اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پات

ویژگی های مثبت مدل پات برای این کاربری:

۱- الیاف کوتاه

۲- الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل

۳- تراکم بالا


ویژگی های منفی مدل پات برای این کاربری:

ندارد

چمن مصنوعی پات

بازی گلف جزو پرطرفدار ترین بازی های خانوادگی به شمار می آید. با توجه به اینکه این بازی نیاز به تخصص زیادی ندارد، به راحتی می تواند توسط تمامی افراد بازی شود. امروزه زمین های مینی گلف در بسیاری از فضاها مانند روف گاردن، حیاط، ویلا و منزل قابل اجرا هستند. همانطور که از تصاویر مشاهده می کنید، در پروژه چمن مصنوعی مینی گلف کره ای از ایده جدیدی استفاده شده است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. در ادامه به صورت کامل در خصوص این مدل از زمین های مینی گلف صحبت خواهیم کرد.

اجرای پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف کره ای

همانطور که از تصاویر پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نمایان است، در این پروژه از یک ایده جدید استفاده شده است. این ایده برای اولین بار در یک هتل در سئول اجرا شده است که فضای تفریحی خاصی را برای مسافران به وجود آورده است. با توجه به برآمدگی هایی که در سطح این زمین ایجاده شده است، چالش های جدیدی برای هدایت توپ ایجاد می کند. متخصصان شرکت چمنزار در این پروژه از چمن مصنوعی مدل پات استفاده کرده اند.

بنر ورزشی

ویژگی های چمن مصنوعی مدل پات در پروژه زمین مینی گلف

این مدل از چمن مصنوعی کاملا تخصصی بوده و در زمین های گلف از آن استفاده می شود. الیاف چمن مصنوعی پات گره خورده بوده و دارای تراکم بسیار بالایی هستند. این ویژگی باعث می شود که چمن مصنوعی در جهت خاصی خمش نداشته باشد، زیرا این کار مانع از حرکت راحت توپ می شود. ارتفاع این چمن مصنوعی بین ۱۰ تا ۱۶ میلی متر است و همین مشخصه آن را در رده چمن مصنوعی با الیاف کوتاه قرار داده است. از ویژگی های اساسی و دیگر چمن مصنوعی مدل پات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف فنری شکل
  • تراکم بالا

 پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف کره ای در ابعاد  ۵×۵ است. این ابعاد باعث می شود در بسیاری مکان های تفریحی بتوانیم از این ایده استفاده کنیم. برای نصب و اجرای زمین مینی گلف کره ای می توانید با کارشناس شرکت چمنزار ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید. 

بازی گلف جزو پرطرفدار ترین بازی های خانوادگی به شمار می آید. با توجه به اینکه این بازی نیاز به تخصص زیادی ندارد، به راحتی می تواند توسط تمامی افراد بازی شود. امروزه زمین های مینی گلف در بسیاری از فضاها مانند روف گاردن، حیاط، ویلا و منزل قابل اجرا هستند. همانطور که از تصاویر