چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل ترمه

چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars


اجرای چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی

چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی

لحظاتی از شادی و هیجان در کنار خانواده و به دور از هیاهوی شهرها

با وجود چمن های مصنوعی این مکان به وجود آمده که مالکان ویلاها بتوانند صاحب یک زمین ورزشی فوتبال یا مینی فوتبال با ابعاد دلخواهشان شوند. برای گروه چمنزار امکان پذیر است که این زمین‌های ورزشی را از جنس چمن مصنوعی با کاربرد چندمنظوره و با سرعت بالا به اجرا درآورد.

در مورد چمن مصنوعی چندمنظوره بهتر بدانید :

باید گفت چمن‌های مصنوعی به سه دسته کلی چمن مصنوعی فوتبال، چمن مصنوعی تزئینی و در نهایت چمن مصنوعی چندمنظوره تقسیم می‌شوند. چمن مصنوعی چند منظوره به نسبت یک چمن تزئینی مقاومت بالاتری دارد و در مقایسه با یک چمن فوتبال زیباتر زیباتر و نرم‌تر است و نیازی به متریال پرکننده گرانول ( دانه های سیاه رنگ لاستیکی) ندارد.

پیشنهاد چمنزار برای پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال چیست؟

چمن مصنوعی مدل ترمه پیشنهاد چمنزار برای اجرای این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال با روش اجرای نیمه ورزشی به همراه متریال پرکننده سیلیس بوده است سیلیس دانه بندی شفاف و پاکیزه‌ای دارد و بین الیاف چمن مصنوعی ریخته می‌شود تا باعث ایجاد ایستائی کامل الیاف و بالا رفتن مقاومت آن در برابر کوبش شود. عرض رول چمن مصنوعی ترمه چهار متر است که می‌تواند با حداقل درز و به صورت یکپارچه در یک زمین ورزشی به اجرا درآید. همین‌طور الیاف چمن مصنوعی ترمه c شکل دارای یک اوند مرکزی هستند که مانند ستون فقرات عمل می‌کند و ماتع از خم شدن الیاف چمن مصنوعی می‌شود.

در مقاله انواع الیاف چمن مصنوعی در مورد این نوع الیاف توضیحات کاملی آمده است.

در نهایت این‌که الیاف چمن مصنوعی مدل ترمه ساخت تنکاته هلند می‌باشد ؛ که از اولین استانداردهای مهم آن ثبات رنگ در برابر اشعه های مضر خورشید و همچنین مقاومت در برابر سرما تا ۳۰- درجه سانتی‌گراد می‌باشد. به این نکته باید توجه داشت که اکثر ویلاهای شخصی در مناطق سردسیر واقع شده‌اند پس لازم است که به استانداردهای مقاومت سرمایشی چمن مصنوعی و مقاومت آن در برابر برودت و یخ‌زدگی توجه داشت.

 

چند نکته مهم در خصوص زدودن برف و یخ از روی چمن مصنوعی

– پاروی پلاستیکی بهترین وسیله برای برف‌روبی از روی چمن‌های مصنوعی می‌باشد.

– پارو کردن چمن مصنوعی بهتر است قبل از یخ زدن برف ها و از طرف موافق خواب الیاف انجام شود.

– لطفا هنگام یخ زدن چمن مصنوعی  از پاشیدن نمک خودداری فرمایید.