پروژه چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مایا

ویژگی های مثبت برای این کاربری:

مقاومت بالا الیاف
مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی
الیاف منعطف و برگشت پذیر
ضربه گیری بالا

پروژه چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط


محل پروژه: میردادماد

صاحب پروژه: آقای امجد

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید پروژه چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط به حدی زیباست که چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل مایا ۲۵ میل استفاده گردید و متراژ آن حدود ۱۴۰ متر بود. الیاف این چمن به خوبی در حیاط نشسته اند و حس طبیعت را تداعی می کنند. برگهای پاییزی که بر روی این چمن نشسته اند ظاهر آن را مشابه به چمن طبیعی کرده اند و همین امر سبب شده است این پروژه چشم نواز و خیره کننده باشد!

ویژگی های چمن مصنوعی مایا در پروژه چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط

مقاومت بالای الیاف یکی از ویژگی هایی است که در چمن مصنوعی مدل مایا به چشم می خورد و همین امر از مهمترین مواردی بود که سبب شد آقای امجد این چمن را برای پروژه ای انتخاب کند. این چمن برای تمامی شرایط آب و هوایی مناسب است و مقاومت گرمایشی +۷۰ و مقاومت سرمایشی -۳۰ درجه سانتی گراد دارد. از دیگر ویژگی های این چمن که سبب شد در پروژه چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط انتخاب شود ظاهر آن است که مشابه به چمن طبیعی است. این چمن بسیار پرتکرارم و پر توده است و بر روی سطح زیبا به نظر می رسد.

طول عمر چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط

یکی از سوالات آقای امجد، صاحب پروژه چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط، در مورد طول عمر چمن مصنوعی بود. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که طول عمر این چمن بسیار بالاست و تقریبا ۴ تا ۶ سال در محیط دوام می آورد. همچنین، اگر از این چمن به خوبی مراقبت شود طول عمر آن به ۱۰ سال می رسد!

نکات مهم در نگهداری چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط

شرکت چمنزار به صاحب این پروژه مشاوره های زیر را برای افزایش طول عمر چمن مصنوعی مایا اعلام کرد. این مشاوره ها به شرح زیر هستند:

  • در زمان بارش برف بهتر است سطح چمن مصنوعی با کاور پوشیده شود.
  • اگر بر روی این چمن برف نشست، برف را از روی آن پاک کنید.
  • در فصل گرما در بعد از ظهر باید سطح چمن را آبپاشی کنید تا گرمای محبوس در بین الیاف چمن مصنوعی خارج شود.

رعایت این نکات نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر چمن مصنوعی دارد. به همین دلیل تمامی کسانی که می خواهند از چمن مصنوعی استفاده کنند، باید به این موارد توجه داشته باشند.

روش شستش چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط

همانطور که ممکن است از قبل بدانید الیاف چمن مصنوعی آنتی باکتریال هستند و همین امر خطر رشد باکتری ها را کاهش می دهد. همچنین، در زمان نصب چمن مصنوعی لایه ژئوتکس بر روی زمین پهن می شود و همین امر اجازه نمی دهد آلودگی از سطح زمین به چمن مصنوعی برسد. برای شستشوی این چمن می توان از آبشوری حیاط استفاده کرد و نیازی به مواد شوینده نیست.

همچنین، می توان از دستگاه واتر جت استفاده نمود. دستگاه واتر جت آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و آب را به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می رسد. این امر نقش بسیار مهمی در حفظ منابع آبی دارد. به همین دلیل به تمامی افراد توصیه می شود از دستگاه واتر جت استفاده کنند.

گارانتی چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط

شرکت چمنزار به چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. این موضوع اهمیت شرکت چمنزار به مشتریانش را می رساند. در نتیجه شما بدون نگرانی می توانید چمن های مصنوعی مورد نیاز خود را از شرکت چمنزار سفارش دهید.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید پروژه چمن مصنوعی مدل مایا برای حیاط به حدی زیباست که چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل مایا ۲۵ میل استفاده گردید و متراژ آن حدود […]