ایجاد فضای دلنشین و زیبا با نصب فنس چمنی

فنس چمنی

از سالیان طولانی برای حفظ و امنیت محیط کار و منازل از فنس‌های فلزی استفاده می‌شده، این فنس‌ها برای مناطق مسکونی و محل کار از لحاظ نگهداری و زیبایی مناسب نبوده و برای مناطقی مانند ویلا و باغ مناسب می‌باشد. امروزه با استفاده از انواع نصب فنس چمنی، دیواره‌های حفاظ تغییر چشمگیری داشته است که فضای بیرونی را در محل کار و مسکونی بسیار زیبا می‌کند. نصب فنس چمنی حتی بر روی دیوار باغ و ویلا این مکان‌ها را از حالت نظامی و خشن خارج کرده و باعث طراوات و سبزی می‌شود. از هداف اصلی تولید فنس‌های چمنی ایجاد امنیت به همراه زیبایی جلوی‌می‌باشد. شرکت چمنزار با ارائه انواع مختلف این فنس‌های چمنی انتخاب را برای شما کاربران عزیز آسان‌تر کرده است.در ادامه انواع مختلف فنس‌های چمنی و ویژگی‌های آن را به صورت کامل بیان می‌کنیم.

فنس چمنی

معرفی فنس چمنی

فنس‌های چمنی ترکیبی از مفتول‌های فلزی فنسی یا توری می‌باشد، که با روکشی از انواع چمن مصنوعی پوشانده شده است. برای خرید یک فنس چمنی که در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم باشد، بهتر است که از فنس‌های استفاده کنید که از پوشش گالوانیزه ساخته شده‌اند. برای مشاوره و خرید بهتر می‌توانید با پشتیبانی شرکت چمنزار با شماره ۰۲۱۵۷۷۳۲ تماس بگیرید.
فنس چمنی از فلز گالوانیزه ۶٫۳ به صورت مفتولی با هم بافته شده است که حفره‌های ایجاد شده از این بافته‌ها اندازه ای حدود ۵ سانتی متر دارد. در ساختار این فنس‌ها از چمن‌های مصنوعی با ساختاری خاص استفاده می‌شود که در برابر، فشار و ضربه، آب ، پوسیدگی و جذب حشرات مقاوم باشد. درنتیجه از الیافی با جنس پی وی سی تولید شده اند. فنس چمنی به صورت رول‌های ۱۰ متری تولید و روانه بازار می‌شود.

ویژگی‌های نصب فنس چمنی

با یک نگاه هم تفاوت اساسی بین فنس‌های فلزی با فنس چمنی قابل مشاهده است. نصب فنس‌های چمنی علاوه بر امنیت زیبایی را نیز در محیط ایجاد ‌می‌کند. در نتیجه می‌توان امنیت را به صورت کامل فراهم کرد بدون اینکه به جلوه محیط لطمه دار شود. رنگ سبز این فنس‌ها شادابی و طراوت دل‌انگیزی در محیط ایجاد می‌کند. امروزه فنس‌های چمنی در رنگ‌بندی‌های مختلف و برای مصارف متفاوت و خاص عرضه می‌شود. این الیاف در برابر سرما و گرما تغییر شکل و رنگ نمی‌دهند و در بربابر باران و برف و تابش آفتاب دچار پوسیدگی نمی‌شوند، زیرا برای مقاومت در برابر دمای بالای ۷۰ درجه و زیر ۳۰ درجه طراحی و ساخته است.

فنس چمنی

مزایا و معایب نصب فنس چمنی

تا حالا هیچ گزارشی در خصوص اشکال و ایراد در نصب و نگهداری چمن مصنوعی ارائه نشده است. بیشتر افراد به خاطر زیبایی و طراوت که فنس‌های چمنی ایجاد می‌کند، طرفدار این مدل از چمن‌های مصنوعی هستند ولی جلوه بصری تنها مزیت استفاده از فنس نیست. از مزیت‌های مهم می‌توان به:

ماندگاری بالا: کیفیت و ساختار فنس چمنی اگر استاندارد و بالا باشد مطمئنا برای سالیان طولانی ماندگار خواهد بود. شرکت چمنزار با ارائه فنس‌های چمنی با کیفت بالا نیاز مشتری را برطرف کرده است.
ایجاد امنیت در محیط‌های استفاده شده: برای ایجاد یک فضای امن که هم زیبا باشد و هم مقرون به صرفه، استفاده از فنس‌های چمنی پیشنهاد کارشناسان شرکت چمنزار می‌باشد. فنس چمنی باعث ایجاد فضای خصوصی در فضای زندگی و محل کار می‌باشد.

حفظ محیط زیست: از مزیت‌های اصلی چمن‌های مصنوعی به نسبت چمن‌های طبیعی، نحوه نگهداری و آبیاری آن است که هم باعث صرفه جویی در مصرف آب و هم کاهش پرداخت قبوض می‌شود.

مقرون به صرفه: از فاکتور‌های مهم برای انتخاب چمن مصنوعی در فنس‌های چمنی، قیمت مناسب آن در خرید و نگهداری آن است. با مراجعه به سایت شرکت چمنزار، می‌توانید از قیمت‌های انواع مختلف چمن مصنوعی اطلاعات کامل کسب کرده و مشاوره بگیرید.

