نصب و اجرای پروژه فوتبال ویلا کلاردشت

پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت یکی از زیباترین پروژه های شرکت چمنزار است که با مهارت و دقت بسیار زیادی به اجرا درآمد و توانست زیبایی خاصی را در ویلای آقای لواسانی به وجود بیاورد. همانطور که در تصاویر مشاهد می کنید این پروژه متراژ زیادی داشت و شرکت چمنزار توانست مسیر را به خوبی پیش ببرد و رضایت آقای لواسانی را جلب کند. متراژ این پروژه حدود ۲۲۰ متر بود و در آن از چمن مصنوعی رویال ۲۰ استفاده گردد.

ویژگی های چمن مصنوعی رویال ۲۰

شاید اکنون این سوال برای شما پیش بیاید که کدام ویژگی ها در چمن مصنوعی رویال سبب شده است تا این چمن در پروژه ویلا کلاردشت مورد استفاده قرار گیرد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تراکم این چمن بسیار بالاست و همین امر قدرت آن را در برابر کوبش و فشار بالا می برد. در نتیجه، بدون هیچ گونه نگرانی از این چمن می توان استفاده کرد. به همین دلیل آقای لواسانی، صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت، ترغیب شد تا این چمن را سفارش دهد.

بنر ورزشی

نصب و اجرای پروژه فوتبال ویلا کلاردشت پروژه چمن مصنوعی فوتبال ویلا کلاردشت یکی از زیباترین پروژه های شرکت چمنزار است که با مهارت و دقت بسیار زیادی به اجرا درآمد و توانست زیبایی خاصی را در ویلای آقای لواسانی به وجود بیاورد. همانطور که در تصاویر مشاهد می کنید این پروژه متراژ زیادی داشت