چمن مصنوعی حیاط خانه محله مجیدیه تهران

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • رنگ سبز زیبا و با انرژی
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا

خرید نوروزی چمن مصنوعی


ارتفاع چمن: ۱۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه در محله مجیدیه تهران شد. در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵ میل استفاده شد. صاحب این خانه، آقای موسی خانی که یکی از ارامنه تهران هستند، دلیل اصلی استفاده از چمن مصنوعی در حیاط خانه خود را شیوع بیماری کرونا ذکر کردند. ایشان به عنوان پدری مهربان و دلسوز نگران سلامتی فرزند خود بودند که برای بازی به پارک می‌رفت و ممکن بود در این رفت و آمدها به بیماری مبتلا شود. به همین دلیل حیاط خانه خود را سیمان کرد و وسایل اضافی را به جای دیگری انتقال داد. سپس با گروه چمنزار برای دریافت مشاوره‌های لازم در زمینه نصب چمن مصنوعی تماس گرفت.

ایشان پس از نصب چمن مصنوعی حوضچه کوچک آبی را در حیاط قرار داد تا فضایی دلپذیر و پرنشاط برای فرزندش ایجاد شود. همچنین فرزند این خانواده می‌تواند در این فضا دوچرخه بازی کند. قرار است در آینده آشپزخانه کوچکی در قسمت انتهای حیاط درست شود تا این فضا به فضایی مناسب برای دورهمی‌های خانوادگی و سپری کردن لحظات خوش تبدیل شود. پروژه چمن مصنوعی در حیاط خانه در محله مجیدیه تهران یکی از بهترین و دل انگیز ترین پروژه های شرکت چمنزار است.

انتخاب چمن ماهونیا ۱۵ میل برای حیاط خانه در محله مجیدیه تهران

گروه چمنزار برای پیشنهاد چمن مصنوعی مناسب در پروژه چمن مصنوعی در حیاط خانه در محله مجیدیه تهران، پس از بررسی محیط، ترجیحات صاحب ملک را نیز مد نظر قرار می‌دهد. آقای موسی خانی تصمیم داشت این حیاط به مکانی برای بازی و تفریح تبدیل شود. به همین دلیل گروه چمنزار استفاده از چمن مصنوعی دو منظوره ماهونیا ۱۵ میل را به وی پیشنهاد داد. الیاف چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵ میلی‌متر هستند. این چمن رنگ سبز پرانرژی دارد و رنگ منحصر به فرد آن فضا را به فضایی لوکس و دلپذیر تبدیل می‌کند. این چمن معمولا به افرادی پیشنهاد می‌شود که به رنگ‌های سبز و پرانرژی علاقه زیادی دارند.

از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول، در پروژه چمن مصنوعی در حیاط خانه در محله مجیدیه تهران، می توان به طول عمر نسبتا بالای آن اشاره کرد. این محصول معمولا ۵ تا ۶ سال طول عمر دارد. بر روی این چمن می‌توان ورزش‌های خانوادگی فوتبال، والیبال، بدمینتون و وسطی را انجام داد. حتی می‌توان صبح‌ها به حیاط آمد و ورزش صبحگاهی کرد.  چمن مصنوعی ماهونیا به سادگی قابل نظافت است. زیرا این چمن کم‌توده است و جایی برای گیر افتادن گرد و خاک و خورده زباله در روی سطح آن وجود ندارد. الیاف این چمن به قدری نرم و لطیف هستند که می‌توان زیراندازی را بر روی این چمن پهن کرد و به راحتی از این فضا استفاده کرد. اگر بخواهیم به ویژگی‌های چمن مصنوعی ماهونیا برای نصب در پروژه چمن مصنوعی در حیاط خانه در محله مجیدیه تهران نگاهی بیندازیم این ویژگی‌ها به شرح زیرند:

  • رنگ سبز زیبا و با انرژی
  • شستشوی آسان
  • طول عمر بالا
  • الیاف نرم و لطیف

نصب  ماهونیا ۱۵ میل در حیاط خانه در محله مجیدیه تهران

با توجه به این موضوع که قرار بود این چمن در پروژه چمن مصنوعی در حیاط خانه در محله مجیدیه تهران برای بازی و تفریح مورد استفاده قرار گیرد، انعطاف پذیری چمن اهمیت زیادی داشت. به همین دلیل در این پروژه لایه ژئوتکس نمدی در لایه زیرین چمن پهن گردید. سپس چمن مصنوعی ماهونیا بر روی این لایه قرار گرفت و لایه‌های چمن با استفاده از نوار سمینگ تیپ به یکدیگر متصل شدند. وجود لایه ژئوتکس انعطاف پذیری، دوام و ضربه گیری چمن مصنوعی را بالا می‌برد. در پروژه چمن مصنوعی در حیاط خانه در محله مجیدیه تهران نیازی به زیرسازی نبود. زیرا کف حیاط از قبل سیمان شده بود. به طور کلی چمن مصنوعی را می‌توان بر روی سیمان، بتون و موزاییک نصب کرد.

گروه چمنزار برای شستشو این چمن استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه، دستگاهی مشابه به جارو برقی است که آب را با فشار زیاد بر روی سطح چمن مصنوعی می‌ریزد و آلودگی و گرد و خاک را از روی سطح چمن پاک می‌کند. از این دستگاه برای تمیز کردن وسایل دیگر نیز می‌توان استفاده کرد. این دستگاه آب بسیار کمی مصرف می‌کند همین امر سبب صرفه جویی در مصرف آب در زمانه‌ای است که بحران آب وجود دارد!

اگر شما تصمیم گرفته‌اید که از چمن مصنوعی در حیاط خانه خود استفاده کنید، مانند کاری که در پروژه حیاط خانه در محله مجیدیه تهران انجام شد، می‌توانید وارد فروشگاه سایت چمنزار شوید و پس از مشاهده قیمت چمن مصنوعی مورد پسند خود را سفارش دهید.

مشاوره‌های تلفنی و حضوری چمنزار 

گروه چمنزار گروهی حرفه‌ای است که سالیان دراز است در زمینه نصب و فروش انواع چمن مصنوعی تجربه دارد. اگر می‌خواهید برای حیاط خانه و دیگر فضاهای خانه خود مانند تراس چمن مصنوعی بخرید، می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی و حضوری گروه چمنزار بهره‌مند شوید. در همین راستا می‌توانید عکس حیاط خود را برای گروه چمنزار ارسال کنید. آنها پس از بررسی عکس‌ها قیمت نهایی چمن مصنوعی و نصب آن را به شما اعلام می‌کنند.

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه در محله مجیدیه تهران شد. در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵ میل استفاده شد. صاحب این خانه، آقای موسی خانی که یکی از ارامنه تهران هستند، دلیل اصلی استفاده از چمن مصنوعی در حیاط خانه خود را شیوع