پروژه چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مایا

ویژگی های مثبت مدل مایا برای این کاربری:

مقاومت بالا الیاف
مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی
الیاف منعطف و برگشت پذیر
ضربه گیری بالا

پروژه مایا در حیاط نیاوران


محل پروژه: نیاوران

کارفرمای پروژه: آقای خاوری

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران

پروژه پروژه چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران یکی از پروژه هایی است که نگاه کردن به آن حس خوبی را در افراد به وجود می آورد. همانطور که در تصاویر نگاه می کنید ترکیب رنگ آبی آسمان، سنگ و رنگ سبز درختانی که در این حیاط وجود دارند سبب شده اند که چمن مصنوعی جلوه زیادی پیدا کند و این امر اهمیت بسیار زیادی دارد. متراژ این پروژه حدود ۱۶ متر بود.

ویژگی های چمن مصنوعی مایا در پروژه پروژه چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران

چمن مصنوعی مایا یکی از چمن های بسیار مهم شرکت چمنزار است که مقاومت سرمایشی و گرمایشی بالایی دارد. از این چمن می توان در مناطق مختلف آب و هوایی استفاده کرد. الیاف چمن مصنوعی مایا منعطف هستند و نیروی کوبشی را به خوبی به سطح زمین انتقال می دهند. حتی اگر با پای برهنه بر روی این چمن راه بروید، پا هرگز خراش پیدا نمی کند و آسیب نمی بیند. این چمن ظاهر مشابه به چمن طبیعی دارد و همین امر باعث شده است وقتی این چمن بر روی زمین پهن می شود بسیار پرتوده و زیبا به نظر برسد.

آیا امکان کاشت درخت بر روی چمن مصنوعی وجود دارد؟

یکی از سوالات صاحب پروژه چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران در این زمینه بود که آیا امکان رشد درخت بر روی چمن مصنوعی وجود دارد! پاسخ به این سوال مثبت است. قسمت هایی که قرار است درخت کاشته شود مشخص می گردد و پس از آن برش هایی بر روی چمن به وجود می آید. در نتیجه اگر می خواهید بر روی چمن درخت پرورش دهید به سادگی می توانید این کار را انجام دهید و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

روش شستشو چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران

شرکت چمنزار در مشاوره اش به صاحب پروژه چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران اعلام کرد که برای شستشو این چمن می تواند از از آبشویی استفاده کند. برگ های چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند، در نتیجه نیاز به استفاده از مواد شوینده نیست. همچنین، برای شستشو چمن می توان ازدستگاه واتر جت استفاده کرد. این دستگاه آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. با توجه به این موضوع که از دستگاه واترجت می توان برای شستشو ماشین و ابزارهای دیگری که در محل وجود دارند، استفاده کرد، پیشنهاد شرکت چمنزار تهیه دستگاه واتر جت است.

چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران چگونه نصب شد؟

برای نصب چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران از لایه ژئوتکستایل استفاده شد. این لایه بر روی زمین پهن می شود و انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می برد. پس از نصب لایه ژئوتکس چمن مصنوعی با استفاده از نوارهای مخصوص به لایه ژئوتکس متصل می گردد. لایه ژئوتکس اجازه نمی دهد که آلودگی ها از کف زمین به سطح چمن انتقال پیدا کنند و این موضوع برای تمامی افرادی که در آن حیاط رفت و آمد دارند اهمیت بسیار زیادی دارد.

رضایت صاحب چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران

یکی از افتخارات شرکت چمنزار این است که همواره رضایت مشتریانش را جلب می کند و صاحب پروژه چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران نیز رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت. شرکت چمنزار چمن هایش را با پیروی از استانداردهای روز دنیا نصب می کند و این موضوع شرکت چمنزار را به یکی از شرکت های معتبر در این زمینه تبدیل کرده است. شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی نصب و اجرای چمن مصنوعی خود را به این شرکت بسپارید.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران پروژه پروژه چمن مصنوعی مایا در حیاط نیاوران یکی از پروژه هایی است که نگاه کردن به آن حس خوبی را در افراد به وجود می آورد. همانطور که در تصاویر نگاه می کنید ترکیب رنگ آبی آسمان، سنگ و رنگ سبز درختانی که در