نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت

پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت یکی از زیباترین پروژه های شرکت چمنزار است که با مهارت و دقت بسیار زیادی به اجرا درآمد و توانست زیبایی خاصی را در ویلای آقای لواسانی به وجود بیاورد. همانطور که در تصاویر مشاهد می کنید این پروژه متراژ زیادی داشت و شرکت چمنزار توانست مسیر را به خوبی پیش ببرد و رضایت آقای لواسانی را جلب کند. متراژ این پروژه حدود ۲۲۰ متر بود و در آن از چمن مصنوعی رویال ۲۰ استفاده گردد.

ویژگی های چمن مصنوعی رویال ۲۰

شاید اکنون این سوال برای شما پیش بیاید که کدام ویژگی ها در چمن مصنوعی رویال سبب شده است تا این چمن در پروژه چمن مصنوعی فوتبالی ویلا کلاردشت مورد استفاده قرار گیرد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تراکم این چمن بسیار بالاست و همین امر قدرت آن را در برابر کوبش و فشار بالا می برد. در نتیجه، بدون هیچ گونه نگرانی از این چمن می توان استفاده کرد. به همین دلیل آقای لواسانی، صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت، ترغیب شد تا این چمن را سفارش دهد.

بنر ورزشی

یکی دیگر از ویژگی های این چمن مقاومت آن در برابر نور خورشید است. این چمن در برابر اشعه های مضر نور خورشید رنگ پریده نمی شود و ظاهر خود را از دست نمی دهد. چمن رویال ظاهری مشابه به چمن طبیعی دارد و وقتی بر روی زمین پهن می شود نمی توان تفاوتی را میان چمن مصنوعی و چمن طبیعی قائل شد. تمامی این موارد سبب شدند که چمن مصنوعی رویال برای پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت مورد استفاده قرار گیرد.

آیا رطوبت به چمن مصنوعی آسیب وارد می کند؟

همانطور که می دانید کلاردشت ناحیه ای است که رطوبت هوا در آنجا زیاد است، به همین دلیل صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت در این مورد نگرانی داشت نکند رطوبت به چمن مصنوعی آسیب وارد کند. شرکت چمنزار صاحب پروژه مشاوره داد که چمن های مصنوعی این شرکت دارای مقاومت سرمایشی و گرمایشی بالایی هستند و سرما،گرما و رطوبت هرگز به چمن مصنوعی آسیب وارد نمی کنند. در نتیجه از این چمن ها بدون هیچ گونه نگرانی در تمامی نقاط کشور می توان استفاده کرد!

روش نصب چمن مصنوعی فوتبال

شرکت چمنزار به استانداردهای بین المللی در نصب چمن مصنوعی پایبند است و تلاش می کند تا چمن هایش را به بهترین شکل نصب و اجرا کند. روش نصب چمن مصنوعی فوتبال در این ویلا به صورت زیر بود:

  • ابتدا لایه ژئوتکستایل بر روی زمین نصب گردید.
  • چمن مصنوعی با نوارهای مخصوص به لایه ژئوتکستایل متصل گردید.
  • لایه ژئوتکستایل طول عمر و انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می برد.

استفاده از چمن مصنوعی رویال در پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت بر روی پله ها

همانطور که در تصاویر نگاه می کنید چمن مصنوعی بر روی پله که از سطوح شکسته به حساب می روند نصب گردید و این امر باعث شد تا ایمنی پله ها بالا رود. الیاف این چمن بسیار نرم هستند و اگر شما بدون پوشش پا بر روی آنها راه بروید هرگز پایتان آسیب نمی بیند و امکان لغزش وجود ندارد. استفاده از چمن مصنوعی بر روی پله ها ضریب امنیت محیط را بالا می برد و این امر اهمیت بسیار زیادی دارد.

شرکت چمنزار، شرکتی پیشرو در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی

در پایان پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت، صاحب پروژه رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت. شرکت چمنزار سالیان متعددی است که در این زمینه فعالیت دارد و تا به حال توانسته است پروژه های زیادی را با موفقیت به اتمام برساند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت یکی از زیباترین پروژه های شرکت چمنزار است که با مهارت و دقت بسیار زیادی به اجرا درآمد و توانست زیبایی خاصی را در ویلای آقای لواسانی به وجود بیاورد. همانطور که در تصاویر مشاهد می کنید این پروژه متراژ […]