اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی سپیدار

ویژگی های مثبت مدل سپیدار برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر ضربه و فشار
  • طول عمر بالا

چمن مصنوعی سپیدار


محل پروژه: مهر شهر کرج

اجرای زمین تنیس مهرشهر کرج

پروژه زمین تنیس مهرشهر کرج یکی از مهمترین پروژه های شرکت چمنزار است. در این پروژه، از چمن مصنوعی مدل سپیدار استفاده گردید که الیاف آن مقاومت بالایی در برابر ضربه و کوبش دارند و فضای سبز و یک دستی را به وجود می آورند. شرکت چمنزار تلاش کرد این پروژه را با وسواس خاص پیش ببرد و در پایان کارفرما رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت.

چرا از چمن سپیدار استفاده گردید؟

چمن سپیدار یکی از بهترین چمن هایی است که برای استفاده در زمین تنیس پیشنهاد می گردد. این چمن سطح یک دستی دارد و در برابر کوبش مقاوم است. از این چمن می توان در محیط های سردسیر و گرمسیر استفاده کرد و بافت آن هیچ گونه آسیبی نمی بیند.

تماس با شرکت چمنزار

آیا این چمن لیز است؟

یکی از نگرانی های صاحب پروژه زمین تنیس در این باره بود که در زمان بازی بر روی چمن پایشان لیز نخورد. بهتر است بدانید شرکت چمنزار در زمان نصب چمن سیلیس در بین الیاف چمن تزریق می کند. در نتیجه، الیاف چمن هرگز باعث سرخوردگی نمی شوند.

روش نصب چمن

با توجه به این موضوع که پشت بام ایزو گام است، باید به روش نصب توجه ویژه ای شود. نصابانی که در این پروژه حضور داشتند، از لایه ژئوتکس استفاده کردند. لایه ژئوتکس یک لایه نمدی شکل است که بر روی ایزوگام نصب می گردد و از تماس مستقیم با چمن جلوگیری می کند. چمن با استفاده از نوار چسب مخصوص به این لایه متصل می گردد. رول های چمن به گونه ای در کنار یکدیگر نصب می شوند که جای برش باقی نمی ماند و این امر باعث می شود تا ظاهر یکدست و زیبای چمن حفظ شود.

خط کشی چمن مصنوعی

همانطور که می دانید، زمین چمن مصنوعی تنیس باید خط کشی شود تا تنیسورها بتوانند بر روی آن بازی کنند. اما این پشت بام ابعاد استانداری برای زمین تنیس نداشت. در نتیجه، خط کشی طبق اصول استاندارد و قوانین فدارسیون جهانی تنیس صورت نگرفت.

اجرای زمین تنیس مهرشهر کرج پروژه زمین تنیس مهرشهر کرج یکی از مهمترین پروژه های شرکت چمنزار است. در این پروژه، از چمن مصنوعی مدل سپیدار استفاده گردید که الیاف آن مقاومت بالایی در برابر ضربه و کوبش دارند و فضای سبز و یک دستی را به وجود می آورند. شرکت چمنزار تلاش کرد این