نگاهی به دامنه گسترده و بعضا عجیب استفاده متنوع از چمن مصنوعی

استفاده متنوع از چمن مصنوعی

چمن مصنوعی، از زمین فوتبال تا لاک جیغ!

پیش از این درباره‌ی چمن مصنوعی و کابری های خاص صحبت کردیم، اکنون می‌خواهیم بیشتر در این‌باره و استفاده متنوع از چمن مصنوعی بگوییم. زندگی امروزه بشر با تنوّع و کثرت همراه است. ایده های خلّاقانه را می توان در جزئی‌ترین مسائل زندگی روزمره، مشاهده کرد. همین ایده های خلّاق، بازار صنایع مختلف را رونق بخشیده و توجّه مشتریان را به محصولات و خدمات گوناگون جلب کرده است. یکی از این موارد استفاده از کاور چمن مصنوعی به عنوان ضربه گیر موبایل است! بله درست متوجه شدید، چمن مصنوعی به عنوان کاوری برای ضربه گیر موبایل! این روزها این مورد را به ویژه در شهرهای بزرگ و پایتخت می‌توان مشاهده کرد.

چمن مصنوعی کاور موبایل

کافی است به پاساژ علاء الدّین بروید تا به چشم خود ببینید که در بعضی فروشگاه های تلفن همراه، یکی از آپشن‌های کاور موبایل، همین چمن مصنوعی است! اما جالب‌تر این است که بدانید استفاده از چمن مصنوعی به عنوان کاور تلفن همراه، تنها کاربرد عجیب این محصول در زندگی روزمره مردم نیست. درواقع به موارد زیادی می‌توان اشاره کرد که در آنها چمن مصنوعی از کاربرد رایج خود فاصله گرفته و صرفاً محدود به زمین های ورزشی یا پارک‌ها نشده است.

 

مرور برخی از موارد رایج استفاده متنوع از چمن مصنوعی

شناخته شده‌ترین مورد استفاده از چمن مصنوعی در زمین های ورزشی، چمن مصنوعی در زمین فوتبال است و از جمله مهم ترین مزایای استفاده از چمن مصنوعی در زمین های ورزشی نیز ضد لغزندگی بودن آن است. ویژگی‌ای که در نهایت بر روی کیفیت بهتر بازی بازیکنان تاثیرگذار است. استفاده از چمن مصنوعی در زمین بازی کودکان، دیگر موردی است که برای خانواده‌ها اهمّیت دارد. عدم ایجاد حساسیت این محصول، آن را به گزینه‌ای محبوب در میان خانواده‌ها تبدیل کرده است. استفاده از این چمن همچنین در زمین‌های بازی فضای بسته نیز روز به روز در حال افزایش است. سرسبزی یکنواخت چمن مصنوعی در فضاهای بسته‌ای که نور خورشید به آن راه ندارد، حس خوبی به افراد می‌دهد به خصوص که می‌توان با استفاده از این چمن، بازی‌های معمولی را که در فضای باز انجام می‌دهیم، در فضای بسته نیز انجام دهیم.

پیشنهاد می‌کنیم حتما درباره‌ی چمن مصنوعی در محیط های سربسته بخوانید.

چمن مصنوعی در زمین بازی بچه‌ها در فضاهای بسته نیز بسیار متداول شده است. مثلاً در مراکز خرید چند طبقه که یکی از این طبقات را به محلّی برای بازی بچه‌ها اختصاص داده اند، می‌توانیم شاهد حضور چمن مصنوعی به عنوان کفپوش زمین بازی یا حتّی روکش مبل‌ها باشیم. استفاده از چمن مصنوعی در باشگاه های ورزشی سربسته نیز باب شده است. به خصوص که نصب این محصول در باشگاه های ورزشی مثل باشگاه های پرورش اندام می تواند از آسیب‌های وارده به زمین باشگاه به خاطر افتادن وزنه‌ها روی زمین جلوگیری کند. به علاوه، این نوع چمن، حس فضاهای ورزشی باز را نیز به ورزشکاران منتقل می‌کند و در روحیه و عملکرد ورزشی آنها موثر است.

استفاده های تعجب آور از چمن مصنوعی!

استفاده متنوع از چمن مصنوعی
استفاده متنوع از چمن مصنوعی
استفاده متنوع از چمن مصنوعی
استفاده متنوع از چمن مصنوعی
استفاده متنوع از چمن مصنوعی
استفاده متنوع از چمن مصنوعی

استفاده از چمن مصنوعی در دمپایی و صندل، شاید عجیب به نظر برسد ولی همانند موارد استفاده بعضا عجیبی که به آنها اشاره کردیم، چمن مصنوعی در این مورد نیز می‌تواند حسی از جنس متفاوت بودن و خلاقیت را به افراد بدهد، به خصوص که احیانا پوشیدن این نوع صندل‌ها چنان راحت و لذت بخش است که گویی روی ابرها راه می‌روند! روکش صندلی، رومیزی، قفسه‌ها و طاقچه‌ها، روکش توالت فرنگی، کیف زنانه ساخته شده از چمن مصنوعی، لاک ناخن با بافت و ساختاری برگرفته از چمن مصنوعی، کاغذ دیواری، تشک و محل خواب حیوانات خانگی(چمن مصنوعی برای سگ)، کفپوش حاشیه استخر، پوشش یا کاور وسایل نقلیه نیز از دیگر موارد کاربرد این محصول در زندگی روزمره به شمار می روند.

حرف آخر اینکه استفاده متنوع از چمن مصنوعی در زندگی روزمره شهری امروز می‌تواند دیدی گسترده تر به ما ببخشد تا در استفاده از این محصول، خود را مقیّد و محدود به موارد شناخته شده نکنیم، هرچند که در وهله اول، استفاده از چمن مصنوعی در برخی موارد، برایمان بسیار عجیب به نظر برسد!

امتیاز دهید

محصولات شرکت چمنزار

چمن مصنوعی مدارس و مهدکودک

چمن مصنوعی مدل صحرا

۳۵۰,۰۰۰ تومان

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی مدل MG Pro

تماس بگیرید

چمن مصنوعی ارزان و اقتصادی

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

۱۸۸,۰۰۰ تومان

زمین‌های گلف و مینی گلف

چمن مصنوعی مدل پات

۱۹۸,۰۰۰ تومان

چمن مصنوعی ارزان و اقتصادی

چمن مصنوعی مدل یاس

۱۶۸,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *