چمن مصنوعی زمین بازی

چمن مصنوعی playgrass

Play grass  به سبک چمنزار

زمین بازی چمن مصنوعی یه ایده فوق العادس برای تفریحات شما با خانوانده و دوستان در یک فضای کاملا شخصی. برای ایجاد یه زمین بازی ایمن و زیبا چمن‌های مصنوعی مختلفی وجود دارن اما ما بر اساس نیازهای شما بهترین اونها رو در اینجا معرفی کردیم تا شما با مقایسه پیش از خرید اونها بهترین انتخاب رو داشته باشید توجه داشته باشید این انتخاب شامل خدمات حمل  نصب شرکت چمنزار نیزخواهد شد.

طبق روال بخش مقایسه کنید قبل از خرید چمن مصنوعی ویژه زمین بازی چند نکته هست که دونستنش برای شما مهم و تاثیرگذار است.

الف) از پا گذاشتن روی چمن مصنوعی زمین بازی می‌توان میزان جذب ضربات ان را تشخیص داد شما برای لذت بردن از زمین بازی نیاز به یک چمن مقاوم و در عین حال انعطاف پذیر و نرم دارید.

ب) معمولا چمن‌های مصنوعی زمین بازی دز معرض کوبیده شدن هستند پس لازم است ی چمن پر تراکمی را  انتخاب کنید تا زمان بهره برداری چمن شما افزایش یابد.

ج) درست است که چمن مصنوعی زمین بازی جنبه ورزشی دارد اما زیبایی ظاهر و احساس طبیعی چیزی نیست که بتوان به سادگی  از آن گذشت به همین دلیل پیشنهاد ما برگرفته از زیباترین و در عین حال مقاوم‌ترین مدل‌هاست.

چمن‌های مصنوعی زیر مناسب زمین بازی با در نظر گرفتن ویژگی‌های فنی و ظاهری آنها هستند  امیدواریم از بررسی و مقایسه آنها لذت ببرید:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵

چمن مصنوعی رویال لانو ۲۵

  • این یک محصول چند منظوره است که در کنار کاربری ورزشی چهره فضای سبزی زیبایی دارد.
  • این چمن بیشترین استفاده را در زمین‌های ورزشی و بازی خصوصی داشته
چمن سپیدار

چمن مصنوعی سپیدار

  • همان ویژگی‌های چمن صحرا را دارد اما کمی کوتاه‌تر و ارزان‌تر
چمن مصنوعی اسپریت

چمن مصنوعی اسپیریت 35

  • هم جلوه بهاری دارد و هم مقاومت و سرسختی تابستان این چمن زیباست
چمن مصنوعی صحرا

چمن مصنوعی مدل صحرا

  • هم برای تنیس هم فوتبال و حتی والیبال در سطح حرفه ای و اماتور مورد استفاده قرار گرفته

احساس امنیت در حیاط مدرسه رنگارنگ ‏

قوانین اعلام می­‌کند که زمین بازی باید امنیتی لازم برای سقوط تا ارتفاع ۱/۵۰ متر را فراهم آورد این در صورتی است که چمن‌های مصنوعی زمین بازی ما می­‌توانند با کمک لایه ضربه‌گیر زیرین و مکمل خود تا سقوط از ارتفاع ۲/۳۰ ایمن باشند. حالا می‌توانید حیاط مدرسه تان را طراحی کنید.

برای شکستن قالب‌های قبلی چه کاری باید کرد؟

مدیران دوست دارند حیاط مدرسه شان جذاب دیده شود. Play grass یک مفهوم کامل از زیبایی و ایمنی است که می­‌تواند دانش‌آموزان را به‌صورتی هیجان‌زده دور هم جمع کند. رنگ‌های جدید شکل‌ها و تفکیک‌های واضح باعث ایجاد الگوهای مختلفی برای انواع خاصی از بازی­‌ها می­‌شود؛ این یعنی یک زمین ورزشی چند منظوره برای ورزش‌های پرطرفدار و جذاب مدرسه‌ای مانند فوتبال والیبال و بسکتبال و تنیس:

۱- قابل اجرا با لایه شوک پد و یا ژئوتکستایل ۵۰۰ و ۱۰۰۰ گرم جهت ایجاد انعطاف‌پذیری بیشتر و حیاط مدرسه‌ای نرم تر و ایمن‌تر

چمن مصنوعی مدرسه نیما یوشیج

۲- اجرا به صورت پرتابل و قابل جا به جایی برای مدارسی که ممکن است تغییر مکان بدهند و یا جانمایی زمین بازی را عوض کنند.

چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا

۳- بی نیاز به متریال‌های پرکننده سیلیس و گرانول که موجب کاهش میزان الودگی در سطح حیاط مدرسه و درخشش بیشتر رنگ‌ها خواهد شد.

اجرای چمن مصنوعی برای مدرسه هاجر

ویژگی‌های play grass

  • نگاهی زیبا
  • مناسب برای استفاده فشرده
  • نیاز کم به تعمیر و نگهداری

چمنزار در حیاط مدرسه و گروه چمنزار برای مدارس ترکیب‌هایی جدایی ناپذیر هستند، که هدفشان ایمنی و شادی دانش آموزان در محیط آموزش می‌باشد.

وقتی زمین خوردن بچه‌ها، کسی را نگران نمی‌کند!

این خصلت ذاتی بچه‌هاست که تمام انرژی کودکانه خود را در محیط‌های بازی و ورزش تخلیه کنند، اما در بسیاری موارد، به همان میزان که بچه‌ها سرگرم بازی می‌شوند، خانواده‌ها نیز نگران سلامت و امنیت جسمی آنها می‌شوند. در چنین شرایطی، زمین بازی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا کمترین مخاطره و بیشتری امنیت را برای بچه‌ها فراهم آورد. در اینجا به یک از بهترین انواع پوشش کف برای تامین ایمنی بالا در محیط‌های بازی و ورزش پرداخته ایم؛ چمن مصنوعی زمین بازی.

انعطاف پذیری، مزیت اصلی چمن مصنوعی زمین بازی

چمن مصنوعی زمین بازی، در واقع، نوعی از چمن مصنوعی است که به دلیل ویژگی‌های خاص فنی، بیشترین انعطاف را در برابر زمین خوردن بچه‌ها از خود نشان می‌دهد.

ایمن در برابر زمین خوردن بچه‌ها

زمین بازی، جایی است که کودکان در آن به سرعت می دوند، بالا و پایین می‌پرند، از میله های بازی آویزان می‌شوند و گاهی هم خود را بر روی زمین می اندازند تا بیشتر به هیجان بازی اضافه کرده باشند.

کودکان آنقدر بلند تاب می‌خورند که گویی می خواهند بر فراز ابرها پرواز کنند. قدرت تخیل کودکان در هنگام بازی در خارج از خانه، گاهی آنقدر زیاد می‌شود که گویا متوجه نمی‌شوند، دنیای اطرافشان واقعی است و زمینی که زیر پایشان قرار دارد، آنقدر سفت و محکم است که زمین خوردن آنها می‌تواند به معنای آسیب دیدنشان باشد. اینها، همان نکاتی است که استفاده از پوششی منعطف، مانند چمن زمین بازی را ضروری و اجتناب ناپذیر می‌کند.

در نظر گرفتن امنیت جسمی کودکان، علاوه بر آنکه برای والدین مهم است، باید مهم‌ترین اولویت مدارس، اماکن ورزشی و شهرداری‌ها نیز باشد. سطوح سخت مانند خاک و شن‌های ساینده، در صورت زمین خوردن کودکان، تقریبا امنیتی ندارد و برای آنها خطرناک است. نصب کفپوشی نرم در زیر پاهای کوچک کودکان، امری واجب است تا در هنگام بازی دچار آسیب نشوند.

مختصات فنی چمن زمین بازی

سوال اینجاست که در میان انواع پوشش های کف، که برای محیط بازی بچه‌ها مناسب است، این نوع چمن، چه ویژگی و مزیتی دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. برخی از شرکت‌های عرضه کننده چمن مصنوعی، دارای نوعی چمن مصنوعی هستند که برای هر نوع سطحی از زمین بازی مناسب است. در لایه زیرین چمن مصنوعی زمین بازی لایه تُشکی نرمی وجود دارد که تاثیر برخورد با زمین را کمتر می‌کند. چمن‌های مصنوعی زمین بازی در یک دسته بندی کلی،  دارای دو نمونه لایه تُشکی هستند:

نخست، فوم‌هایی با ضخامت متوسط و دوم، فوم‌هایی با ضخامت زیاد. بسته به مشخصات سطوحی که چمن مصنوعی بر روی آنها نصب می‌شود و نیازی که در محیط‌های مختلف بازی وجود دارد، از فوم‌ها، با ضخامت‌های مختلف استفاده می‌شود.

عملکرد چمن مصنوعی زمین بازی، رفتاری شبیه به تشک!

چمن زمین بازی، ویژگی‌هایی دارد که می‌توان آن را نوعی مزیت و برتری به شمار آورد. چمن مصنوعی زمین بازی، سطحی نرم و منعطف دارد و رفتار آن در قبال زمین خوردن بچه‌ها، همانند رفتار تشک، نرم و منعطف است. همچنین این چمن، از تکنولوژی اُمگا برای ایجاد کنترل حرارت و دوام حداکثری برخوردار است. این نوع چمن مصنوعی، به دلیل آنکه کاربران آن، نوعا کودکان هستند از ویژگی ضد حساسیت، برخوردار است.

رواج استفاده در جهان

چمن مصنوعی زمین بازی، در سطحی گسترده در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از کشورهای توسعه یافته از این نوع چمن مصنوعی استفاده می‌کنند و کاربردهای آن نیز بسیار متنوع است. برای مثال، در آمریکا چمن مصنوعی برای زمین بازی، مخصوص پیش دبستانی‌هاست و چمن مصنوعی زمین ورزشی، به شکل تخصصی برای مدارس و دانش آموزان رده‌های سنی بالاتر استفاده می‌شود.

چمن مصنوعی زمین بازی باصرفه و سازگار با محیط زیست

استفاده از چمن زمین بازی برای مدارس نیز دلایل خاص خود را دارد. به دلیل سهولت نگهداری و نیاز کمتر به فرایندهای بازسازی، میزان ساعات استفاده و بازی در چمن مصنوعی، بیشتر از چمن طبیعی است.

چمن مصنوعی زمین بازی سازگار با محیط زیست است و در عین حال از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است. در مجموع به لحاظ فنی و کارشناسی می‌توان به دست اندرکاران مدارس، فضاهای ورزشی و مسئولان فضاهای عمومی بازی کودکان، توصیه کرد در صورت نیاز به بازسازی و نوسازی سطوح کف، از چمن مصنوعی زمین بازی به عنوان یکی از گزینه‌های به صرفه و ایمن استفاده کنند. به این ترتیب، کودکان بیش از گذشته از بازی کردن لذت می‌برند و والدین هم بدون نگرانی از تماشای بازی کودکانشان خرسند می‌شوند.

چمن مصنوعی زمین بازی

خدمات زیرسازی فضاهای بازی زمین های شخصی

زیرسازی بخش جدایی ناپذیر اجرای با کیفیت چمن مصنوعی است که شرکت چمنزار برای اینکه بتواند کیفیت اجراهای خود را کنترل کند، زیرسازی را نیز در کنار خدمات خود به مشتریانش ارائه می دهد و به آنها کمک می کند پکیج کلی فروش، نصب و اجرای چمن مصنوعی را در فضاهای مورد نظر خود دریافت کنند.

زیرسازی در اصل یک موضوع تخصصی است که نقش موثری در کیفیت اجرای چمن مصنوعی دارد. به عنوان مثال، در زیرسازی اصولی و علمی شرایط خروج آب های سطحی، تسطیح بودن زمین و جلوگیری از ناهمواری زمین مورد توجه قرار می گیرند و تمامی این مسائل جز خدماتی هستند که مشتریان چمنزار از سوی این شرکت دریافت می کنند.

شرکت چمنزار زیرسازی هایی را که در فضاهای ورزشی خصوصی و نیمه خصوصی مانند ویلاها و حیاط منازل انجام می شوند جز زیرسازی های نیمه اسپرت به شمار می آورد و با استفاده از سیستم زیرسازی شنی و تسطیح آنها این کار را انجام می دهد. در واقع، طبق استانداردهای اصولی در سراسر دنیا، برای انجام این زیرسازی مصالحی مانند شن و ماسه شسته شده پیشنهاد می شوند. دلیل اصلی این امر این است که این مصالح به خوبی هموار می شوند و سرعت بالایی در جذب آبهای سطحی دارند. مسئله مهم دیگر این است که این نوع زیرسازی ایمن است و انعطاف پذیری مناسبی دارد.

ویژگی های زیرسازی شنی

بهتر است بدانید که در گذشته یکی از دغدغه های افراد در اجرای زیرسازی برای نصب چمن مصنوعی مدت زمان اجرای آن بود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور زیرسازی های جدیدی مانند زیرسازی شنی، مدت زمان اجرای این کار پایین آمده است. این نوع زیرسازی با توجه به متراژ محدوده حداکثر ظرف مدت دو روز تا یک هفته قابل اجراست و همین امر سبب شده است که این زیرسازی مورد توجه افراد قرار گیرد. از دیگر ویژگی های این نوع زیرسازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مناسب
  • استاندارد و تایید شده در سراسر دنیا

ضخامت این زیرسازی ها، با توجه به شرایط پروژه، می تواند ۱۰، ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر باشد. اگر این زیرسازی بخواهد در ضخامت ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر انجام شود، از ترکیب شن ۲۵ تا ۳۵ و ماسه ۰ تا ۱۵ استفاده می شود و اگر بخواهد در ضخامت ۱۰ سانتی متر انجام شود، از ترکیب شن و ماسه ۰ تا ۱۵ استفاده می شود.

همانطور که در این پروژه می بینید، قبل از نصب چمن مصنوعی زیرسازی به طور کامل انجام شده است و فضایی باکیفیت برای نصب و اجرای چمن مصنوعی ایجاد شده است. بنابراین، اگر قصد اجرای چمن مصنوعی در هر بستری را دارید، اما مطئن نیستید که آن سطح صاف و ایمن است یا خیر، می توانید از شرکت چمنزار بخواهید که با انجام زیرسازی ها لازم شرایط را برای نصب چمن مصنوعی فراهم سازد! زیرسازی شنی در تمامی شرایط آب و هوایی کشور (مناطق گرمسیر و مناطق سردسیر) قابل استفاده است.

چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی
چمن مصنوعی زمین بازی

قیمت زیرسازی

شرکت چمنزار برای انجام زیرسازی به دو صورت به مشتریان خود قیمت می دهد. در بعضی مواقع، صاحب پروژه اقدام به تهیه مصالح می کند و این شرکت تنها دستمزد حداقلی را برای اجرای این زیرسازی دریافت می کند. در بعضی از مواقع، مشتریان از شرکت چمنزار می خواهند که تمامی مراحل را انجام دهد.

ضمانت زیرسازی

شرکت چمنزار برای تمامی پروژه های خود گارانتی ارائه می دهد. این شرکت متعهد است تا طبق گارانتی ارائه شده در هر پروژه، هر آب گرفتگی و یا مشکلی را که در چمن مصنوعی به وجود آمده است، رفع کند.

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. اگر در مورد نحوه زیرسازی چمن مصنوعی سوالی داشتید می توانید با مشاوران این شرکت در ارتباط باشید و با ارسال تصاویر پروژه های خود در مورد نحوه زیرسازی و قیمت آن اطلاعات کامل را کسب کنید.

محصولات شرکت چمنزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo