اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی سپیدار

ویژگی های مثبت مدل سپیدار برای این کاربری:

۱-ارتفاع الیاف مناسب

۲- پوشش حجمی

۳- تامین نرمی و ضربه گیری در کنار سختی و ویژگی های رفتاری مناسب برای ورزش تنیس


ویژگی های منفی مدل سپیدار برای این کاربری:

۱-‏نیاز به نگهداری در بازه های زمانی مشخص ‏

۲-لزوم استفاده از متریال پرکننده (شن سیلیس) ‏

چمن مصنوعی سپیدار


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

محل پروژه: کوه خوانسار

نصب و اجرای چمن مصنوعی تنیس- پروژه گلستان کوه خوانسار 

پروژه گلستان کوه یکی از مراکز گردشگری بسیار زیبا در منطقه خوانسار است. موقعیت جغرافیایی این ‏پروژه با شکوه یکی از جذابیت های توریستی آن است زمانی که در فضای ورزشی مجموعه ایستاده ایم می ‏توانیم رشته کوههای زاگرس و حتی سد زیبای خاکی واقع در ضلع جنوبی مجموعه را ببینیم و در بخش ‏غربی این مجموعه فضای ورزشی شامل فضای تنیس، والیبال، فوتبال گل کوچیک و بسکتبال قرار گرفته ‏است.

بنر ورزشی

 تصاویری که مشاهده می فرمایید مربوط به پروژه چمن مصنوعی تنیس- پروژه گلستان کوه خوانسار است. اگر تمایل دارید در مورد ویژگی های چمن مصنوعی اطلاعات کسب کنید، می توانید مقاله چمن مصنوعی تنیس را مطالعه کنید. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل سپیدار استفاده شد.

چمن مصنوعی سپیدار در پروژه چمن مصنوعی تنیس- پروژه گلستان کوه خوانسار

صاحب پروژه چمن مصنوعی تنیس- پروژه گلستان کوه خوانسار در مورد انتخاب چمن مصنوعی بسیار حساس بود. زیرا می خواست بهترین محصول را برای پروژه خود انتخاب کند. شرکت چمنزار پس از بررسی های لازم چمن مصنوعی سپیدار را برای این پروژه انتخاب کرد. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

  • چمن مصنوعی سپیدار ارتفاع الیاف مناسب دارد.
  • تراکم چمن مصنوعی سپیدار مناسب زمین تنیس است.
  • برگهای چمن مصنوعی بسیار نرم هستند و ضربه گیری بالایی دارند. این امر در بازی تنیس اهمیت زیادی دارد.

آیا چمن مصنوعی نیاز به نگهداری دارد؟

یکی از مواردی که شرکت چمنزار به صاحبان پروژه از جمله صاحب پروژه چمن مصنوعی تنیس- پروژه گلستان کوه خوانسارگوشزد کرد در مورد نگهداری چمن مصنوعی است. اگر مراقبت های لازم از چمن مصنوعی به خوبی صورت نگیرد، چمن مصنوعی به زودی از بین می رود. راهکارهای مناسب برای نگهداری از چمن مصنوعی به شرح زیر هستند:

  • چمن مصنوعی باید حداقل دو هفته یکبار شسته شود.
  • توصیه می شود حداقل ماهی یکبار سطح چمن فرچه زده شود.
  • تزریق مجدد سیلیس و گرانول به صورت سالیانه باید صورت گیرد.

شستشو چمن مصنوعی تنیس- پروژه گلستان کوه خوانسار

شرکت چمنزار به صاحب این پروژه پیشنهاد داد که از دستگاه واتر جت برای شستشو چمن استفاده کند. این دستگاه آب را با هوا ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی چمن مصنوعی می ریزد. آب پودر شده به لایه های زیرین چمن مصنوعی نفوذ می کند و تمام آلودگی ها را از بین می برد. همچنین، می توان از آبشویی برای تمیز کردن چمن مصنوعی استفاده کرد. اما با توجه به این موضوع که متراژ زمین در این پروژه زیاد بود آبشویی باعث هزینه های زیاد می شود و این امر مقرون به صرفه نیست.

آیا در این پروژه از سیلیس و گرانول استفاده شد؟

با توجه به این موضوع که برگ های این چمن باید در برابر کوبش مقاوم بشوند، از سیلیس و گرانول در میان برگ های چمن مصنوعی سپیدار در پروژه چمن مصنوعی تنیس- پروژه گلستان کوه خوانسار استفاده شد. این امر سبب می شود که طول عمر چمن مصنوعی افزایش پیدا کند و این امر برای صاحب این پروژه اهمیت بسیار زیادی داشت.

گارانتی چمن مصنوعی تنیس- پروژه گلستان کوه خوانسار

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی تنیس-پروژه گلستان کوه خوانسار ۲۴ ماه ضمانت ارائه داد. در نتیجه تمامی مشتریان با خیال راحت می توانند می توانند چمن مصنوعی مورد نیاز خود را سفارش دهند و خرید امنی را تجربه کنند.

شرکت چمنزار، شرکتی پیشرو در زمینه نصب چمن مصنوعی

در پایان پروژه چمن مصنوعی تنیس-پروژه گلستان کوه خوانسار صاحب پروژه رضایت کاملی از نحوه انجام این کار داشت و این امر برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد و همواره تلاش می کند تا بهترین ها را برای مشتریانش انجام دهد و رضایت آنها را جلب کند.

نصب و اجرای چمن مصنوعی تنیس- پروژه گلستان کوه خوانسار  پروژه گلستان کوه یکی از مراکز گردشگری بسیار زیبا در منطقه خوانسار است. موقعیت جغرافیایی این ‏پروژه با شکوه یکی از جذابیت های توریستی آن است زمانی که در فضای ورزشی مجموعه ایستاده ایم می ‏توانیم رشته کوههای زاگرس و حتی سد زیبای خاکی واقع […]