اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف

ویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- الیاف باکیفیت تنکاته  هلند


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

پروژه حیاط در ایران زمین

اجرای پروژه چمن مصنوعی حیاط ایران زمین

پروژه چمن مصنوعی حیاط ایران زمین یکی از پروژه های چشم نواز شرکت چمنزار به شمار می رود. این پروژه از دو منظر جالب توجه است:

 • از بعد تاثیرات بصری
 • از نظر فنی

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، در این پروژه چمن مصنوعی بر روی بستر خاک و بدون زیر سازی سطح سخت اجرا گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی صدف استفاده گردید و همین امر سبب شد این پروژه به پروژه ای چشم نواز و دوست داشتنی تبدیل شود.

ویژگی های بصری پروژه چمن مصنوعی حیاط ایران زمین

در این پروژه، صاحب پروژه تصمیم گرفت تا باغچه خود را زیبا کند و چمن مصنوعی بهترین المانی بود که می توانست به او در این زمینه کمک کند:

 • چمن مصنوعی به خوبی می تواند کیفیت بصری فضا را افزایش دهد و از شلوغی و بهم ریختگی جلوگیری کند.
 • بر روی چمن مصنوعی می توان میز و صندلی قرار داد.
 • این موضوع می تواند به افراد کمک کند اوقات خوبی را سپری کنند.

بهتر است بدانید قبل از اجرای چمن مصنوعی امکان این بهره برداری ها از حیاط وجود نداشت.

ویژگی های فنی پروژه چمن مصنوعی حیاط ایران زمین

به طور کلی، اجرای چمن مصنوعی بر بستر خاک به عنوان ایده آل ترین و اصولی ترین نوع اجرا محصوب می شود. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

 • ضربه پذیری مناسب
 • افزایش طول عمر چمن مصنوعی
 • قابلیت انتقال چمن به فضایی دیگر
 • عدم نیاز به عملیات تخریب در صورت تغییر کاربری
 • امکان استفاده از مصالح زیر سازی در کاربری دیگر
 • هزینه مناسب
 • قابلیت انتقال آب در مسیر عمودی

به طور مثال، فدراسیون جهانی فوتبال فیفا تنها سیستم unbound یا لایه بندی شیب را به رسمیت می شناسد و سایر زیر سازی های دیگر از قبیل بتون و یا آسفالت را تایید نمی کند. یکی دیگر از ویژگی های فنی ا پروژه چمن مصنوعی حیاط ایران زمین امکان تلفیق پوشش گیاهی طبیعی با چمن مصنوعی است. بهتر است بدانید در اثر استفاده از چمن مصنوعی هیچ گونه آسیبی به المان های طبیعی که در حیاط وجود دارد وارد نمی شود. همچنین، پوشش چمن مصنوعی با توجه به جلوگیری از تابش نور خورشید از رشد علف های هرز جلوگیری می کند.

ویژگی های چمن مصنوعی صدف

یکی از دلایلی که سبب شد صاحب پروژه چمن مصنوعی حیاط ایران زمین تصمیم بگیرد از چمن مصنوعی صدف در حیاطش استفاده کند رنگ سبز و پرانرژی آن است. همین امر سبب می شود حس طبیعت به خوبی در محیط تداعی شود و این موضوع نقش بسیار مهمی در افزایش روحیات و خلقیات افراد دارد. این چمن به سادگی تمیز می شود و  این موضوع در محیط حیاط اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به این موضوع که الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند، امکان رشد باکتری ها و آلودگی ها بر روی چمن مصنوعی وجود ندارد.

آیا شرکت چمنزار به چمن هایش گارانتی می دهد؟

یکی از مواردی که سبب می شود مشتریان از جمله صاحب پروژه چمن مصنوعی حیاط ایران زمین محصولات مورد نیاز خود را از شرکت چمنزار بخواهند گارانتی است که این شرکت به مشتریان ارائه می دهد. شما باید بدانید که شرکت چمنزار به رضایت مشتریانش اهمیت بسیار زیادی می دهد و همواره تلاش می کند تا رضایت آنها را به بهترین شکل جلب کند. تمامی پروژه هایی که از سوی شرکت چمنزار اجرا می شوند دارای ضمانت اجرایی هستند و این موضوع به مشتریان دلگرمی می دهد تا با خیال آسوده چمن مصنوعی خود را سفارش دهد و از ویژگی های خاص آن در محیط اطراف خود لذت ببرند.

اجرای پروژه چمن مصنوعی حیاط ایران زمین پروژه چمن مصنوعی حیاط ایران زمین یکی از پروژه های چشم نواز شرکت چمنزار به شمار می رود. این پروژه از دو منظر جالب توجه است: از بعد تاثیرات بصری از نظر فنی همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، در این پروژه چمن مصنوعی بر روی