اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال بلژیکی

ویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

متراژ: ۱۶۲ متر

چمن مصنوعی مدل رویال بلژیکی


کارفرما: صاحب ویلای شخصی

نصب و اجرای چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان

چمنی که در پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان به کار برده شد چمن مصنوعی رویال بلژیکی است. این چمن یک چمن ۲۵ میل چند منظوره ورزشی است که با استفاده از روش نیمه اسپرت بر روی زمین نصب گردید. به زبان ساده تر، نصب این چمن به صورتی انجام شد که یک ورزشکار بر روی زمین چمن احساس راحتی می کند و می تواند تعامل خوبی با توپ و زمین داشته باشد و سرعت چرخش توپ بر روی زمین بسیار مناسب است و همین امر سبب می شود ورزشکار بتواند قابلیت های ورزشی خود را به خوبی به نمایش بگذارد. متراژ این پروژه بر اساس یک زمین فوتبال ۱۸*۹ انجام پذیرفت. در پایان، صاحب پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان رضایت کاملی از زمین ورزشی خود داشت.

بنر ورزشی

آیا چمن مصنوعی برای پوشش والیبال مناسب است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چمن مصنوعی برای استفاده حرفه ای در زمین‌های ورزشی پیشنهاد نمی شود، اما از این پوشش می توان برای زمینهای آماتور ورزشی استفاده کرد. زیرا چمن مصنوعی پوششی نرم بر روی زمین به وجود می آورد و اگر ورزشکار در حین ورزش زمین بخورد، هرگز دچار آسیب های جدی و یا شکستگی نمی شود. پوشش زمین در پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان به صورتی انجام پذیرفت که بر روی آن می توان ورزش‌های تنیس و والیبال را انجام داد. میله ها و توری که در این زمین می بینید پورتابل هستند و کارفرما می تواند برای انجام ورزش‌های دیگر میله ها و تور را جا به جا کند.

ویژگی های چمن مصنوعی رویال بلژیکی

ویژگی ها چمن مصنوعی رویال بلژیکی که در پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان به کار برده شد، به شرح زیرند:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

الیاف این چمن بلژیکی هستند و از آن می توان در فضاهای مسکونی نیز استفاده کرد. برای آشنایی با ویژگی های کلی و جامع این چمن می توانید به فروشگاه چمنزار وارد شوید.

قیمت چمن مصنوعی رویال بلژیکی در پروژه زمین والیبال

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی رویال بلژیکی و دیگر مدل های چمن مصنوعی به «فروشگاه چمن مصنوعی» وارد شوید.

گارانتی چمن مصنوعی رویال بلژیکی در پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی رویال بلژیکی در پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان ، ۳۶ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود. همچنین، شرکت چمنزار به مسئولین این زمین خاطر نشان کرد که الگوی استفاده از این زمین روزی ۶ ساعت است و اگر این الگو رعایت شود این چمن ۶ سال بدون آسیب دیدگی عمر می کند.

آیا می خواهید برای نصب چمن مصنوعی اقدام کنید؟

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزش‌های لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نصب و اجرای چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان چمنی که در پروژه چمن مصنوعی در زمین والیبال منطقه لواسان به کار برده شد چمن مصنوعی رویال بلژیکی است. این چمن یک چمن ۲۵ میل چند منظوره ورزشی است که با استفاده از روش نیمه اسپرت بر روی زمین نصب گردید. به زبان ساده […]