محصولات چمن مصنوعی جدید در سبد گروه چمنزار

محصولات جدید در سبد کالایی گروه چمنزار قرار می گیرد

با گسترش روز افزون تقاضا برای چمن مصنوعی و نیاز مبرم چمن های تخصصی برای پروژه های خاص، گروه چمنزار اعلام می دارد محصولات جدیدی در سبد کالای قرار خواهد گرفت. بر همین اساس چند محصول دو بافت در ارتفاع الیاف ۲۵، ۳۰، ۳۵ و ۴۰ و همچنین یک مدل تخصصی پوتینگ به سبد محصولات چمنزار افزوده شد. گفتنی است چمن مصنوعی مدل اسپریت که در تابستان ۹۶ به صورت آزمایشی وارد کشور شد مورد استقبال بسیاری از همکاران و مصرف کنندگان قرار گرفت. از همین رو واردات انبوه این محصول در دستور کار قرار گرفت.

در ادامه به معرفی محصولاتی می پردازیم که گروه چمنزار به سبد کالای خود اضافه کرده است.

چمن مصنوعی ماهونیا پلاس ۲۵ میل

الیاف چمن مصنوعی ماهونیا پلاس ۲۵ میلی‌متر هستند. این چمن رنگ سبز پرانرژی دارد و معمولا به افرادی پیشنهاد می‌شود که به رنگ‌های سبز و پرانرژی علاقه زیادی دارند. یکی از ویژگی های مهم این محصول که سبب شده است بسیاری از افراد این چمن را به چمن های دیگر ترجیح دهند قیمت چمن مصنوعی بسیار مناسب و طول عمر نسبتا بالای آن است. چمن مصنوعی ماهونیا الیاف کم توده‌ای دارد و همین امر سبب می شود که به سادگی قابل نظافت باشد. الیاف این چمن نرمی و لطافت بسیار زیادی دارند. به همین دلیل از این چمن می توان در فضاهایی مانند زمین کنار استخر استفاده کرد.

چمن مصنوعی ماهونیا 15

چمن مصنوعی رویال ۲۵ میل الیاف تنکاته هلند

ارتفاع الیاف در چمن مصنوعی رویال ۲۵ میل الیاف تنکاته هلند به ۲۰ تا ۲۵ میلی‌متر می‌رسد. این چمن، چمنی دو منظوره است و می‌توان از آن در فضاهای تزیینی و ورزشی استفاده کرد. الیاف این چمن تراکم بالایی دارند و در برابر کوبش، لگدمال شدن و تردد بسیار مقاوم هستند. وقتی به ظاهر این چمن نگاه می‌کنیم بسیار پرتوده به نظر می‌رسد. این چمن در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی بسیار مقاوم است و گرما را به خود جذب نمی‌کند. به همین دلیل این چمن در تابستان در مقایسه با انواع دیگر چمن مصنوعی سطح خنک‌تری دارد. بکینگ (لایه زیرین) این چمن از جنس لاتکس است. از این چمن می توان برای فضاهای ورزشی در حیاط منازل و یا باغ ویلا ها استفاده کرد. همچنین این چمن برای استفاده در تراس و روف گاردن بسیار مناسب است.

چمن مصنوعی مدل رویال بلژیکی

خدمات ویژه گروه چمنزار

گروه چمنزار گروهی تخصصی و حرفه‌ای است که در زمینه فروش و نصب چمن مصنوعی در فضاهای مختلف تزیینی و ورزشی فعالیت دارد. این گروه تلاش کرده است تا با اضافه کردن خدمات ویژه به سبد کالای خود، کیفیت محصولات خود را در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی بالا ببرد. چمنزار زیرسازی چمن مصنوعی را بر طبق اصول استاندارد بین المللی انجام می دهد و خدمات پس از فروش منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می کند. بازدید دوره ای یکی از خدماتی است که شما می توانید از این گروه دریافت کنید. همچنین، اگر سطح چمن مصنوعی آسیب دید، می‌توانید با مشاوران چمنزار تماس بگیرید تا آنها برای رفع این مشکلات به شما کمک کنند. شما می توانید با مشاوران چمنزار در ارتباط باشید و تصاویر پروژه های خود را برای آنها ارسال کنید و اطلاعات تکمیلی را از آنها دریافت کنید.

محصولات شرکت چمنزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *