بیمه معلم و چمن مصنوعی چمنزار

بیمه معلم و چمن مصنوعی

سفرنامه‌ی بیمه معلم – چمنزار (بیمه معلم و چمن مصنوعی)

چمنزار با ورود به هر مدرسه‌ای، علاوه بر زیبایی با دوام، امنیت و نشاط را نیز همراه خودش می‌آورد.

بیمه معلم و چمن مصنوعی

هدف ما افزایش سطح ایمنی دانش آموزان در مدارس و رفع محدودیت‌های آنان می‌باشد تا جایی که می‌خواهیم هیچ ناظم مدرسه‌ای نگران نباشد و از بلندگوی مدارس نشنویم کسی بگوید :«ندو!!» در واقع چمنزار در مدارس، بیمه‌ای است که هر لحظه از فرزندانتان مراقبت می‌کند. رویای ما نیز تبدیل حیاط تمام مدارس به چمنزار با چمن مصنوعی بوده و هست. برای همین گروه چمنزار مدارس همواره به دنبال گسترش فعالیت‌های خود نه فقط در پایتخت،بلکه در سطح کشور عزیزمان می‌باشد. برای رسیدن به رویای چمنزار سراسری، در سال ۹۷ با شرکت بیمه معلم که طرح تحصیل بدون آسیب را در برنامه هایش داشت وارد مذاکره شدیم.

طرحی که بیش از ۲۰۰ مدرسه در سطح کشور عزیزمان را به چمن مصنوعی تجهیز کند. ایده‌های خود را درباره اجرای چمن مصنوعی مدرسه‌ها ارائه کردیم خواسته هایشان را نیز شنیدیم. وقتی با اشتیاق از نظرات ما استقبال کردند،بدون معطلی فعالیت خود را شروع کریدم تا هرچه زودتر، در مدارس سراسر ایران چمن گستر باشیم. چمدان‌هایمان را بستیم و آماده‌ی سفری رویایی ولی سخت شدیم: سفری به شهرهای {اصفهان، مشهد،ا هواز، تبریز، یزد، رشت، ساری، چالوس، خرمشهر و … }

حتما بخوانید: طرح تحصیل بدون آسیب توسط چمنزار به مرحله اجرا درآمد.

با ما در این سفر همراه باشید:

  • اصفهان

اصفهان که مهد تمدن و پایتخت ایران بوده،امروز میزبان یک رویداد زیبا در قلب یکی از مدرسه‌های بزرگ خود می‌باشد. مدرسه‌ای بزرگ که با چمن مصنوعی زیباتر و ایمن‌تر خواهد بود. در راه رسیدن به این مدرسه از میدان امام و بناهای تاریخی زیبای آن گذشتیم. وقتی به آنجا رسیدیم بچه‌ها در مدرسه بودند. با مدیر مدرسه که صحبت کردیم از دغدغه‌هایش پیرامون زمین خوردن دانش آموزان، آسیب های آنان و مسائل بهداشتی برای ما گفت و با توضیحات کارشناسان چمنزار و بیمه معلم در رابطه با چمن مصنوعی مدارس و طرح تحصیل بدون آسیب به ایشان خاطرنشان شد که بعد از این با بیمه ی چمنزار-معلم و وجود چمن مصنوعی مدرسه، دیگر یچ یک از دانش آموزان آسیب نخواهند دید. زمانی که کار ما در این مدرسه به پایان رسید و خواستیم خارج شویم، دیدن ذوق دانش آموزان و غلتیدن آنها روی چمن مصنوعی چمنزار، لبخند شادی را بر لب های ما نشاند تا با انرژی بیشتر به سفر خود برای گسترش بستری سبز برای امنیت دانش آموزان ادامه دهیم.

 

بیمه معلم و چمن مصنوعی

  • اهواز

از اصفهان بدون معطلی به سمت اهواز رهسپار شدیم تا چمن مصنوعی مدرسه‌شان را نصب و راه اندازی نماییم و امنیت دانش آموزان این مدرسه را نیز با چمن مصنوعی بیمه کنیم. در اهواز پٌرسان-پرسان خود را به مدرسه رساندیم و اول از همه با مدیر ملاقات کردیم. این مرد جنوبی و خونگرم از کمبود زمین های چمن طبیعی در خوزستان به علت شرایط آب و هوایی برای ما گفت و ما نیز از مزیت های چهار فصل بودن چمن مصنوعی مدرسه برایشان گفتیم و اینکه با حضور چمن مصنوعی در مدرسه، دیگر نگران کمبود فضا برای بازی دانش آموزان با استعداد خود نباشند.

حالا با اجرای طرح تحصیل بدون آسیب، دانش آموزان این مدرسه بهتر از قبل مهارت های خود را در زمین به نمایش میگذارند و آینده سازان بهتری خواهند بود. خود ما هم بعد از سپری کردن یک شب در اهواز برنامه ی خود برای گسترش چمن مصنوعی و افزایش امنیت دانش آموزان ایرانی را مرور کردیم تا صبح زود رهسپار مقصد بعدی شویم.

 

بیمه معلم و چمن مصنوعی

  • خرمشهر

مقصد بعدی ما خرمشهر زیبا بود. شهری که دستخوش سرد و گرم روزگار شده. حالا دیگر حق دانش آموزان خرمشهر است تا طعم تحصیل بدون آسیب و به دور از نا آرامی را بچشند. وقت آن رسیده تا چمن مصنوعی های چمنزار، دانش آموزان یکی از مدارس خرمشهر را نیز بیمه کند تا سالیان سال جای زخم های زمین خوردن روی بدن هایشان نماند و رنگ چمن مصنوعی مدرسه، لبخندشان را سبزتر کند.

 

بیمه معلم و چمن مصنوعی

  • تبریز

حالا بعد از تجربه‌ی سفر به جنوب کشور،وقت آن رسیده چمن مصنوعی مدرسه‌های شمال کشور را نیز برایشان مهیا کنیم. برای همین یک روز به تهران می آییم،نفسی تازه میکنیم و راهی تبریز می‌شویم. در تبریز به خیابان پاسداران می‌رویم و با کسب اجازه از بابای مدرسه، رول‌های چمن‌مصنوعی را در حیاط مدرسه صادقیه تخلیه می‌کنیم. در تبریز سرمای هوا، کار نصب چمن مصنوعی را بسیار دشوارتر کرده بود ولی ما با گرمای نفس های دانش آموزان و با کمک همکاران بیمه معلم، در کمتر از ۲ روز تواستیم طرح تحصیل بدون آسیب را در تبریز برپا کنیم و از زمین چمن مصنوعی مدرسه صادقیه و آیت بهره برداری نماییم.

 

 

بیمه معلم و چمن مصنوعی

  • ساری

یک روز در تبریز با مدیران مدرسه‌ها و نمایندگان بیمه معلم جلساتی برگزار کردیم و روزبعد به سمت ساری رفتیم. ساری شهری در ناحیه جلگه‌ای که چمن مصنوعی می‌تواند بسیار به مدارس آن کمک کند تا دیگر گل و لای زمین، لباس بچه ها را آلوده نکند. ساری یکی از شهرهاییست که چمن مصنوعی  مدارس در آن با استقبال زیادی مواجه شده و امروز هم طرح تحصیل بدون آسیب در آن با چمنزار درآمیخت تا سلامت دانش آموزان را بیمه کند. ما هم بر حسب وظیفه اینجا آمدیم و به سمت روستای شرف آباد رفتیم تا خوش و بشی با بچه های مدرسه شاکری داشته باشیم و حیاطشان را زیبا و ایمن کنیم.

 

بیمه معلم و چمن مصنوعی

  • چالوس

بعد از ساری بدون اتلاف وقت به چالوس رفتیم و چمن مصنوعی مدرسه فلاح در خیابان غفاری را در مدت ۲ روز نصب کردیم. آنجا خود را آماده‌ی یک سفر طولانی زیارتی و کاری به مشهد کردیم و به راه افتادیم.

  • مشهد

در مشهد با دیدن بارگاه امام رضا(ع) از ایشان خواستیم تا ما را در راستای رسیدن به اهدافمان که بهبود امنیت و سلامتی محصلین با استفاده از چمن مصنوعی در مدارس می‌باشد یاری نماید. با قوت قلب بهتری وارد مدرسه شدیم و در حضور کارشناسان و همکاران بیمه معلم و مدیر مدرسه کار نصب چمن مصنوعی را آغاز نمودیم تا بتوانیم هرچه سریع تر لبخند داشن آموزان مشهدی را ببینیم و در کنارشان با لباس‌های محلی که در طول سفرهایمان تهیه کرده بودیم،جشنی برپا کنیم. به همین خاطر کار نصب چمن مصنوعی را تا شب ادامه دادیم تا صبح را در کنار دانش آموزان و مدیران بیمه معلم و چمن مصنوعی نصب شده، جشن بگیریم.

پیشنهاد می‌کنیم حتما درباره‌ی چمن مصنوعی مدارس بخوانید.

گروه اجرای چمنزار در کنار دانش آموزان مدارس

بیمه معلم و چمن مصنوعی

حالا زمان آن رسیده تا استراحت کوتاهی داشته باشیم، نفسی تازه کنیم و در دفتر چمنزار برنامه ی مدارس دیگر نقاط ایران را پایه ریزی کنیم و به زودی به سمت شهرهای گرگان، نکا، اردبیل، ارومیه، بجنورد، بیرجند، زاهدان، کرمانشاه، سنندج، همدان، ایلام، اراک، قزوین، زنجان و یاسوج شویم، تا مرحله دوم طرح تحصیل بدون آسیب و بیمه معلم و چمن مصنوعی  را اجرا کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo