چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع::10 mm
کارفرما::جناب آقای نبوی، مدیریت آتلیه عکاسی
مساحت پروژه::150 متر

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro


چمن مصنوعی حریر

ویژگی­ های مثبت چمن مصنوعی حریر برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • شستشوی آسان
  • رنگ تیره
  • قیمت بسیار مناسب

پهن کردن چمن مصنوعی در آتلیه عکاسی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نمونه کار چمن مصنوعی در آتلیه عکاسی

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در آتلیه عکاسی گردید. البته ذکر این موضوع حایز اهمیت است که در این آتلیه رول‌های چمن مصنوعی پهن شدند و درزهای آن به یکدیگر متصل نشدند. دلیل این امر این است که کارفرما ترجیح می‌داد تا این چمن پوتابل و قابل حمل باشد تا بتوانند برای فضاسازی در عکس‌های متفاوت چمن را پهن و یا جمع کنند. متراژ این پروژه حدود ۱۵۰ متر بود و از چمن مصنوعی مدل حریر در این پروژه استفاده گردید.

 

ویژگی‌های چمن مصنوعی حریر برای پهن در آتلیه عکاسی

از ویژگی‌های منحصر به فرد چمن حریر می‌توان به حالت برگشت پذیری الیاف آن اشاره کرد. وقتی بر روی این چمن راه می‌روید این الیاف مجددا به حالت اولیه باز می‌گردند.  طول عمر این چمن بسیار بالاست. اگر این چمن در برابر تابش مستقیم آفتاب باشد، طول عمر آن به طور میانگین ۶ سال است، اما اگر این چمن در فضایی مورد استفاده قرار گیرد که در برابر تابش مستقیم آفتاب نیست ۱۰ سال عمر می‌کند. الیاف این چمن حالت V شکل دارند. الیاف V شکل سبب می‌شوند که مقاومت این چمن در برابر کوبش و لگدمال شدن بالا رود. این چمن، بکینگ (لایه زیرین) ۴ لایه دارد و چمنی سه بافت است. رنگ این چمن مشابه چمن طبیعی است و حس طبیعت و فضای سبز را در محیط به وجود می‌آورد.

اگر بخواهیم نگاهی کلی به ویژگی‌های چمن مصنوعی مدل حریر داشته باشیم، این ویژگی‌ها به صورت زیرند:

  • مقاوم در برابر کوبش
  • خاصیت برگشت پذیری الیاف
  • بکینگ ۴ لایه
  • الیاف V شکل
  • چمن مصنوعی سه بافت
  • طول عمر بالا

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این چمن قیمت بسیار مناسب آن است.

 

شستشو چمن مصنوعی آتلیه عکاسی

گروه چمنزار به مسئولین این آتلیه در مورد روش شستشو چمن مصنوعی مشاوره داد. برای شستشو این چمن نیاز به تمهیدات خاصی نیست. برای تمیز کردن آن می‌توان روی این چمن را جارو برقی کشید، سپس با استفاده از جاروی تی بر خلاف جهت الیاف آن را جارو کرد. همچنین گروه چمنزار به مسئولین این آتلیه پیشنهاد داد که اگر می‌خواهند از مواد شوینده برای پاک کردن سطح چمن استفاده کنند می‌توانند با استفاده از دستمال نم‌دار و شامپو فرش سطح این چمن را دستمال بکشند.

 

قیمت چمن مصنوعی حریر برای آتلیه عکاس

برای اطلاع از قیمت این چمن و انواع دیگر چمن مصنوعی می‌توانید به فروشگاه چمنزار وارد شوید.

 

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.