پروژه چمن مصنوعی مدل بهار در حیاط سهیلیه

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل بهار

ویژگی های مثبت مدل بهار برای این کاربری:

۱-ظاهر بسیار زیبا

۲-الیاف سی شکل

۳-تراکم بسیار بالا

۴-بکینگ دو لایه

۵-مقاومت بالا در برابر کوبش و فشار


ویژگی های منفی مدل بهار برای این کاربری:

۱- نداشتن حفره های زهکش برای انتقال آب باران به لایه زیرین

پروژه چمن مصنوعی مدل بهار در حیاط سهیلیه


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

استفاده از چمن مصنوعی در حیاط ویلاها و منازل یکی از پرطرفدارترین طراحی ها است. همانطور که در پروژه چمن مصنوعی حیاط سهیلیه مشاهده می کنید، از ترکیب چمن مصنوعی با سنگ در متراژی حدود ۱۲۰ متر مربع استفاده شده است. این مدل ترکیب فضای بسیار زیبا و دلنشینی در محیط حیاط ایجاد می کند. در ادامه در خصوص این مدل از طراحی های چمن مصنوعی یشتر صحبت می کنیم.

اجرای پروژه چمن مصنوعی در حیاط سهیلیه

قبل از اجرای پروژه های چمن مصنوعی باید محیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به آن محیط چمن مصنوعی مناسب را انتخاب کنید. همانطور که پیشتر هم گفته شده است، در این پروژه از ترکیب چمن مصنوعی با سنگ استفاده شده است. چمنی که برای این فضا انتخاب می شود باید ویژگی های زیر را دارا باشد:

  • دارا بودن لایه های دو یا سه بافتی
  • ارتفاع الیاف بین ۲۵ تا ۳۵
  • بکیگ مقاوم برای جلو گیری از سست شدن
  • دیتکس بالا برای جلو گیری از فرسایش

با توجه به ویژگی های که گفته شد، متخصصان سایت چمنزار برای پیاده سازی این پروژه چمن مصنوعی مدل بهار را پیشنهاد داده اند.

ویژگی های چمن مصنوعی مدل بهار

چمن مصنوعی مدل بهار دارای ارتفاع ۲۵ میلی متری است از چمن های مصنوعی با الیاف متوسط به شمار می آید. این مدل از چمن های مصنوعی دارای بافت ۲ لایه بوده مقاومت بسیار بالایی دارد. از ویژگی های دیگر این چمن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • بکینگ دو لایه
  • مقاومت در برابر ضربه

از مدل بهار علاوه بر حیاط منازل در فضاهایی مانند روف گاردن، زمین ورزشی، زمین بازی و …. استفاده میشود. همانطور که از تصاویر پروژه چمن مصنوعی در حیاط منطقه سهیلیه مشاهد می کنید، فضای بسیار زیبایی در حیاط ایجاد شده است. شرکت چمنزار به صاحب این پروژه ضمانت نامه معتبر داد تا به او اطمینان دهد چمن با کیفیتی را خریداری کرده است. برای کسب اطلاعات در زمینه نصب و اجرای فضاهای شخصی خود می توانید با شماره های ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۴۰ و ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۷۰ در تماس باشید. 

استفاده از چمن مصنوعی در حیاط ویلاها و منازل یکی از پرطرفدارترین طراحی ها است. همانطور که در پروژه چمن مصنوعی حیاط سهیلیه مشاهده می کنید، از ترکیب چمن مصنوعی با سنگ در متراژی حدود ۱۲۰ متر مربع استفاده شده است. این مدل ترکیب فضای بسیار زیبا و دلنشینی در محیط حیاط ایجاد می کند. […]