چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵۷۷۳۲-٠٢١

چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی تزئینی لنداسکیپ، آرامشی بادوام

با چمن مصنوعی تزئینی (عضو جدید خانواده فضای سبز) متفاوت از گذشته، آشنا شوید چمن مصنوعی در طی سالهای اخیر راه‌های زیادی را جهت بهبودی طی کرد و تولید کنندگان این محصول نیز شیوه‌های متعددی را تست کردند تا نزدیکترین گزینه به چمن طبیعی را تولید کنند. امروز باید گفت هیچ کس هرگز فکر نمی‌کرد که چمن مصنوعی تزیینی با احساس کاملاً طبیعی، بسیاری از چشم اندازها را تحت‌الشعاع زیبایی‌های خود قراردهند. جالب است بدانید این روند رو به رشد در چمن‌های مصنوعی تزئینی زیبایی‌های بصری بسیاری را در چشم اندازهای مسکونی، تجاری، باغ‌ها و باغ‌تالارها گسترده کرده است.

در حال حاضر شما می‌توانید بهترین نوع از انواع چمن تزئینی را انتخاب کنید و آن را در کاربری مورد نظرتان به اجرا درآورید. ما حاضریم برای آرامش شما در این مسیر تلاش کنیم. لطفاً قبل از خرید چمن مصنوعی بخش‌های زیر را مطالعه بفرمایید.

چمن مصنوعی تزئینی برای مدارس

کاربرد چمن مصنوعی تزئینی برای مدارس بدون شک بهترین پوشش برای حیاط مدارس Related Posts:چمن مصنوعی مناسب برای مدارستاریخچه چمن مصنوعی تزئینیچمن مصنوعی تزئینیچمن مصنوعی مدارسرفع مشکل چمن مصنوعی مدارستأثیر چمن مصنوعی بر مدارسسفارشات چمن مصنوعی مدارس تهرانپرسش و پاسخ اجرای چمن مصنوعی در مدارس

چمن مصنوعی منازل مسکونی

استفاده از چمن مصنوعی در منازل مسکونی همراه لحظه‌های خوب زندگی Related Posts:چمن مصنوعی از کجا بخرم ؟ چمن مصنوعی در اصفهان مشهد و…بهترین چمن مصنوعی کدام است؟ مقایسه شش چمن پرفروش بازارچمن مصنوعی برند مانا چمنچمن مصنوعی مدارسفروشگاه آنلاین چمن مصنوعیچمن مصنوعی در باغ تالارچمن مصنوعی برای مراکز تفریحیچمن مصنوعی تراس و بالکن

چمن مصنوعی فضای شهری

شهر ما چمنزار ما تمامی مطالعات مزایای وجود فضای سبز را بر بهبود سلامت جسمانی و روانی افراد اثبات کرده‌اند. Related Posts:فضای ورزشی شخصیچمن مصنوعی از کجا بخرم ؟ چمن مصنوعی در اصفهان مشهد و…بهترین چمن مصنوعی کدام است؟ مقایسه شش چمن پرفروش بازارچمن مصنوعی برند مانا چمنچمن مصنوعی مدارسفروشگاه آنلاین چمن مصنوعیچمن مصنوعی در […]

چمن‌های مصنوعی تزئینی هماهنگ با طبیعت

چمن‌های مصنوعی تزئینی چمنزار هماهنگ با طبیعت طراحی گردیدند تا بتوانید با ذهنی آرام و حال خوب از محیط زیست خود لذت ببرید، بنابراین با توجه به موضوع زیبایی شناسی چمن مصنوعی، اجازه دهید شما را با مطالب تخصصی و جدید در این خصوص همراهی کنیم:

موارد در چمن مصنوعیاگر در مناطق پربارش زندگی می‌کنید که موجب رشد بی وقفه چمن طبیعی می‌شود،می‌توانید از چمن‌های مصنوعی زهکش‌دار با سیستم اجرایی بر روی سطح شنی(نفوذ پذیر) استفاده کنید.

موارد در چمن مصنوعی اگر چمن مصنوعی را برای باغ استفاده می‌کنید این موضوع را بدانید که امکان کاشت درخت بر روی آن وجود دارد. به شرطی که یک حلقه از چمن را برای کاشت و آبیاری جدا کنید.

موارد در چمن مصنوعی برخی از مدل‌های چمن مصنوعی با الیاف لطیف تر و تراکمی‌تر برای محیط بازی کودکان طراحی شده است تا بتوانید دویدن و غلت خوردن کودک‌تان را با لذت بر روی چمن‌های مصنوعی مشاهده کنید.

موارد در چمن مصنوعی اگر از چمن مصنوعی تزئینی برای مناطق پر تردد استفاده می‌کنید، این امکان وجود دارد که با تزریق متریال پرکننده سیلیس در بین الیاف، مقاومت چمن‌های مصنوعی را در برابر کوبیده شدن افزایش داد.

موارد در چمن مصنوعیجالب است بدانید چمن‌های مصنوعی نسل جدید دارای بافتی متشکل از سه نوع الیاف و تارهای ابریشمی هستند تا برای ما تداعی کننده چرخه زندگی چمن‌های طبیعی باشند.

موارد در چمن مصنوعی ما بایستی از فناوری مینت تشکر کنیم که با وجود آن بر روی برگ‌های چمن مصنوعی تزئینی برگشت نور به حداقل رسیده و ظاهر براق و پلاستیکی را از چمن گرفته است.

سخن مشاور

هنگامی که تصمیم به خرید چمن تزئینی می‌گیرید، باید بدانید که ممکن است این کار دشوار و گیج‌کننده باشد، بوِیژه زمانی‌که شما در مقایسه اعداد چمن مصنوعی مانند عدد تراکم، دیتکس، وزن الیاف و یا ارتفاع الیاف قرار می‌گیرید. با این حال برای راحتی انتخاب شما، ما یک لیست از محبوب‌ترین چمن‌های مصنوعی را برای شما آماده کرده‌ایم تا با آرامش بیشتری آنها را مورد بررسی قرار دهید.

نکته:

بهتر است برای انتخاب بهترین چمن مصنوعی تزئینی بیشتر از حستون کمک بگیرید، ما هم این کار را برای خریدهای عمده انجام می‌دهیم.

Off چمن مصنوعی ماهونیا 15

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

  • اوّلین نمونه­‌ی چمن مصنوعی تمام ایرانی وارد بازار شد!
هر متر مربع:

117,000 تومان 105,000 تومان
چمن مصنوعی مدل اسپریت

چمن مصنوعی مدل اسپیریت

چمن مصنوعی مدل اسپیریت تداعی کننده طراوت و شادابی طبیعت می‌باشد.

هر متر مربع:

150,000 تومان
چمن مصنوعی وندا 700

چمن مصنوعی مدل وندا ۷۰۰

چمن مصنوعی مدل وندا ۷۰۰ گرم همزمان با نمونه چمن وندا ۹۰۰ گرم این محصول وارد بازار شده. هر متر مربع:

125,000 تومان
5536
WhatsApp chat