نصب آسان: از دیگر مزیت‌های فنس چمنی در برابر دیوارکشی با آجر و مصالح ساختمانی،قیمت مناسب آن می‌باشد.
در مقابل مزیت‌های زیادی که فنس چمنی دارد، چندین معایب دارد عبارت است از:

  • اگر جنس مفتول‌های فنس چمنی از نوع گالوانیزه نباشد، بعد از گذشت مدتی دچار زنگ زدگی و تخریب می‌شود.
  • با توجه به اینکه نگهداری از چمن‌ مصنوعی در برابر چمن طبیعی بسیار راحت‌تر است، اما این چمن‌ها نیز نیاز به نظافت و شستشو دارند.
  • فنس چمنی در مقایسه با فنس‌ها ساده به خاطر چمن مصنوعی که به آن اضافه می‌شود دارای قیمت بالایی است. اما اگر زیبایی در کنار امنیت برای شما مهم است توصیه ما استفاده از فنس‌های چمنی است.

تماس با شرکت چمنزار

مکا‌ن‌های مناسب برای نصب فنس چمنی

کاربرد‌های فنس چمنی با توجه به نوع ساختار آن بسیار زیاد است. از کاربرد‌های این فنس‌ها می‌توان به موارد:

استفاده در خانه: فنس‌‌های چمنی علاوه بر امنیت، زیبایی به خصوص را در حیاط منازل ایجاد می‌کند.

مناطق تجاری: با توجه به این مسئله که فنس‌های چمنی نیاز به نگهداری زیاد همچون چمن مصنوعی ندارد، می‌توان از آن در مناطق تجاری و اداری استفاده کرد.

مناطق تفریحی: در مناطق تفریحی مانند پارک‌ها، محیط بازی کودکان با استفاده از حصار از محیط اصلی جدا می‌شود تا از گم شده کودکان جلوگیری شود. ایده فنس چمنی فضاسازی زیبا و امن را برای کودکان ایجاد می‌کند.

زمین‌های ورزشی: از اقدامات تزئینی برای زمین‌های فوتبال، بسکتبال، دو و میدانی استفاده از فنس‌های چمنی است که بسیار کارآمد می‌باشد.

فنس چمنی

کاربرد‌های فنس چمنی

فنس‌های معمولی در اصل تنها برای جداسازی فضاها استفاده می‌شد. انا با پیشرفت تکنولوژی و تولید فنس‌های جدید بازه استفاده از این مدل از فنس ‌ها گسترش یافت.به عبارتی علاوه بر جداسازی و زیبایی، مانع از دیده شدن سمت دیگر می‌شود. در ادامه کاربرد‌های که فنس چمنی دارد به طور کامل بیان شده است.

فنس چمنی برای ویلا و باغ‌ها: همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم فنس‌های چمنی ایده بسیار خوبی برای جداسازی از دیده شدن است. در مناطقی از کشور ما جاهای هستن که محیز ویلاها بسیار متمرکز بوده و دارای دیوار‌های مشترک می‌باشد. در نتیجه استفاده از این فنس‌های چمنی بسیار ایده مناسبی است.

فنس چمنی برای دیوار کشی: از دیگر کاربرد‌های نصب فنی چمنی، برای جدا‌سازی زمین‌های خالی می‌باشد. در این محیط‌ها از فنس چمنی با ارتفاع ۲متری استفاده می‌شود تا علاوه بر زیبایی، ارتفاع قابل قبولی را محصور کند.

نصب فنس چمنی در بالکن: با توجه به تراکم آپارتمان‌ها، محصور کردن بالکن‌ها برای استفاده، بسیار مهم شده است. استفاده از فنس چمنی در بالکن‌ها علاوه بر محصور کردن از دید زیبایی نیز از بیرون ایجاد می‌کند.

فنس چمنی برای پشت بام: استفاده از فنس چمنی برای پشت‌بام‌ها امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. زیرا علاوه‌بر پوشش‌دهی فضا زیبایی نیز ایجاد می‌کند. گاهی اوقات در پشت‌بام، روف‌گاردن وجود دارد که برای پوشش کولر که زیبایی را کم می‌کند، می توان از نصب فنس چمنی استفاده کرد.
فنس چمنی برای تزئین و نمای دیوار: اگر در محیطی که هستید یه دیوار قدیمی و کهنه دارد، فنس پمنی بهترین و ارزانترین مورد برای پوشاندن و زیبا کردن آن می‌باشد.

نحوه نصب فنس چمنی

تولید فنس‌های چمنی به صورت رول‌های ۱۰ متری است نصب فنس‌های چمنی بسیار راحت و ساده می‌باشد. برای نصب فنس چمنی دو روش وجود دارد:

  • نصب فنس چمنی بر روی حصار‌های که از قبل وجود دارد.
  • نصب بر روی حصارهای طراحی شده.

در نصب این حصارها از گیره‌های فلزی استفاده می‌شود که چمن‌های مصنوعی را با آن روی حصار وصل می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo