چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی اسپریت

ویژگی­ های مثبت اسپریت برای این کاربری:

۱-‏‏ ظاهر بسیار زیبا

۲- ارتفاع الیاف مناسب

۳- ساختار دو بافت

پروژه باغچه حیاط محله ونک


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: C شکل

چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک
چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک

عنوان پروژه: نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک

محل پروژه: حیاط محله ونک

اجرای پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک

این حیاط زیبا متعلق به منزل خانم محمودی است. ایشان یکی از معماران کشور ما هستند که خود سازنده بسیاری از پروژه های مسکونی تهران بوده اند. حیاط خانم محمودی قبل از اجرا چمن مصنوعی به شکل که در تصاویر مشاهده می کنید بوده است. اما پس از اجرای چمن مصنوعی، با مشاوره و همفکری ایشان، توانستیم فضای زیبا و منحصر به فردی را خلق کنیم. به همین دلیل پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک به یکی از زیباترین و خاص ترین پروژه های شرکت چمنزار تبدیل شد.

اجرای چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک

ابتدا باید گفت خیلی ها تصور می کنند که برای اجرای چمن مصنوعی روی باغچه باید بتون ریزی انجام شود. عملیات بتن ریزی هم سنگین است و هم گران قیمت. بهترین روش زیر سازی برای اجرای چمن مصنوعی در باغچه زیرسازی شنی غلطک خورده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید تمامی چمن های طبیعی خانه خانم محمودی جمع آوری شدند و یک لایه شن سطح باغچه را پوشاند. سپس یک پیشونی سیمانی دور تا دور باغچه کشیده شد تا مهار چمن مصنوعی به خوبی انجام شود. این روش در پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک از چند جهت قابل توجه بود:

 • قیمت آن ازان بود.
 • زهکشی آب به خوبی صورت می گرفت.
 • سرعت اجرا بسیار بالا بود.

نوع مناسب چمن مصنوعی برای اجرا در پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک

بهترین حالت این است که از چمن مصنوعی لند اسکیپ یا تزیینی برای باغچه استفاده شود. این چمن ها کاملا بر اساس ظاهر چمن طبیعی تولید شده اند. چمن های لند اسکیپب مناسب باغچه در دو مدل کلی بهاره و پاییزه تولید می شوند. چمن های پاییزه تراکم بالایی دارند و چمن های بهره سرسبزی و تراکم بیشتری دارند. در پایان خانم محمودی، صاحب پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک، چمن مصنوعی اسپریت را انتخاب کردند. این چمن تراکم بسیار بالایی دارد و در هنگام نصب پرتوده به نظر می رسد.

ویژگی های چمن مصنوعی اسپریت برای اجرا در پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک

ویژگی های چمن مصنوعی اسپریت به شرح زیرند:

 • رنگ این چمن بسیار زیبا و خیره کننده است.
 • در زمان تابش نور خورشید رنگ این چمن درخشنده تر می شود.
 • تراکم این چمن بالاست و الیاف آن کوبیده نمی شوند.
 • قیمت این چمن در مقایسه با ویژگی هایی که دارد بسیار مناسب است.
 • این چمن دارای زهکش است و آب را از خودش عبور می دهد.

خرید چمن مصنوعی از فروشگاه چمنزار

اگر می خواهید مانند آنچه در پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک مشاهده می کنید، برای خرید چمن مصنوعی اقدام کنید، باید با گروه چمنزار تماس بگیرید تا شرایط زیر را بررسی کنند:

 • ابتدا متخصصان از باغچه منزل شما دیدن می کنند.
 • پس از آن زیرسازی مناسب حیاط باغچه انجام می شود.
 • انواع چمن مصنوعی را برای اجرا در باغچه به شما پیشنهاد می دهند.
 • در نهایت شما چمن را انتخاب می کنید و نصب چمن مصنوعی آغاز می شود.

روش نظافت چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک

بهترین روش شستشوی چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک آبشوری است. همچنین، اگر شما در مقابل هدر رفتن آب بسیار حساس هستید، می توانید از دستگاه واتر جت استفاده کنید. این دستگاه با مقادیر کمی آب می تواند چمن مصنوعی را تمیز کند. همچنین، قدرت بالایی در از بین بردن غبارهایی که در بین الیاف چمن گیر افتاده اند دارد. به همین شرکت چمنزار به تمامی کسانی که از چمن مصنوعی استفاده می کنند توصیه می کند تا از دستگاه واترجت استفاده نمایند.

عنوان پروژه: نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک محل پروژه: حیاط محله ونک اجرای پروژه چمن مصنوعی باغچه حیاط محله ونک این حیاط زیبا متعلق به منزل خانم محمودی است. ایشان یکی از معماران کشور ما هستند که خود سازنده بسیاری از پروژه های مسکونی تهران بوده اند. حیاط خانم محمودی