اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف

ویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری:

۱-رنگ زیبا

۲- الیاف  با کیفیت

پروژه حیاط در نیاوران


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

اجرای پروژه چمن مصنوعی حیاط – نیاوران

حیاط همیشه محل مهمی در خانه ها به شمار رفته است. شما می توانید با حضور در حیاط هم به محیط امن خانه دسترسی داشته باشید و هم با فضای خارج از خانه ارتباط برقرار کنید. به همین دلیل آماده سازی حیاط یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. صاحب پروژه چمن مصنوعی حیاط – نیاوران تصمیم گرفت با استفاده از چمن مصنوعی صدف فضایی خاص و به یاد ماندنی را برای خود خلق کند. در حیاط این پروژه چمن مصنوعی با سنگ ترکیب گردید و همین امر سبب شد زیبایی این فضا دو چندان شود.

ویژگی های چمن مصنوعی صدف

مهمترین ویژگی که سبب شد صاحب پروژه چمن مصنوعی حیاط – نیاوران از چمن مصنوعی مدل صدف در حیاط خانه خود استفاده کند رنگ سبز و پر انرژی این چمن است. وقتی چمن صدف بر روی زمین پهن می شود ظاهری زیبا و یک دست به وجود می آورد که چشم هر بیننده ای را به سوی خود می کشاند. همچنین، طول عمر این چمن بسیار بالاست و شما می توانید به طور متوسط ۱۰ سال از این چمن استفاده کنید. این چمن در فصل سرد تابستان و گرم زمستان همواره سبز است. با توجه به این موضوع که صاحب این پروژه به سبزی حیاطش اهمیت می داد، این چمن بهترین گزینه برای پوشش حیاط به شمار می رفت. ظاهر زیبا و یک دست این چمن در حیاط سبب شد که صاحب این پروژه در پایان رضایت کاملی داشته باشد.

در انتخاب چمن مصنوعی حیاط به چه نکاتی باید توجه کنید؟

یکی از نگرانی های صاحب پروژه چمن مصنوعی حیاط – نیاوران این بود که چگونه بهترین چمن را برای حیاط خود انتخاب کند! شرکت چمنزار مشاوره های لازم را در این خصوص به کارفرمای این پروژه ارائه داد. اگر شما نیز نگران انتخاب چمن مصنوعی برای حیاط خود هستید، بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • چمن مصنوعی که برای حیاط انتخاب می شود بهتر است ۲۵ تا ۳۵ میلی متر باشد.
  • ارتفاع الیاف ۲۵ تا ۳۵ میلی متر سبب می شود که حیاط عمق دار شود و جلوه پیدا کند.
  • تراکم چمن مصنوعی حیاط باید بالا باشد.
  • تراکم بالا سبب می شود طول عمر چمن در برابر فشار و کوبش بالا رود.
  • چمن مصنوعی می تواند بهاره و یا پاییزه باشد.
  • انتخاب چمن مصنوعی بهاره و پاییزه کاملا سلیقه ای است و به ترجیحات شما بستگی دارد.

چمن مصنوعی در حیاط چقدر عمر می کند؟

یکی دیگر از سوالات که شرکت چمنزار در پروژه چمن مصنوعی حیاط – نیاوران شاهد آن بود در مورد طول عمر چمن مصنوعی حیاط بود. باید بدانید که چمن مصنوعی به طور متوسط ۵ تا ۷ سال در محیط دوام می آورد. اما اگر پروتکل های استفاده از چمن رعایت شود، طول عمر این چمن به ۱۰ سال می رسد. این ویژگی سبب شده است که بسیاری از افراد استفاده از چمن مصنوعی را به چمن طبیعی ترجیح دهند.

روش شستشو پروژه چمن مصنوعی حیاط – نیاوران

شستشو چمن مصنوعی حیاط کار ساده ای است و نیاز به تجهیزات ویژه ای ندارد. روش شستشو به صورت زیر است:

  • ابتدا باید سطح چمن با آب شستشو داده شود.
  • سپس با استفاده از جارو تی بر خلاف الیاف چمن کشیده شود.

به طور کلی، توصیه می شود ماهی یکبار سطح چمن شستشو داده شود تا گرد و خاک از روی آن شسته شود. اگر می خواهید برای حیاط خود هزینه کنید، می توانید از دستگاه واتر جت استفاده کنید. دستگاه واتر جت برای شستشو وسایل دیگر از جمله ماشین قابل استفاده است. این دستگاه آب را با هوا ترکیب می کند و آب را به صورت پودری بر روی سطح می ریزد. استفاده از این دستگاه در مصرف آب نیز صرفه جویی می کند.

اجرای پروژه چمن مصنوعی حیاط – نیاوران حیاط همیشه محل مهمی در خانه ها به شمار رفته است. شما می توانید با حضور در حیاط هم به محیط امن خانه دسترسی داشته باشید و هم با فضای خارج از خانه ارتباط برقرار کنید. به همین دلیل آماده سازی حیاط یکی از مواردی است که باید