چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی تزئینی لنداسکیپ، آرامشی بادوام

با چمن مصنوعی تزئینی (عضو جدید خانواده فضای سبز) متفاوت از گذشته، آشنا شوید چمن مصنوعی در طی سال‌های اخیر راه‌های زیادی را جهت بهبودی طی کرد و تولید کنندگان این محصول نیز شیوه‌های متعددی را تست کردند تا نزدیکترین گزینه به چمن طبیعی را تولید کنند. امروز باید گفت هیچ کس هرگز فکر نمی‌کرد که چمن مصنوعی تزیینی با احساس کاملاً طبیعی، بسیاری از چشم اندازها را تحت‌الشعاع زیبایی‌های خود قراردهند. جالب است بدانید این روند رو به رشد در چمن‌های مصنوعی تزئینی زیبایی‌های بصری بسیاری را در چشم اندازهای مسکونی، تجاری، باغ‌ها و باغ‌تالارها گسترده کرده است.

ورود چمن مصنوعی به دنیای طراحی و دیزاین

با ورود چمن مصنوعی به دنیای طراحی و دیزاین تغییرات زیادی در این حوزه به وجود آمده است. چمن مصنوعی با تداعی حس طبیعت باعث به وجود آمدن آرامش در محیط می‌شود. این چمن  بسیاری از چشم اندازها را تحت‌الشعاع زیبایی‌ خود قرار می‌دهد و سبب به وجود آمدن زیبایی‌ بصری بسیاری در چشم اندازهای مسکونی، تجاری، باغ‌ها و باغ‌تالارها می‌شود. این محصولات به صورت پاییزه و بهاره تولید می‌شوند و با زیبایی منحصر به فرد خود محیط را به محیطی لوکس تبدیل می‌کنند.

چمن مصنوعی بهاره چمنی است که رنگ سبز روشن و زیبایی دارد. چمن مصنوعی پاییزه ظاهر چمن مصنوع طبیعی را در محیط تداعی می‌کند و یا دآور چرخه عمر چمن طبیعی است. هر یک از این چمن‌ها می‌توانند با توجه به ویژگی‌های محیط مورد استفاده قرار بگیرند.

در حال حاضر شما می‌توانید بهترین نوع از انواع چمن تزئینی را انتخاب کنید و آن را در کاربری مورد نظرتان به اجرا درآورید. ما حاضریم برای آرامش شما در این مسیر تلاش کنیم. لطفاً قبل از خرید چمن مصنوعی بخش‌های زیر را مطالعه بفرمایید.

آیا از چمن مصنوعی تزیینی برای پوشش مدارس می توان استفاده کرد؟

کاربرد چمن مصنوعی تزئینی برای مدارس بدون شک چمن مصنوعی بهترین پوشش برای حیاط مدارس است.

چمن مصنوعی منازل مسکونی

استفاده از چمن مصنوعی در منازل مسکونی همراه لحظه‌های خوب زندگی

چمن مصنوعی فضای شهری

شهر ما چمنزار ما تمامی مطالعات مزایای وجود فضای سبز را بر بهبود سلامت جسمانی و روانی افراد اثبات کرده‌اند.

چمن‌های مصنوعی تزئینی هماهنگ با طبیعت

چمن‌های مصنوعی تزئینی چمنزار هماهنگ با طبیعت طراحی گردیدند تا بتوانید با ذهنی آرام و حال خوب از محیط زیست خود لذت ببرید، بنابراین با توجه به موضوع زیبایی شناسی چمن مصنوعی، اجازه دهید شما را با مطالب تخصصی و جدید در این خصوص همراهی کنیم:

موارد در چمن مصنوعیاگر در مناطق پربارش زندگی می‌کنید که موجب رشد بی وقفه چمن طبیعی می‌شود،می‌توانید از چمن‌های مصنوعی زهکش‌دار با سیستم اجرایی بر روی سطح شنی(نفوذ پذیر) استفاده کنید.

موارد در چمن مصنوعی اگر چمن مصنوعی را برای باغ استفاده می‌کنید این موضوع را بدانید که امکان کاشت درخت بر روی آن وجود دارد. به شرطی که یک حلقه از چمن را برای کاشت و آبیاری جدا کنید.

موارد در چمن مصنوعی برخی از مدل‌های چمن مصنوعی با الیاف لطیف تر و تراکمی‌تر برای محیط بازی کودکان طراحی شده است تا بتوانید دویدن و غلت خوردن کودک‌تان را با لذت بر روی چمن‌های مصنوعی مشاهده کنید.

موارد در چمن مصنوعی اگر از چمن مصنوعی دکوراتیو برای مناطق پر تردد استفاده می‌کنید، این امکان وجود دارد که با تزریق متریال پرکننده سیلیس در بین الیاف، مقاومت چمن‌های مصنوعی را در برابر کوبیده شدن افزایش داد.

موارد در چمن مصنوعیجالب است بدانید چمن‌های مصنوعی نسل جدید دارای بافتی متشکل از سه نوع الیاف و تارهای ابریشمی هستند تا برای ما تداعی کننده چرخه زندگی چمن‌های طبیعی باشند.

موارد در چمن مصنوعی ما بایستی از فناوری مینت تشکر کنیم که با وجود آن بر روی برگ‌های چمن مصنوعی تزئینی برگشت نور به حداقل رسیده و ظاهر براق و پلاستیکی را از چمن گرفته است.

از چمن مصنوعی تزیینی در چه محیط‌هایی می‌توان استفاده کرد؟

همانطور که از نام این چمن پیداست، چمن مصنوعی تزیینی برای تزیین و زیباسازی محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نتیجه شما در طراحی تمامی فضاها می‌توانید از این محصول استفاده کنید. به طور کلی چمن مصنوعی تزیینی برای پوشش فضاهای زیر پیشنهاد می‌شود:

  • باغ ویلا و باغ تالار
  • تراس خانه و یا محل کار
  • حیاط خانه و یا محل کار
  • فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها و ویترین مغازه‌ها
  • پوشش سطوح اتاق مانند اتاق کودک، سالن پذیرایی و غیره

برای استفاده از چمن‌ مصنوعی تزیینی به این نکات توجه داشته باشید!

اگر می‌خواهید از چمن مصنوعی تزیینی در فضاهای زیر استفاده کنید به مطالب زیر دقت داشته باشید:

  • اگر در مناطق پربارش زندگی می‌کنید که موجب رشد بی وقفه چمن طبیعی می‌شود،می‌توانید از چمن‌های مصنوعی زهکش‌دار با سیستم اجرایی بر روی سطح شنی(نفوذ پذیر) استفاده کنید.
  • اگر چمن مصنوعی را برای باغ استفاده می‌کنید، این موضوع را بدانید که امکان کاشت درخت بر روی آن وجود دارد. به شرطی که یک حلقه از چمن را برای کاشت و آبیاری جدا کنید.
  • برخی از مدل‌های چمن مصنوعی لطیف تر و تراکمی‌ زیادی دارند و برای استفاده در محیط بازی کودکان مناسب هستند.
  • اگر از چمن مصنوعی تزئینی برای مناطق پر تردد استفاده می‌کنید، این امکان وجود دارد که با تزریق متریال پرکننده سیلیس در بین الیاف، مقاومت چمن‌های مصنوعی را در برابر کوبیده شدن افزایش دهید.
  • جالب است بدانید چمن‌های مصنوعی نسل جدید دارای بافتی متشکل از سه نوع الیاف و تارهای ابریشمی هستند تا تداعی کننده چرخه زندگی چمن‌های طبیعی باشند.

چگونه چمن مصنوعی تزیینی را تمیز کنیم؟

به طور کلی تمیز کردن چمن مصنوعی بسیار ساده است و نیاز به وسایل خاصی ندارد. اگر این چمن در محیط محدودی مانند تراس مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌توانید با جاروبرقی آن را جارو کنید و سپس با دستمال مرطوب و پاک کننده فرش آن را تمیز کنید. اگر این محصول در فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، باید از دستگاه واترجت استفاده کنید. دستگاه واترجت دستگاهی شبیه به جارو برقی است که آب را با فشار زیاد بر روی سطح چمن می‌ریزد و آلودگی را از آن پاک می‌کند.

انواع چمن مصنوعی تزیینی را از چمنزار بخواهید!

هنگامی که تصمیم به خرید چمن تزیینی می‌گیرید، باید بدانید که ممکن است این کار دشوار و گیج‌کننده باشد، بوِیژه زمانی‌که شما با مباحثی مانند عدد تراکم، دیتکس، وزن الیاف و یا ارتفاع الیاف رو به رو می‌شوید. با این حال برای راحتی انتخاب شما، تیم چمنزا یک لیست از محبوب‌ترین چمن‌های مصنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. بهتر است برای انتخاب بهترین چمن مصنوعی به حس خود اعتماد داشته باشید!

سخن مشاور

هنگامی که تصمیم به خرید چمن تزئینی می‌گیرید، باید بدانید که ممکن است این کار دشوار و گیج‌کننده باشد، بوِیژه زمانی‌که شما در مقایسه اعداد چمن مصنوعی مانند عدد تراکم، دیتکس، وزن الیاف و یا ارتفاع الیاف قرار می‌گیرید. با این حال برای راحتی انتخاب شما، ما یک لیست از محبوب‌ترین چمن‌های مصنوعی را برای شما آماده کرده‌ایم تا با آرامش بیشتری آنها را مورد بررسی قرار دهید.

نکته:

بهتر است برای انتخاب بهترین چمن مصنوعی دکوراتیو بیشتر از حستون کمک بگیرید، ما هم این کار را برای خریدهای عمده انجام می‌دهیم.

چمن مصنوعی ماهونیا

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵ ملانژ

این چمن رنگ سبز و پر انرژی دارد و برای استفاده در فضاهای تزیینی مانند تراس و یا روف گاردن پیشنهاد …

هر متر مربع125,000 تومان
چمن مصنوعی مدل اسپریت

چمن مصنوعی مدل اسپریت ۲۵

چمن مصنوعی اسپریت چمنی دو بافت با ترکیب رنگ سبز تیره و روشن است. از ویژگی های مهم این چمن می توان …

هر متر مربع210,000 تومان
چمن مصنوعی مدل وندا ۷۰۰

چمن مصنوعی مدل وندا ۷۰۰

این چمن چمنی سه بافت با تراکم بالاست. این چمن ظاهری زیبا دارد و قیمت آن بسیار مناسب است.

هر متر مربع160,000 تومان
9865