایش است. یکی از مهم ترین دلایل این افزایش درخواست، نگهداری آسان و زیبایی و سرسبزی بیشترفضای آپارتمان ها است. در این پروژه، فضایی از حیاط که سیمانی و غیر قابل استفاده بود، با […]