اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال

ویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

متراژ: ۱۶۲ متر

چمن مصنوعی مدل رویال بلژیکی


کارفرما: صاحب ویلای شخصی

چمنی که در پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان به کار برده شد چمن مصنوعی رویال است. این چمن یک چمن ۲۵ میل چند منظوره ورزشی است که با استفاده از روش نیمه اسپرت بر روی زمین نصب گردید. به زبان ساده تر، نصب این چمن به صورتی انجام شد که یک ورزشکار بر روی زمین چمن احساس راحتی می کند و می تواند تعامل خوبی با توپ و زمین داشته باشد و سرعت چرخش توپ بر روی زمین بسیار مناسب است و همین امر سبب می شود ورزشکار بتواند قابلیت های ورزشی خود را به خوبی به نمایش بگذارد. متراژ این پروژه بر اساس یک زمین فوتبال ۱۸*۹ انجام پذیرفت. در پایان، صاحب پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان رضایت کاملی از زمین ورزشی خود داشت.

بنر ورزشی

آیا چمن مصنوعی برای پوشش والیبال مناسب است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چمن مصنوعی برای استفاده حرفه ای در زمین‌های ورزشی پیشنهاد نمی شود، اما از این پوشش می توان برای زمینهای آماتور ورزشی استفاده کرد. زیرا چمن مصنوعی پوششی نرم بر روی زمین به وجود می آورد و اگر ورزشکار در حین ورزش زمین بخورد، هرگز دچار آسیب های جدی و یا شکستگی نمی شود. پوشش زمین در پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان به صورتی انجام پذیرفت که بر روی آن می توان ورزش‌های تنیس و والیبال را انجام داد. میله ها و توری که در این زمین می بینید پورتابل هستند و کارفرما می تواند برای انجام ورزش‌های دیگر میله ها و تور را جا به جا کند.

چمنی که در پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان به کار برده شد چمن مصنوعی رویال است. این چمن یک چمن ۲۵ میل چند منظوره ورزشی است که با استفاده از روش نیمه اسپرت بر روی زمین نصب گردید. به زبان ساده تر، نصب این چمن به صورتی انجام شد که یک ورزشکار بر